FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Virtuļu siena kāzās

Autors:Madara Karlsberga / PRECOS
Nereti pāri savā kāzu dienā atsakās no klasiskās kāzu tortes idejas, vai arī vēlas centrālo elementu – kāzu torti – papildināt ar citiem netradicionāliem, interesantiem un gardiem desertiem.

Tas var būt mājās gatavots pīrāgs, omītes receptes kūka, dažādi kārumi, konfektes un pēdējā laikā arvien lielāku popularitāti arī Latvijā iemantojusi virtuļu siena!

Virtuļu siena kā kāzu tortes alternatīva vai saldumu galda papildinājums

Virtuļu siena var būt gan kā centrālais elements, domājot par kāzu kūku, gan arī kā papildinājums, piemēram, viesiem ierodoties viesu namā vai kā našķis pie pirmās šampanieša glāzes pēc ceremonijas, vai kā saldumu galda papildinājums.

Virtuļi jeb donuts būs droša un ērta izvēle – tie ir pieejami par visai pieņemamu cenu, viegli pasniedzami, viesiem var piedāvāt dažādas garšas, kā arī, pateicoties savam vizuālajam izskatam, tie piešķirs kāzu dienai krāsainību kā tiešā, tā pārnestā nozīmē.


FOTO: Annija Pumpure

Izvēloties savu kāzu torti, ieteicama ir degustācija, lai atrastu savām garšām piemērotāko, gluži līdzīgi ir ar virtuļiem. Lai arī, protams, nav nepieciešams nogaršot visu klāstu, pirms to pasūtīšanas kāzām, vēlams nogaršot kaut vienu, lai pārliecinātos, ka tas ir kvalitatīvs, garšās sabalansēts produkts.

Virtulim jābūt gaisīgam, mīkstam un smaržīgam, ko nosaka mīklas pareizas sastāvdaļas un to proporcijas, pildījumam un glazūrai ir jāsaskan garšu ziņā, kā arī, protams, izskata ziņā tam būtu jābūt kārdinošam.

Lielisks un interesants papildinājums mazām kāzām

Lielās kāzās, kas pārbagātas ar dažādām dekorācijām, izklaidēm un kulinārajām izvirtībām jau tā visa ir gana. Tomēr domājot par mazām kāzām, vienmēr ir vēlme tajās iekļaut ko mazāk redzētu, kas pretendētu kļūt par pasākuma odziņu. Virtuļu siena var būt labs risinājums!


FOTO: Krista Bumbiere

Vai virtuļu sienu nepieciešams dekorēt?

Viss ir jūsu pašu ziņā! Lai arī virtuļu siena jau pati par sevi būs kā garda kāzu dekorācija, tomēr varat tās noformējumu papildināt ar ziediem, augiem, lampiņu virtenēm vai citām jūsu kāzu tematikas un kāzu krāsas dekorācijām. Pasūtot virtuļus, arī to glazūru varat pieskaņot savu kāzu krāsu toņiem –, šāds risinājums būs elegants un ieturēts.

Raksta titulfoto: Klaids Lielbiksis