FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānotājs Pop-up Magic

Kāzu organizatores Guntas Skalbergas rūpīgi veidotais KĀZU PLĀNOTĀJS atjaunots 2.0 versijā. Jauns dizains. Atjaunota aktuālā informācija. Papildināts ar jauniem profesionāliem ieteikumiem un padomiem. Pilnīgi viss kāzu organizēšanas process vienkopus – detalizēti pārdomāts un secīgi strukturēts. 10 nodaļas – no iedvesmas meklēšanas līdz pat medusmēnesim.

Pop-up Magic KĀZU PLĀNOTĀJS būs kā kāzu organizators, kas būs līdzās un sniegs atbildi uz visiem aktuālajiem jautājumiem. Tā autore plānotāju ir veidojusi, lai tas iedvesmotu jaunos pārus un viņu palīgus, sniegtu profesionālus padomus un palīdzētu plānošanas gaitu virzīt secīgi un pārdomāti. Plānotājs būs noderīgs gan tiem pāriem, kas kāzas vēlas organizēt paši, gan tiem, kas izvēlas sadarboties ar kāzu rīkotājiem.

>> PIRKT PLĀNOTĀJU

Plānotājs sākas ar nodaļu - Krāj iedvesmu! Pirms sākt plānot kāzas, nepieciešams saprast, kādas tās būs. Šī nodaļas jautājumi mudinās atrast atbildes sevī, sajust un saprast, kurā virzienā doties, neapjukt un neapmaldīties daudzo iespēju labirintos.

Nodaļa - Atrodi īsto! ir īpaši pārdomāta, lai vari veikt izpēti un atrast sev vispiemērotāko kāzu ceremonijas un svinību vietu, kāzu komandu, un visu nepieciešamo izsapņotās dienas radīšanai. Šajā nodaļā atradīsi arī noderīgus profesionāļa ieteikumus.

Pārvaldi gudri! - nodaļā atrodama detalizēta kāzu budžeta tāme un budžeta procentuālā sadalījuma paraugs, kurš palīdzēs saplānot atvēlēto kāzu budžetu pa pozīcijām. Kā arī profesionāļa padomi kā neiekrist apslēpto izmaksu lamatās.

Izbaudi procesu! - nodaļā atradīsi kāzu plānošanas darbu plānu. Tas palīdzēs organizēšanas procesu veikt secīgi un neaizmirs būtiskas lietas. Nodaļas beigās ir nedēļas kalendārs 8 nedēļām ( 2 mēnešiem). Izmanto to pirmskāzu darbu un tikšanos plānošanai.

Nodaļa - Dalies priekā! paredzēta viesu sarakstam. Pirms sastādīt īsto viesu sarakstu, varēsiet visus par un pret apsvērt viesu saraksta melnrakstā. Tas iekļauts plānotājā, zinot, cik bieži jaunajam pārim ir grūti izlemt par viesu skaitu un īstajiem cilvēki ar kuriem šajā dienā dalīties priekā.

Pievērs uzmanību! – ir svarīgu detaļu plānošana ar profesionāļa pieeju. Šī nodaļa palīdzēs saplānot kāzu dienas detaļas, gluži tāpat kā to darītu profesionāls kāzu organizators.

Jūties skaista! nodaļā varēsi veikt atzīmes par jūsu kāzu dienas tērpiem un visām skaistumkopšanas procedūrām.

Šeit un tagad! – kāzu diena! Lai satraukumā neko neaizmirstu, šajā nodaļā ir iekļauts kāzu dienas atbildību kontrolsaraksts un līdzi ņemamo lietu kontrolsaraksts. Atradīsi arī ērti aizpildāmas senārija formas kāzu dienas norises scenārijam un tehniskajam jeb kāzu dienas aizkulišu scenārijam. Kā arī profesionāļa padomus, ko ņemt vērā, veidojot kāzu dienas scenāriju.

Ļaujies mīlestībai! – medusmēneša plānotājs. Viss par medusmēnesi - avio reisu un naktsmītņu piezīmes, līdzi ņemamo lietu kontrolsaraksts un ceļojuma piezīmes – vietas, ko apskatīt, lietas, ko izbaudīt un piedzīvot.

Plānotāja beigās atradīsi ērti pārskatāmu Kontaktu sadaļu. Ērtākai plānotāja lietošanai izveidoti pašlīmējoši nodaļu atdalījumi, kurus atradīsi kabatiņā plānotāja beigās.

Plānotājs pieejams 2 krāsās – gaiši zilā ar zelta vai baltu uzrakstu un gaiši pelēkā ar zelta vai baltu uzrakstu.

>> PIRKT PLĀNOTĀJU