FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Plānojam kāzas savlaicīgi

Autors:Kristīne Pelle
Tas, cik laika un darba nepieciešams kāzu organizēšanai, ir atkarīgs no katra jaunā pāra. Skaidrs ir viens: pēc savas lielās dienas visi vēlas atzīt, ka tā bijusi viena no labākajām dienām viņu mūžā. Lasiet tālāk un uzziniet, kā organizēt pirmskāzu darbus, lai izvairītos no stresa un saglabātu harmoniju visā kāzu plānošanas gaitā.

12 mēnešus pirms kāzām

Pavisam mierīgi un labā noskaņojumā sāciet gatavoties savai lielajai dienai. Nosakiet kāzu datumu un budžetu un sagatavojiet viesu sarakstu, jo tam ir pakārtots viss pārējais – svinību vietas izvēle, ielūgumu skaits, ēdiena daudzums, sēdvietas un daudz kas cits. Padomājiet arī par kāzu tēmu un krāsu, lai savu īpašo dienu padarītu personiskāku. Būtu ieteicams jau laikus izraudzīties un rezervēt viesu namu; ticiet, tas turpmāk jums ietaupīs daudz raižu!

10 mēnešus pirms kāzām

Vajadzētu izvēlēties vedējpāri, ja to neesat jau izdarījuši. Atcerieties, ka vedējpārim nepieciešams laiks, lai sagatavotos jūsu kāzām. Šis ir piemērots brīdis, lai sarīkotu romantisku saderināšanās fotosesiju – tā būs ne vien paliekošs dārgums jūsu ģimenē, bet arī labs pirmskāzu stresa novedējs. Paralēli sāciet meklēt kāzu fotogrāfu un mūziķus. Neaizmirstiet arī par tādu lietu kā transports. 

8 mēnešus pirms kāzām

Šis ir laiks, lai līgava izraudzītos kāzu kleitu. Piemēri kaut vai duci tērpu, galvenais, lai Tu atrastu savu īsto kleitu! Atceries, ka kleita ļoti ietekmēs Tavu pašsajūtu visas kāzu dienas garumā. Dodieties degustēt kāzu tortes – tas ir varen patīkams process, jo īpaši saldummīļiem. Paralēli sāciet domāt arī par medusmēnesi – kad un kur vēlaties to pavadīt – un veiciet nepieciešamās rezervācijas.

6-4 mēnešus pirms kāzām

Aptuveni pusgadu pirms svinīgā pasākuma ir īstais laiks izsūtīt kāzu ielūgumus. Viesiem jābūt informētiem savlaicīgi, lai varētu ieplānot laiku jūsu kāzu svinībām. Līgavām šis ir vispiemērotākais laiks dažādu frizūru un make-up variantu izmēģināšanai, savukārt līgavaiņiem – uzvalka iegādei. Šajā laikā var doties noskatīt un iegādāties arī apakšveļu un aksesuārus.

Pāris mēnešus pirms kāzām

Ir pienācis laiks iegādāties laulību gredzenus. Tas ir viens no skaistākajiem un aizkustinošākajiem pirmskāzu darbiem, tāpēc padariet to īpašu, piemēram, pēc gredzenu iegādes romantiski pavakariņojot. Turpiniet savas lielās dienas plānošanu ar ēdienkartes izveidošanu un neaizmirstiet arī par dzērieniem. Ja esat izvēlējušies viesu namu, noskaidrojiet, kādi ēdieni tiek piedāvāti, un vajadzības gadījumā veiciet nepieciešamās korekcijas, lai jūs būtu apmierināti ar gala rezultātu. Šis ir piemērots laiks arī vecmeitu un vecpuišu ballītēm, kur jautrība noteikti sitīs augstu vilni.

Pāris nedēļu pirms kāzām

Palikuši vien pēdējie, mazie darbiņi līdz jūsu skaistajai kāzu dienai! Līgaviņām pienācis laiks pēdējai kleitas piemērīšanai, lai vajadzības gadījumā vēl varētu veikt kādus uzlabojumus. Noteikti iedodiet kāzu programmu fotogrāfam un citiem svinību organizēšanā iesaistītajiem dalībniekiem, lai arī viņi varētu saplānot darba gaitu un iznākums būtu vienreizējs. Saskaņojiet nianses ar mūziķiem, lai pasākuma gaitā par to nebūtu jāuztraucas. Protams, arī bez skaistumkopšanas procedūrām neiztikt, tāpēc šajā laikā ieplānojiet tādus pasākumus kā vaksācija un mākslīgais iedegums, ja tas nepieciešams. Novēlam jums mierpilnu un patīkamu gatavošanos kāzām!

Raksta titulfoto: Kristīne Stahanova