FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu pienākumi, kurus uzticēt līgavainim

image

Mūsdienu sabiedrībā, kas piepildīta ar svaigiem un neierastiem uzskatiem, joprojām valda sajūta, ka kāzas pārsvarā ir līgavas lielais notikums. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka kāzas ir paredzētas jums abiem! Nepārcenties un ļauj kāzu plānošanā iesaistīties arī savam topošajam vīram. Lūk, daži pienākumi, kurus līgavainis ar lielāko prieku vēlēsies uzņemties.

Viesu saraksta izveidošana

Ir ļoti svarīgi visu sarakstu izveidot pareizi, jo tas ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kas ietekmēs jūsu kāzu budžetu. Tev noteikti jau ir ideja par to, kurus tuviniekus un draugus vēlies ielūgt uz kāzām, un jūsu kopīgie draugi viesu sarakstā tiek iekļauti bez liekiem jautājumiem. Tomēr, lai arī jūs kopā esat jau krietnu laiciņu, Tavs līgavainis kāzās varētu vēlēties redzēt kādu cilvēku, par kuru Tu pat neesi iedomājusies: varbūt tas ir kāds sen neredzēts, bet tuvs bērnības draugs vai kolēģis, par kuru tik daudz dzirdēts, bet nav sanācis satikt. Palūdz līgavainim papildināt viesu sarakstu ar cilvēkiem, kurus viņš vēlas redzēt jūsu kāzās. 

Alkohols

Ir ļoti grūti nošaut greizi lietās, kas saistītas ar bāru. Ļauj līgavainim izvēlēties, kuri alus, vīna vai viskija zīmoli būs paši piemērotākie jautrai kāzu ballītei. Tavs izredzētais noteikti arī pārzina tās vīna šķirnes un kokteiļu variācijas, kas garšo Tev, tādēļ šo pienākumu noņem no saviem pleciem un droši atstāj līgavaiņa pārziņā. Padari šo pienākumu vēl aizraujošāku un piedāvā līgavainim izveidot savu īpašo kāzu kokteiļa recepti! Šis būs jautrs un personisks akcents kāzu ballītes iekustināšanai. 

Kāzu pienākumi, ko uzticēt līgavainim
Foto: Juris Ross

Labāko medusmēneša variantu izvēle 

Medusmēnesis taču arī ir daļa no kāzu plāna, vai ne? Ja Tev nav vēlmes stundām ilgi meklēt labākos un izdevīgākos medusmēneša variantus aviobiļešu mājaslapās, šo pienākumu atstāj līgavaiņa ziņā. Jums abiem noteikti ir līdzīga ideja par to, kur vēlaties doties medusmēnesī, tādēļ ļauj līgavainim uzņemties šo pienākumu un ļaujies pārsteigumam – tas nepievils! Ceļojuma plāna izveide, auto īre un romantiska viesnīcas istabiņa noteikti ir tas, ko tieši līgavainis izdarīs vislabāk. Turklāt šis pienākums liks vēderam kņudēt patīkamā satraukumā! 

Kāzu pienākumi, ko uzticēt līgavainim
Foto: Depositphotos.com

Raksta titulfoto: Krista Masaļska

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

  • Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

  • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

  • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

  • Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?