FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu pienākumi, kurus uzticēt līgavainim

image

Mūsdienu sabiedrībā, kas piepildīta ar svaigiem un neierastiem uzskatiem, joprojām valda sajūta, ka kāzas pārsvarā ir līgavas lielais notikums. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka kāzas ir paredzētas jums abiem! Nepārcenties un ļauj kāzu plānošanā iesaistīties arī savam topošajam vīram. Lūk, daži pienākumi, kurus līgavainis ar lielāko prieku vēlēsies uzņemties.

Viesu saraksta izveidošana

Ir ļoti svarīgi visu sarakstu izveidot pareizi, jo tas ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kas ietekmēs jūsu kāzu budžetu. Tev noteikti jau ir ideja par to, kurus tuviniekus un draugus vēlies ielūgt uz kāzām, un jūsu kopīgie draugi viesu sarakstā tiek iekļauti bez liekiem jautājumiem. Tomēr, lai arī jūs kopā esat jau krietnu laiciņu, Tavs līgavainis kāzās varētu vēlēties redzēt kādu cilvēku, par kuru Tu pat neesi iedomājusies: varbūt tas ir kāds sen neredzēts, bet tuvs bērnības draugs vai kolēģis, par kuru tik daudz dzirdēts, bet nav sanācis satikt. Palūdz līgavainim papildināt viesu sarakstu ar cilvēkiem, kurus viņš vēlas redzēt jūsu kāzās. 

Alkohols 

Ir ļoti grūti nošaut greizi lietās, kas saistītas ar bāru. Ļauj līgavainim izvēlēties, kuri alus, vīna vai viskija zīmoli būs paši piemērotākie jautrai kāzu ballītei. Tavs izredzētais noteikti arī pārzina tās vīna šķirnes un kokteiļu variācijas, kas garšo Tev, tādēļ šo pienākumu noņem no saviem pleciem un droši atstāj līgavaiņa pārziņā. Padari šo pienākumu vēl aizraujošāku un piedāvā līgavainim izveidot savu īpašo kāzu kokteiļa recepti! Šis būs jautrs un personisks akcents kāzu ballītes iekustināšanai. 

Kāzu pienākumi, ko uzticēt līgavainim
Foto: Juris Ross

Kāzu mūziķu / dīdžeju izvēle

Laba kāzu mūzika ir viens no nozīmīgākajiem jautras ballītes aspektiem. Tavs līgavainis noteikti ar prieku uzņemsies šo atraktīvo pienākumu – kas zina, varbūt viņam pat būs iespēja kopā ar kāzu mūziķiem atsvaidzināt savas ģitārspēles prasmes? Kad līgavainis ir atradis vairākus variantus, gala lēmumu pieņemiet kopīgi. Ja Tavs topošais vīrs ir liels mūzikas pazinējs, viņš var spert arī nākamo soli un kopā ar izvēlēto mūziķi izveidot pamatu dziesmu sarakstam. 

Labāko medusmēneša variantu izvēle 

Medusmēnesis taču arī ir daļa no kāzu plāna, vai ne? Ja Tev nav vēlmes stundām ilgi meklēt labākos un izdevīgākos medusmēneša variantus aviobiļešu mājaslapās, šo pienākumu atstāj līgavaiņa ziņā. Jums abiem noteikti ir līdzīga ideja par to, kur vēlaties doties medusmēnesī, tādēļ ļauj līgavainim uzņemties šo pienākumu un ļaujies pārsteigumam – tas nepievils! Ceļojuma plāna izveide, auto īre un romantiska viesnīcas istabiņa noteikti ir tas, ko tieši līgavainis izdarīs vislabāk. Turklāt šis pienākums liks vēderam kņudēt patīkamā satraukumā! 

Kāzu pienākumi, ko uzticēt līgavainim
Foto: Depositphotos.com

Raksta logo: Kristaps Hercs; titulbilde: Kaspars Filips Dobrovoļskis

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Katrs no mums atceras to brīnišķīgo sajūtu, kad paveries ārā pa logu un ir uzsnidzis pirmais sniegs. Kad sniegpārsliņas krīt un izkūst uz deguna gala vai kad tās sijājas lejā no debesīm kā eņģeļa dūnas. Jūs varat šo sajūtu uzburt savā lielajā dienā kopā ar Baltic Snow, neatkarīgi no gadalaika vai temperatūras!

  • Nebūsim pārsteigti, ieraugot bildes ar elpu aizraujošām aktivitātēm, kas fiksētas pirmskāzu ballītē, jo tieši vecpuišu un vecmeitu ballītes saistās ar dažādiem trakulīgiem piedzīvojumiem. Neparastāk ir iepazīt pārus, kas asumiņu ir gatavi piešaut savai kāzu dienai - kāpjot, lecot, traucoties! Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?

  • Mūsdienās daudzas no senajām laulību tradīcijām ir zudušas, tomēr daudzas – dzīvākas par dzīvām. Senie latvieši ziemas saulgriežus uzskatīja par gaismas uzvaru pār tumsu, tas bija prieka un līksmības laiks, tāpēc mūsu senči arī kāzām ziemā piedēvēja dziļāku spēku un nozīmi.

  • Rudens kā jau rudens – ruds, dzestrs un apcerīgs. Tomēr rudenī ir kāds īpašs brīdis, kad daba tērpjas zeltainos, piesātināti sulīgos toņos. Saule rudenī vairs nepakāpjas tik augstu virs horizonta, tās gaisma kļuvusi rāmāka, noslēpumaināka. Rudens fotogrāfijām piemīt īpašs šarms – tājās jūtams dabas pilnbrieds, dominē piesātinātas krāsas un jaušama maģiska noskaņa. Tāds ir arī rudens atspulgs kāzu fotogrāfijās – košs un majestātisks! Lai Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo Tevi zelta rudenim!

  • Noteikti būs dzirdēts teiciens, ka ir cilvēki, kas izbauda lietu un ir tādi, kas vienkārši salīst. Gluži tāpat ir ar lietainu kāzu dienu - to var izbaudīt, iemūžinot trakulīgās vai mākslinieciskās fotogrāfijās, vai arī uztvert kā traģēdiju un, īdzīgi soļojot cauri peļķēm, nodoties skumjām vai briestošai histērijai.