FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu pienākumi, kurus uzticēt līgavainim

Autors:Precos.lv
Mūsdienu sabiedrībā, kas piepildīta ar svaigiem un neierastiem uzskatiem, joprojām valda sajūta, ka kāzas pārsvarā ir līgavas lielais notikums. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka kāzas ir paredzētas jums abiem! Nepārcenties un ļauj kāzu plānošanā iesaistīties arī savam topošajam vīram. Lūk, daži pienākumi, kurus līgavainis ar lielāko prieku vēlēsies uzņemties.

Viesu saraksta izveidošana

Ir ļoti svarīgi visu sarakstu izveidot pareizi, jo tas ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kas ietekmēs jūsu kāzu budžetu. Tev noteikti jau ir ideja par to, kurus tuviniekus un draugus vēlies ielūgt uz kāzām, un jūsu kopīgie draugi viesu sarakstā tiek iekļauti bez liekiem jautājumiem. Tomēr, lai arī jūs kopā esat jau krietnu laiciņu, Tavs līgavainis kāzās varētu vēlēties redzēt kādu cilvēku, par kuru Tu pat neesi iedomājusies: varbūt tas ir kāds sen neredzēts, bet tuvs bērnības draugs vai kolēģis, par kuru tik daudz dzirdēts, bet nav sanācis satikt. Palūdz līgavainim papildināt viesu sarakstu ar cilvēkiem, kurus viņš vēlas redzēt jūsu kāzās. 

Alkohols

Ir ļoti grūti nošaut greizi lietās, kas saistītas ar bāru. Ļauj līgavainim izvēlēties, kuri alus, vīna vai viskija zīmoli būs paši piemērotākie jautrai kāzu ballītei. Tavs izredzētais noteikti arī pārzina tās vīna šķirnes un kokteiļu variācijas, kas garšo Tev, tādēļ šo pienākumu noņem no saviem pleciem un droši atstāj līgavaiņa pārziņā. Padari šo pienākumu vēl aizraujošāku un piedāvā līgavainim izveidot savu īpašo kāzu kokteiļa recepti! Šis būs jautrs un personisks akcents kāzu ballītes iekustināšanai. 

Kāzu pienākumi, ko uzticēt līgavainim
Foto: Juris Ross

Labāko medusmēneša variantu izvēle 

Medusmēnesis taču arī ir daļa no kāzu plāna, vai ne? Ja Tev nav vēlmes stundām ilgi meklēt labākos un izdevīgākos medusmēneša variantus aviobiļešu mājaslapās, šo pienākumu atstāj līgavaiņa ziņā. Jums abiem noteikti ir līdzīga ideja par to, kur vēlaties doties medusmēnesī, tādēļ ļauj līgavainim uzņemties šo pienākumu un ļaujies pārsteigumam – tas nepievils! Ceļojuma plāna izveide, auto īre un romantiska viesnīcas istabiņa noteikti ir tas, ko tieši līgavainis izdarīs vislabāk. Turklāt šis pienākums liks vēderam kņudēt patīkamā satraukumā! 

Kāzu pienākumi, ko uzticēt līgavainim
Foto: Depositphotos.com

Raksta titulfoto: Krista Masaļska