FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Aicināt vai neaicināt, tāds ir jautājums

image

Kāzu plānošanas laikā nereti nonākam situācijā, kad jāizvēlas, kurus viesus aicināt un kurus ne. Ja viesu aicināšana ir atkarīga no ierobežota budžeta vai arī jaunais pāris apsver viesus aicināt tikai pieklājības vai pienākuma pēc, ir jāizvērtē iespējas, kā saudzīgā veidā neļaut pieklājībai sabojāt kāzu dienu. 

Gribu, bet nevaru

Budžets ir viena no lielākajām problēmām gadījumos, kad gan līgavai, gan līgavainim ir kupls radu loks. Ja ar attālajiem radiem esat labās attiecībās, tomēr ne tik tuvās, kā ar labākajiem draugiem vai tuvākajiem ģimenes locekļiem, var nākties viesu loku sašaurināt un izvērtēt, kurus viesus vairāk vēlaties redzēt savās kāzās. Galu galā, kāzas ir jūsu svētki, nevis ģimenes atkalredzēšanās pasākums!
 

Aicināt vai neaicināt, tāds ir jautājums

Šādā gadījumā risinājums būtu uz kāzu ceremoniju aicināt tikai tuvākos ģimenes locekļus un draugus, bet uz svinīgo pasākumu – krietni lielāku viesu pulciņu. Arī atkāzas ir lieliska iespēja, lai uzaicinātu visus tos, kurus nebija iespējams iekļaut kāzu viesu lokā. 

Ko darīt, ja, veidojot kāzu viesu sarakstu, to arvien nākas papildināt? Pirms pierakstiet nākamā viesa vārdu, padomājiet, kad ar šo cilvēku pēdējo reizi sazvanījāties un kad kopīgi devāties vakariņās. Ja nevarat atcerēties, kad jums ir bijusi vēlēšanās tikties, šo cilvēku droši varat neaicināt uz savām kāzām. 

Viesu aicināšana pieklājības pēc

Vēlme būt pieklājīgiem nereti ir iemesls, kādēļ jaunais pāris uzaicina viesus, kurus īstenībā nevēlas redzēt savās kāzās. Ja attālus radus neesat satikuši kopš bērnības, bet apsverat viņus ielūgt uz savām kāzām pieklājības pēc, jums ir tiesības to nedarīt. Kāzas ir jūsu lielais notikums, un tieši jūs izlemjat, kurus cilvēkus aicināsiet. 

Aicināt vai neaicināt, tāds ir jautājums

Var gadīties situācija, kad apsverat iespēju ielūgt cilvēku, ar ko bieži konfliktējat vai nesaprotaties, lai izvairītos no turpmākiem konfliktiem. Ja jūs ar šo cilvēku nespējat saprasties, neriskējiet izvērst savas kāzas meksikāņu seriālā! Nebaidieties, ka, neuzaicinādami kādu cilvēku, jūs radīsiet neērtas situācijas nākotnē; šī tomēr nav dzimšanas dienas ballīte, bet gan jūsu abu īpašā diena! 

Ja tomēr jūtaties slikti par to, ka kādu nāksies atstāt aiz svītras, pamēģiniet ar šiem cilvēkiem sazināties, uzrakstīt vēstuli un izskaidrot situāciju. Tādējādi izvairīsieties no aizvainojumiem, pārpratumiem un neizpratni, kas var rasties, kādam nesaņemot cerēto ielūgumu. 

Aicināt vai neaicināt, tāds ir jautājums

Foto no Depositphotos.com

Raksta titulfoto: Ainārs Mazjānis

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

  • Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

  • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

  • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

  • Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?