FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Aicināt vai neaicināt, tāds ir jautājums

Autors:Brides.com
Kāzu plānošanas laikā nereti nonākam situācijā, kad jāizvēlas, kurus viesus aicināt un kurus ne. Ja viesu aicināšana ir atkarīga no ierobežota budžeta vai arī jaunais pāris apsver viesus aicināt tikai pieklājības vai pienākuma pēc, ir jāizvērtē iespējas, kā saudzīgā veidā neļaut pieklājībai sabojāt kāzu dienu. 

Gribu, bet nevaru

Budžets ir viena no lielākajām problēmām gadījumos, kad gan līgavai, gan līgavainim ir kupls radu loks. Ja ar attālajiem radiem esat labās attiecībās, tomēr ne tik tuvās, kā ar labākajiem draugiem vai tuvākajiem ģimenes locekļiem, var nākties viesu loku sašaurināt un izvērtēt, kurus viesus vairāk vēlaties redzēt savās kāzās. Galu galā, kāzas ir jūsu svētki, nevis ģimenes atkalredzēšanās pasākums!
 

Aicināt vai neaicināt, tāds ir jautājums

Šādā gadījumā risinājums būtu uz kāzu ceremoniju aicināt tikai tuvākos ģimenes locekļus un draugus, bet uz svinīgo pasākumu – krietni lielāku viesu pulciņu. Arī atkāzas ir lieliska iespēja, lai uzaicinātu visus tos, kurus nebija iespējams iekļaut kāzu viesu lokā. 

Ko darīt, ja, veidojot kāzu viesu sarakstu, to arvien nākas papildināt? Pirms pierakstiet nākamā viesa vārdu, padomājiet, kad ar šo cilvēku pēdējo reizi sazvanījāties un kad kopīgi devāties vakariņās. Ja nevarat atcerēties, kad jums ir bijusi vēlēšanās tikties, šo cilvēku droši varat neaicināt uz savām kāzām. 

Viesu aicināšana pieklājības pēc

Vēlme būt pieklājīgiem nereti ir iemesls, kādēļ jaunais pāris uzaicina viesus, kurus īstenībā nevēlas redzēt savās kāzās. Ja attālus radus neesat satikuši kopš bērnības, bet apsverat viņus ielūgt uz savām kāzām pieklājības pēc, jums ir tiesības to nedarīt. Kāzas ir jūsu lielais notikums, un tieši jūs izlemjat, kurus cilvēkus aicināsiet. 

Aicināt vai neaicināt, tāds ir jautājums

Var gadīties situācija, kad apsverat iespēju ielūgt cilvēku, ar ko bieži konfliktējat vai nesaprotaties, lai izvairītos no turpmākiem konfliktiem. Ja jūs ar šo cilvēku nespējat saprasties, neriskējiet izvērst savas kāzas meksikāņu seriālā! Nebaidieties, ka, neuzaicinādami kādu cilvēku, jūs radīsiet neērtas situācijas nākotnē; šī tomēr nav dzimšanas dienas ballīte, bet gan jūsu abu īpašā diena! 

Ja tomēr jūtaties slikti par to, ka kādu nāksies atstāt aiz svītras, pamēģiniet ar šiem cilvēkiem sazināties, uzrakstīt vēstuli un izskaidrot situāciju. Tādējādi izvairīsieties no aizvainojumiem, pārpratumiem un neizpratni, kas var rasties, kādam nesaņemot cerēto ielūgumu. 

Aicināt vai neaicināt, tāds ir jautājums

Foto no Depositphotos.com

Raksta titulfoto: Ainārs Mazjānis