FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Aicināt vai neaicināt, tāds ir jautājums

image

Kāzu plānošanas laikā nereti nonākam situācijā, kad jāizvēlas, kurus viesus aicināt un kurus ne. Ja viesu aicināšana ir atkarīga no ierobežota budžeta vai arī jaunais pāris apsver viesus aicināt tikai pieklājības vai pienākuma pēc, ir jāizvērtē iespējas, kā saudzīgā veidā neļaut pieklājībai sabojāt kāzu dienu. 

Gribu, bet nevaru

Budžets ir viena no lielākajām problēmām gadījumos, kad gan līgavai, gan līgavainim ir kupls radu loks. Ja ar attālajiem radiem esat labās attiecībās, tomēr ne tik tuvās, kā ar labākajiem draugiem vai tuvākajiem ģimenes locekļiem, var nākties viesu loku sašaurināt un izvērtēt, kurus viesus vairāk vēlaties redzēt savās kāzās. Galu galā, kāzas ir jūsu svētki, nevis ģimenes atkalredzēšanās pasākums!
 

Aicināt vai neaicināt, tāds ir jautājums

Šādā gadījumā risinājums būtu uz kāzu ceremoniju aicināt tikai tuvākos ģimenes locekļus un draugus, bet uz svinīgo pasākumu – krietni lielāku viesu pulciņu. Arī atkāzas ir lieliska iespēja, lai uzaicinātu visus tos, kurus nebija iespējams iekļaut kāzu viesu lokā. 

Ko darīt, ja, veidojot kāzu viesu sarakstu, to arvien nākas papildināt? Pirms pierakstiet nākamā viesa vārdu, padomājiet, kad ar šo cilvēku pēdējo reizi sazvanījāties un kad kopīgi devāties vakariņās. Ja nevarat atcerēties, kad jums ir bijusi vēlēšanās tikties, šo cilvēku droši varat neaicināt uz savām kāzām. 

Viesu aicināšana pieklājības pēc

Vēlme būt pieklājīgiem nereti ir iemesls, kādēļ jaunais pāris uzaicina viesus, kurus īstenībā nevēlas redzēt savās kāzās. Ja attālus radus neesat satikuši kopš bērnības, bet apsverat viņus ielūgt uz savām kāzām pieklājības pēc, jums ir tiesības to nedarīt. Kāzas ir jūsu lielais notikums, un tieši jūs izlemjat, kurus cilvēkus aicināsiet. 

Aicināt vai neaicināt, tāds ir jautājums

Var gadīties situācija, kad apsverat iespēju ielūgt cilvēku, ar ko bieži konfliktējat vai nesaprotaties, lai izvairītos no turpmākiem konfliktiem. Ja jūs ar šo cilvēku nespējat saprasties, neriskējiet izvērst savas kāzas meksikāņu seriālā! Nebaidieties, ka, neuzaicinādami kādu cilvēku, jūs radīsiet neērtas situācijas nākotnē; šī tomēr nav dzimšanas dienas ballīte, bet gan jūsu abu īpašā diena! 

Ja tomēr jūtaties slikti par to, ka kādu nāksies atstāt aiz svītras, pamēģiniet ar šiem cilvēkiem sazināties, uzrakstīt vēstuli un izskaidrot situāciju. Tādējādi izvairīsieties no aizvainojumiem, pārpratumiem un neizpratni, kas var rasties, kādam nesaņemot cerēto ielūgumu. 

Aicināt vai neaicināt, tāds ir jautājums

Foto no Depositphotos.com

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Katrs no mums atceras to brīnišķīgo sajūtu, kad paveries ārā pa logu un ir uzsnidzis pirmais sniegs. Kad sniegpārsliņas krīt un izkūst uz deguna gala vai kad tās sijājas lejā no debesīm kā eņģeļa dūnas. Jūs varat šo sajūtu uzburt savā lielajā dienā kopā ar Baltic Snow, neatkarīgi no gadalaika vai temperatūras!

  • Nebūsim pārsteigti, ieraugot bildes ar elpu aizraujošām aktivitātēm, kas fiksētas pirmskāzu ballītē, jo tieši vecpuišu un vecmeitu ballītes saistās ar dažādiem trakulīgiem piedzīvojumiem. Neparastāk ir iepazīt pārus, kas asumiņu ir gatavi piešaut savai kāzu dienai - kāpjot, lecot, traucoties! Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?

  • Mūsdienās daudzas no senajām laulību tradīcijām ir zudušas, tomēr daudzas – dzīvākas par dzīvām. Senie latvieši ziemas saulgriežus uzskatīja par gaismas uzvaru pār tumsu, tas bija prieka un līksmības laiks, tāpēc mūsu senči arī kāzām ziemā piedēvēja dziļāku spēku un nozīmi.

  • Rudens kā jau rudens – ruds, dzestrs un apcerīgs. Tomēr rudenī ir kāds īpašs brīdis, kad daba tērpjas zeltainos, piesātināti sulīgos toņos. Saule rudenī vairs nepakāpjas tik augstu virs horizonta, tās gaisma kļuvusi rāmāka, noslēpumaināka. Rudens fotogrāfijām piemīt īpašs šarms – tājās jūtams dabas pilnbrieds, dominē piesātinātas krāsas un jaušama maģiska noskaņa. Tāds ir arī rudens atspulgs kāzu fotogrāfijās – košs un majestātisks! Lai Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo Tevi zelta rudenim!

  • Noteikti būs dzirdēts teiciens, ka ir cilvēki, kas izbauda lietu un ir tādi, kas vienkārši salīst. Gluži tāpat ir ar lietainu kāzu dienu - to var izbaudīt, iemūžinot trakulīgās vai mākslinieciskās fotogrāfijās, vai arī uztvert kā traģēdiju un, īdzīgi soļojot cauri peļķēm, nodoties skumjām vai briestošai histērijai.