FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām

image

Visi pāri vēlas tādas kāzu svinības, kas radiem un draugiem paliktu atmiņā uz ilgu laiku. Ja vēlies kāzu viesus patiešām pārsteigt, iegaumē šos astoņus aspektus, kurus kāzu viesi parasti novērtē. 

Laulības solījums

Galvenais iemesls, kāpēc viesi ierodas uz kāzām, ir redzēt, kā jūs sakāt jāvārdu. Viesi noteikti atcerēsies to, ka jūs viens otram veltījāt aizkustinošus, pašu sagatavotus laulības solījumus, skaistu mūzikas pavadījumu un emocionālu ceremonijas noslēgumu. 

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām
Foto: Juris Ross

Ēdiens

Viesi novērtēs ne vien radošu, bet arī baudpilnu kāzu ēdienkarti. Ja būsiet izvēlējušies neveiksmīgu kāzu ēdienkarti, tas viesiem ilgi paliks prātā. Noteikti neatstājiet viesus nepaēdušus, pārdomājiet galda klājumu, dekorācijas. Apsveriet domu par viesmīļu noalgošanu, tā noteikti būs ne vien ērtāk, bet arī vizuāli gaumīgāk – viesiem nebūs pašiem pa apli jāpadod karsti kartupeļu šķīvji un salātu bļodas. 

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām
Foto: Pinterest.com

Mūzika

Dzīvā mūzika vai dīdžejs, kas vilina viesus dejot visu nakti bez īpašiem centieniem un liekām atrakcijām, ir ļoti novērtēts lieliskas ballītes aspekts. Tas pats attiecas uz mūzikas žanriem, ko izvēlaties. Četras stundas tehno vai smagā metāla pavadībā var šķist jautri jums (ja, protams, esat šīs mūzikas cienītāji), taču vairums viesu noteikti vairāk priecāsies par ko neuzkrītošāku un melodiskāku. 

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām
Foto: Raimonds Birkenfelds

Sēdvietas

Sēdvietu plānošana var sagādāt raizes, jo viesi vienmēr pievērš uzmanību tam, kur un kam blakus tiek nosēdināti. Sastrīdējušies ģimenes locekļi pie viena galda, vecmāmiņas tieši blakus deju grīdai vai vecāki cilvēki pie viena galda ar jauniešiem var sagādāt ne vienu vien problēmu un sabojāt svētku dinamiku. 

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām
Foto: Gunta Freimane

Bārs

Pārāk maz alkohola vai tas, ka par alkoholu ir jāmaksā, var nepatīkami pārsteigt jebkuru kāzu viesi. Pārdomājiet dzērienu karti, noalgojiet labus bārmeņus, kuri sagatavos gardus kokteiļus un varbūt pat pārsteigs ar kādu interesantu bārmeņu triku. Bārs un labs alkohols palīdzēs iekustināt kūtrākos un nomierināt iespringušos. 

Tosti un runas

Visiem patīk aizkustinošas vai asprātīgas runas, taču, ja tosti un runas aizņem pārāk daudz laika vai satur neveiklus un aizvainojošus jokus, tas spēj krietni sabojāt ballītes noskaņu.

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām
Foto: Inta Lankovska

Ceremonijas vieta

Skaista ceremonijas vieta un pārdomātas dekorācijas viesiem paliks prātā ilgi. Pārdomājiet visu, sākot ar sēdvietām, beidzot ar plānu B iespējamam lietum (ja ceremonija norisinās ārā), nodrošiniet labu skaņas sistēmu, pārredzamību.

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām
Foto: Juris Ross
 
Ērtības

Vai viesi ir pārkarsuši saulē ceremonijas laikā, vai tieši otrādi – nosaluši, jo neesat padomājuši par ceremonijas vietas apsildīšanu? Nav pietiekami daudz sēdvietu, nav gana daudz ēdiena? Ja nepadomāsiet par viesu ērtībām, tas būs vienīgais, par ko viņi pēc jūsu kāzām runās vēl ilgi. 

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām
Foto: Pinterest.com

Lasi arī: 6 lietas, kas jāzina, plānojot kāzas pludmalē

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Katrs no mums atceras to brīnišķīgo sajūtu, kad paveries ārā pa logu un ir uzsnidzis pirmais sniegs. Kad sniegpārsliņas krīt un izkūst uz deguna gala vai kad tās sijājas lejā no debesīm kā eņģeļa dūnas. Jūs varat šo sajūtu uzburt savā lielajā dienā kopā ar Baltic Snow, neatkarīgi no gadalaika vai temperatūras!

  • Nebūsim pārsteigti, ieraugot bildes ar elpu aizraujošām aktivitātēm, kas fiksētas pirmskāzu ballītē, jo tieši vecpuišu un vecmeitu ballītes saistās ar dažādiem trakulīgiem piedzīvojumiem. Neparastāk ir iepazīt pārus, kas asumiņu ir gatavi piešaut savai kāzu dienai - kāpjot, lecot, traucoties! Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?

  • Mūsdienās daudzas no senajām laulību tradīcijām ir zudušas, tomēr daudzas – dzīvākas par dzīvām. Senie latvieši ziemas saulgriežus uzskatīja par gaismas uzvaru pār tumsu, tas bija prieka un līksmības laiks, tāpēc mūsu senči arī kāzām ziemā piedēvēja dziļāku spēku un nozīmi.

  • Rudens kā jau rudens – ruds, dzestrs un apcerīgs. Tomēr rudenī ir kāds īpašs brīdis, kad daba tērpjas zeltainos, piesātināti sulīgos toņos. Saule rudenī vairs nepakāpjas tik augstu virs horizonta, tās gaisma kļuvusi rāmāka, noslēpumaināka. Rudens fotogrāfijām piemīt īpašs šarms – tājās jūtams dabas pilnbrieds, dominē piesātinātas krāsas un jaušama maģiska noskaņa. Tāds ir arī rudens atspulgs kāzu fotogrāfijās – košs un majestātisks! Lai Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo Tevi zelta rudenim!

  • Noteikti būs dzirdēts teiciens, ka ir cilvēki, kas izbauda lietu un ir tādi, kas vienkārši salīst. Gluži tāpat ir ar lietainu kāzu dienu - to var izbaudīt, iemūžinot trakulīgās vai mākslinieciskās fotogrāfijās, vai arī uztvert kā traģēdiju un, īdzīgi soļojot cauri peļķēm, nodoties skumjām vai briestošai histērijai.