FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām

image

Visi pāri vēlas tādas kāzu svinības, kas radiem un draugiem paliktu atmiņā uz ilgu laiku. Ja vēlies kāzu viesus patiešām pārsteigt, iegaumē šos astoņus aspektus, kurus kāzu viesi parasti novērtē. 

Laulības solījums

Galvenais iemesls, kāpēc viesi ierodas uz kāzām, ir redzēt, kā jūs sakāt jāvārdu. Viesi noteikti atcerēsies to, ka jūs viens otram veltījāt aizkustinošus, pašu sagatavotus laulības solījumus, skaistu mūzikas pavadījumu un emocionālu ceremonijas noslēgumu. 

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām
Foto: Juris Ross

Ēdiens

Viesi novērtēs ne vien radošu, bet arī baudpilnu kāzu ēdienkarti. Ja būsiet izvēlējušies neveiksmīgu kāzu ēdienkarti, tas viesiem ilgi paliks prātā. Noteikti neatstājiet viesus nepaēdušus, pārdomājiet galda klājumu, dekorācijas. Apsveriet domu par viesmīļu noalgošanu, tā noteikti būs ne vien ērtāk, bet arī vizuāli gaumīgāk – viesiem nebūs pašiem pa apli jāpadod karsti kartupeļu šķīvji un salātu bļodas. 

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām
Foto: Pinterest.com

Mūzika

Dzīvā mūzika vai dīdžejs, kas vilina viesus dejot visu nakti bez īpašiem centieniem un liekām atrakcijām, ir ļoti novērtēts lieliskas ballītes aspekts. Tas pats attiecas uz mūzikas žanriem, ko izvēlaties. Četras stundas tehno vai smagā metāla pavadībā var šķist jautri jums (ja, protams, esat šīs mūzikas cienītāji), taču vairums viesu noteikti vairāk priecāsies par ko neuzkrītošāku un melodiskāku. 

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām
Foto: Raimonds Birkenfelds

Sēdvietas

Sēdvietu plānošana var sagādāt raizes, jo viesi vienmēr pievērš uzmanību tam, kur un kam blakus tiek nosēdināti. Sastrīdējušies ģimenes locekļi pie viena galda, vecmāmiņas tieši blakus deju grīdai vai vecāki cilvēki pie viena galda ar jauniešiem var sagādāt ne vienu vien problēmu un sabojāt svētku dinamiku. 

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām
Foto: Gunta Freimane

Bārs

Pārāk maz alkohola vai tas, ka par alkoholu ir jāmaksā, var nepatīkami pārsteigt jebkuru kāzu viesi. Pārdomājiet dzērienu karti, noalgojiet labus bārmeņus, kuri sagatavos gardus kokteiļus un varbūt pat pārsteigs ar kādu interesantu bārmeņu triku. Bārs un labs alkohols palīdzēs iekustināt kūtrākos un nomierināt iespringušos. 

Tosti un runas

Visiem patīk aizkustinošas vai asprātīgas runas, taču, ja tosti un runas aizņem pārāk daudz laika vai satur neveiklus un aizvainojošus jokus, tas spēj krietni sabojāt ballītes noskaņu.

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām
Foto: Inta Lankovska

Ceremonijas vieta

Skaista ceremonijas vieta un pārdomātas dekorācijas viesiem paliks prātā ilgi. Pārdomājiet visu, sākot ar sēdvietām, beidzot ar plānu B iespējamam lietum (ja ceremonija norisinās ārā), nodrošiniet labu skaņas sistēmu, pārredzamību.

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām
Foto: Juris Ross
 
Ērtības

Vai viesi ir pārkarsuši saulē ceremonijas laikā, vai tieši otrādi – nosaluši, jo neesat padomājuši par ceremonijas vietas apsildīšanu? Nav pietiekami daudz sēdvietu, nav gana daudz ēdiena? Ja nepadomāsiet par viesu ērtībām, tas būs vienīgais, par ko viņi pēc jūsu kāzām runās vēl ilgi. 

8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām
Foto: Pinterest.com

Raksta titulfoto: Diāna Veinberga

Lasi arī: Kā padarīt kāzas skaistas sev un viesiem

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

  • Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

  • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

  • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

  • Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?