FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kā uzrakstīt savu laulību solījumu

Autors:Brides.com
Ja ar savu topošo vīru esat nolēmuši nodot laulības solījumu, ir konkrēts formāts, pie kura būtu jāpieturas. Pirmkārt, ne vairāk kā 400 vārdu. Pēc tam seko mūsu ieteikumiem skaistam un romantiskam solījumam, kas aizkustinās ikvienu klātesošo. 

Sāc ar iepazīšanos

Kas bija tas, kas lika Tev viņu pamanīt? Kādas ir viņa īpašības, kas laika gaitā ir mainījušās vai kļuvušas izteiktākas?

Pastāsti, kā saprati, ka viņš ir īstais

Vai viņš mainīja Tavas cerības? Ko esi par viņu uzzinājusi, kopš jūs iepazināties, un, pats svarīgākais, ko esi iemācījusies pati par sevi? Nebaidies kļūt nedaudz sentimentāla, taču, ja nevēlies to teikt skaļi, vēlāk iedot privātu vēstulīti.

 Kā uzrakstīt savu laulību solījumu

Kopīgi nākotnes plāni

Kādi ir Tavi nākotnes plāni un sapņi? Kā viņš tajos iekļaujas? Vēlaties apceļot pasauli? Radīt daudz bērnu? Vai beidzot noskatīties visas “Game of Thrones” sezonas kopīgi? 

Dalies ar konkrētā brīža emocijām

Nebaidies improvizēt! Taču šajā satraukuma brīdī neaizmirsti norādīt, cik daudz viņš Tev nozīmē.

Kā uzrakstīt savu laulību solījumu

Citāti, kas papildina solījumu

Iekļauj citātus no grāmatām, dziesmām vai filmām, kuras jums abiem patīk, palūdz, lai katrs viesis viens pēc otra nolasa kādu no jūsu abu mīļākajiem citātiem. Nezini nevienu labu citātu? Meklē internetā pēc atslēgvārdiem, kas raksturo jūsu kopdzīvi, piemēram, mīlestība un uzticība. 

Kā uzrakstīt savu laulību solījumu

Foto: Rihards Rudzītis, Aiga Rēdmane, Depositphotos.com
Raksta titulfoto: Kristīne Stahanova