FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kā uzrakstīt savu laulību solījumu

image

Ja ar savu topošo vīru esat nolēmuši nodot laulības solījumu, ir konkrēts formāts, pie kura būtu jāpieturas. Pirmkārt, ne vairāk kā 400 vārdu. Pēc tam seko mūsu ieteikumiem skaistam un romantiskam solījumam, kas aizkustinās ikvienu klātesošo. 

Sāc ar iepazīšanos

Kas bija tas, kas lika Tev viņu pamanīt? Kādas ir viņa īpašības, kas laika gaitā ir mainījušās vai kļuvušas izteiktākas?

Pastāsti, kā saprati, ka viņš ir īstais

Vai viņš mainīja Tavas cerības? Ko esi par viņu uzzinājusi, kopš jūs iepazināties, un, pats svarīgākais, ko esi iemācījusies pati par sevi? Nebaidies kļūt nedaudz sentimentāla, taču, ja nevēlies to teikt skaļi, vēlāk iedot privātu vēstulīti.

 Kā uzrakstīt savu laulību solījumu

Kopīgi nākotnes plāni

Kādi ir Tavi nākotnes plāni un sapņi? Kā viņš tajos iekļaujas? Vēlaties apceļot pasauli? Radīt daudz bērnu? Vai beidzot noskatīties visas “Game of Thrones” sezonas kopīgi? 

Dalies ar konkrētā brīža emocijām

Nebaidies improvizēt! Taču šajā satraukuma brīdī neaizmirsti norādīt, cik daudz viņš Tev nozīmē.

Kā uzrakstīt savu laulību solījumu

Citāti, kas papildina solījumu

Iekļauj citātus no grāmatām, dziesmām vai filmām, kuras jums abiem patīk, palūdz, lai katrs viesis viens pēc otra nolasa kādu no jūsu abu mīļākajiem citātiem. Nezini nevienu labu citātu? Meklē internetā pēc atslēgvārdiem, kas raksturo jūsu kopdzīvi, piemēram, mīlestība un uzticība. 

Kā uzrakstīt savu laulību solījumu

Foto: Rihards Rudzītis, Aiga Rēdmane, Depositphotos.com
Raksta titulfoto: Kristīne Stahanova

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

  • Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

  • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

  • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

  • Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?