FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kā uzrakstīt savu laulības solījumu

image

Ja ar savu topošo vīru esat nolēmuši nodot laulības solījumu, ir konkrēts formāts, pie kura būtu jāpieturas. Pirmkārt, ne vairāk kā 400 vārdu. Pēc tam seko mūsu ieteikumiem skaistam un romantiskam solījumam, kas aizkustinās ikvienu klātesošo. 

Sāc ar iepazīšanos

Kas bija tas, kas lika Tev viņu pamanīt? Kādas ir viņa īpašības, kas laika gaitā ir mainījušās vai kļuvušas izteiktākas?

Pastāsti, kā saprati, ka viņš ir īstais

Vai viņš mainīja Tavas cerības? Ko esi par viņu uzzinājusi, kopš jūs iepazināties, un, pats svarīgākais, ko esi iemācījusies pati par sevi? Nebaidies kļūt nedaudz sentimentāla, taču, ja nevēlies to teikt skaļi, vēlāk iedot privātu vēstulīti.

 Kā uzrakstīt savu laulību solījumu

Kopīgi nākotnes plāni

Kādi ir Tavi nākotnes plāni un sapņi? Kā viņš tajos iekļaujas? Vēlaties apceļot pasauli? Radīt daudz bērnu? Vai beidzot noskatīties visas “Game of Thrones” sezonas kopīgi? 

Dalies ar konkrētā brīža emocijām

Nebaidies improvizēt! Taču šajā satraukuma brīdī neaizmirsti norādīt, cik daudz viņš Tev nozīmē.

Kā uzrakstīt savu laulību solījumu

Citāti, kas papildina solījumu

Iekļauj citātus no grāmatām, dziesmām vai filmām, kuras jums abiem patīk, palūdz, lai katrs viesis viens pēc otra nolasa kādu no jūsu abu mīļākajiem citātiem. Nezini nevienu labu citātu? Meklē internetā pēc atslēgvārdiem, kas raksturo jūsu kopdzīvi, piemēram, mīlestība un uzticība. 

Kā uzrakstīt savu laulību solījumu

Foto: Gatis Orlickis, Rihards Rudzītis, Aiga Rēdmane, Depositphotos.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

  • Katrs no mums atceras to brīnišķīgo sajūtu, kad paveries ārā pa logu un ir uzsnidzis pirmais sniegs. Kad sniegpārsliņas krīt un izkūst uz deguna gala vai kad tās sijājas lejā no debesīm kā eņģeļa dūnas. Jūs varat šo sajūtu uzburt savā lielajā dienā kopā ar Baltic Snow, neatkarīgi no gadalaika vai temperatūras!

  • Nebūsim pārsteigti, ieraugot bildes ar elpu aizraujošām aktivitātēm, kas fiksētas pirmskāzu ballītē, jo tieši vecpuišu un vecmeitu ballītes saistās ar dažādiem trakulīgiem piedzīvojumiem. Neparastāk ir iepazīt pārus, kas asumiņu ir gatavi piešaut savai kāzu dienai - kāpjot, lecot, traucoties! Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?

  • Mūsdienās daudzas no senajām laulību tradīcijām ir zudušas, tomēr daudzas – dzīvākas par dzīvām. Senie latvieši ziemas saulgriežus uzskatīja par gaismas uzvaru pār tumsu, tas bija prieka un līksmības laiks, tāpēc mūsu senči arī kāzām ziemā piedēvēja dziļāku spēku un nozīmi.

  • Vairums pāru savas kāzas izvēlas organizēt paši, taču, lai uzburtu tik lielu un svarīgu pasākumu, nākas domāt par ļoti daudzām detaļām, tāpēc nereti kāzu organizēšana pāriem sagādā grūtības. Lai atvieglotu šo uzdevumu, Latvijā ir izdots unikāls produkts – kāzu plānotājs.