FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

5 mūsdienīgi veidi, kā doties pie altāra

Autors:Brides.com
Ir likumi, kurus ir jāpārkāpj, vai ne? Piedāvājam lieliskas idejas mūsdienīgām līgavām un līgavaiņiem, kuri vēlas tradīcijas parādīt citā gaismā, svinēt dzīvi pēc saviem noteikumiem un būt unikāli jebkurā situācijā. Šoreiz – 5 neierasti veidi, kā doties pie altāra. 

Līgava dodas viena

Mis Neatkarība! Ja esi mūsdienīga līgava, kura dažādu iemeslu dēļ nevēlas tikt aizvesta pie līgavaiņa, turoties pie tēva rokas, noteikti pie altāra vari doties viena. Arī līgavainis var ierasties citādāk, piemēram, palūgt mammu sastādīt kompāniju, dodoties altāra virzienā, ienākt pa sānu durvīm vai doties viens. Variāciju šajā situācijā ir bezgalīgi daudz. 

5 mūsdienīgi veidi, kā doties pie altāra

Satiec viņu pusceļā

Ir līgavas, kuras uzskata, ka neviens viņas neaizvedīs līdz altārim tik labi, cik pašas līgavainis. Tādēļ zelta vidusceļš būtu tāds, ka līgava un līgavainis satiekas pusceļā, lai pēdējos metrus līdz altārim dotos roku rokā. 

Dodieties kopā

Kam nepieciešami pavadoņi, ja esat viens otram? Došanās pie altāra kopā ir piemērota nobriedušākiem pāriem, turklāt kopīgs solis samazinās lielo uztraukumu. Kopā it visā, vai ne tā?

5 mūsdienīgi veidi, kā doties pie altāra

Katrs pa savu eju

Lai tradīcijas pilnībā sagrieztu kājām gaisā, gan līgava, gan līgavainis var katrs nākt katrs pa savu eju. Kā to panākt? Viesu sēdvietas izvietojiet aplī tā, lai katrā pusē būtu vieta nelielai ejai. Ceremonijas laikā viesiem būs iespēja labāk pārskatīt ceremonijas norisi, kā arī ceremonijai būs intīmāka atmosfēra.

Katrs pa savu pusi

Interesants un unikāls veids ir doties pie altāra vienlaicīgi, taču katram no savas puses. Vienlaicīga satikšanās “galamērķī” simbolizēs liktenīgo tikšanos īstajā vietā un laikā. Viesi būs patīkami pārsteigti, un tas piešķirs ceremonijai romantisku noskaņu.  

5 mūsdienīgi veidi, kā doties pie altāra

Foto: Pinterest.com, Saiva Liepiņa
Raksta titulfoto: Emīlija Bogdānova

Lasi arī: Došanās uz laulību reģistrācijas ceremoniju