FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

5 mūsdienīgi veidi, kā doties pie altāra

image

Ir likumi, kurus ir jāpārkāpj, vai ne? Piedāvājam lieliskas idejas mūsdienīgām līgavām un līgavaiņiem, kuri vēlas tradīcijas parādīt citā gaismā, svinēt dzīvi pēc saviem noteikumiem un būt unikāli jebkurā situācijā. Šoreiz – 5 neierasti veidi, kā doties pie altāra. 

Līgava dodas viena

Mis Neatkarība! Ja esi mūsdienīga līgava, kura dažādu iemeslu dēļ nevēlas tikt aizvesta pie līgavaiņa, turoties pie tēva rokas, noteikti pie altāra vari doties viena. Arī līgavainis var ierasties citādāk, piemēram, palūgt mammu sastādīt kompāniju, dodoties altāra virzienā, ienākt pa sānu durvīm vai doties viens. Variāciju šajā situācijā ir bezgalīgi daudz. 

5 mūsdienīgi veidi, kā doties pie altāra

Satiec viņu pusceļā

Ir līgavas, kuras uzskata, ka neviens viņas neaizvedīs līdz altārim tik labi, cik pašas līgavainis. Tādēļ zelta vidusceļš būtu tāds, ka līgava un līgavainis satiekas pusceļā, lai pēdējos metrus līdz altārim dotos roku rokā. 

Dodieties kopā

Kam nepieciešami pavadoņi, ja esat viens otram? Došanās pie altāra kopā ir piemērota nobriedušākiem pāriem, turklāt kopīgs solis samazinās lielo uztraukumu. Kopā it visā, vai ne tā?

5 mūsdienīgi veidi, kā doties pie altāra

Katrs pa savu eju

Lai tradīcijas pilnībā sagrieztu kājām gaisā, gan līgava, gan līgavainis var katrs nākt katrs pa savu eju. Kā to panākt? Viesu sēdvietas izvietojiet aplī tā, lai katrā pusē būtu vieta nelielai ejai. Ceremonijas laikā viesiem būs iespēja labāk pārskatīt ceremonijas norisi, kā arī ceremonijai būs intīmāka atmosfēra.

Katrs pa savu pusi

Interesants un unikāls veids ir doties pie altāra vienlaicīgi, taču katram no savas puses. Vienlaicīga satikšanās “galamērķī” simbolizēs liktenīgo tikšanos īstajā vietā un laikā. Viesi būs patīkami pārsteigti, un tas piešķirs ceremonijai romantisku noskaņu.  

5 mūsdienīgi veidi, kā doties pie altāra

Foto: Pinterest.com, Saiva Liepiņa
Raksta titulfoto: Emīlija Bogdānova

Lasi arī: Došanās uz laulību reģistrācijas ceremoniju

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

  • Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

  • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

  • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

  • Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?