FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

5 mūsdienīgi veidi, kā doties pie altāra

image

Ir likumi, kurus ir jāpārkāpj, vai ne? Piedāvājam lieliskas idejas mūsdienīgām līgavām un līgavaiņiem, kuri vēlas tradīcijas parādīt citā gaismā, svinēt dzīvi pēc saviem noteikumiem un būt unikāli jebkurā situācijā. Šoreiz – 5 neierasti veidi, kā doties pie altāra. 

Līgava dodas viena

Mis Neatkarība! Ja esi mūsdienīga līgava, kura dažādu iemeslu dēļ nevēlas tikt aizvesta pie līgavaiņa, turoties pie tēva rokas, noteikti pie altāra vari doties viena. Arī līgavainis var ierasties citādāk, piemēram, palūgt mammu sastādīt kompāniju, dodoties altāra virzienā, ienākt pa sānu durvīm vai doties viens. Variāciju šajā situācijā ir bezgalīgi daudz. 

5 mūsdienīgi veidi, kā doties pie altāra

Satiec viņu pusceļā

Ir līgavas, kuras uzskata, ka neviens viņas neaizvedīs līdz altārim tik labi, cik pašas līgavainis. Tādēļ zelta vidusceļš būtu tāds, ka līgava un līgavainis satiekas pusceļā, lai pēdējos metrus līdz altārim dotos roku rokā. 

Dodieties kopā

Kam nepieciešami pavadoņi, ja esat viens otram? Došanās pie altāra kopā ir piemērota nobriedušākiem pāriem, turklāt kopīgs solis samazinās lielo uztraukumu. Kopā it visā, vai ne tā?

5 mūsdienīgi veidi, kā doties pie altāra

Katrs pa savu eju

Lai tradīcijas pilnībā sagrieztu kājām gaisā, gan līgava, gan līgavainis var katrs nākt katrs pa savu eju. Kā to panākt? Viesu sēdvietas izvietojiet aplī tā, lai katrā pusē būtu vieta nelielai ejai. Ceremonijas laikā viesiem būs iespēja labāk pārskatīt ceremonijas norisi, kā arī ceremonijai būs intīmāka atmosfēra.

Katrs pa savu pusi

Interesants un unikāls veids ir doties pie altāra vienlaicīgi, taču katram no savas puses. Vienlaicīga satikšanās “galamērķī” simbolizēs liktenīgo tikšanos īstajā vietā un laikā. Viesi būs patīkami pārsteigti, un tas piešķirs ceremonijai romantisku noskaņu.  

5 mūsdienīgi veidi, kā doties pie altāra

Foto: Jānis Romanovskis, Pinterest.com, Saiva Liepiņa

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Katrs no mums atceras to brīnišķīgo sajūtu, kad paveries ārā pa logu un ir uzsnidzis pirmais sniegs. Kad sniegpārsliņas krīt un izkūst uz deguna gala vai kad tās sijājas lejā no debesīm kā eņģeļa dūnas. Jūs varat šo sajūtu uzburt savā lielajā dienā kopā ar Baltic Snow, neatkarīgi no gadalaika vai temperatūras!

  • Nebūsim pārsteigti, ieraugot bildes ar elpu aizraujošām aktivitātēm, kas fiksētas pirmskāzu ballītē, jo tieši vecpuišu un vecmeitu ballītes saistās ar dažādiem trakulīgiem piedzīvojumiem. Neparastāk ir iepazīt pārus, kas asumiņu ir gatavi piešaut savai kāzu dienai - kāpjot, lecot, traucoties! Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?

  • Mūsdienās daudzas no senajām laulību tradīcijām ir zudušas, tomēr daudzas – dzīvākas par dzīvām. Senie latvieši ziemas saulgriežus uzskatīja par gaismas uzvaru pār tumsu, tas bija prieka un līksmības laiks, tāpēc mūsu senči arī kāzām ziemā piedēvēja dziļāku spēku un nozīmi.

  • Rudens kā jau rudens – ruds, dzestrs un apcerīgs. Tomēr rudenī ir kāds īpašs brīdis, kad daba tērpjas zeltainos, piesātināti sulīgos toņos. Saule rudenī vairs nepakāpjas tik augstu virs horizonta, tās gaisma kļuvusi rāmāka, noslēpumaināka. Rudens fotogrāfijām piemīt īpašs šarms – tājās jūtams dabas pilnbrieds, dominē piesātinātas krāsas un jaušama maģiska noskaņa. Tāds ir arī rudens atspulgs kāzu fotogrāfijās – košs un majestātisks! Lai Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo Tevi zelta rudenim!

  • Noteikti būs dzirdēts teiciens, ka ir cilvēki, kas izbauda lietu un ir tādi, kas vienkārši salīst. Gluži tāpat ir ar lietainu kāzu dienu - to var izbaudīt, iemūžinot trakulīgās vai mākslinieciskās fotogrāfijās, vai arī uztvert kā traģēdiju un, īdzīgi soļojot cauri peļķēm, nodoties skumjām vai briestošai histērijai.