FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

6 lietas, kas jāzina, plānojot kāzas pludmalē

image

Kāzas pludmalē, vienalga, vai rīkotas eksotiskā piekrastē, vai Tavā vasaras namiņā, var kļūst par neaizmirstamu notikumu ne vien jums pašiem, bet arī kāzu viesiem. Tas ir kā mini-atvaļinājums visiem iesaistītajiem!

Tomēr noorganizēt lieliskas kāzas pludmalē nav nemaz tik vienkārši. Noskaidro, kas ir 6 būtiskākās lietas, kas Tev jāzina, sapņojot par skaistām kāzām pludmalē.

Kāzas gaišajā diennakts laikā

Jūra visskaistākā ir tieši dienas gaišajā pusē, kad tā mirguļo brīnišķīgās krāsās. Kolīdz saule nogrimst aiz horizonta, ūdenim pazūd krāsa, ja vien kāzas nenotiek pilnmēness laikā. Taču arī plānojot kāzas dienas vidū, ir jāņem vērā pāris iespējamās problēmas. Viena no tām – intensīva saule. Noteikti lietojiet pēc iespējas spēcīgāku aizsargkrēmu un izvēlieties ziedus, kas spēj izturēt karstumu, piemēram, frēzijas, kalla lilijas, orhidejas, sukulentus. Izvairieties no hortenzijām un rozēm, jo tām ir tendence karstumā ātri novīst. 

6 lietas, kas jāzina par kāzām pludmalē

Skaņas sistēma

Pludmales kāzās ir ļoti daudz fona trokšņu, tādēļ ieteicams izmantot mikrofonu, kā arī pārliecināties, ka tas ir pasargāts no vēja. Jūs noteikti nevēlaties, lai viesi kāzās dzird tikai vēja radītos trokšņus mikrofonā. 

Publiska vai privāta ceremonija

Ja vien neesat „izpirkuši” visu pludmali, var nākties saskarties ar nelūgtiem viesiem jūsu ceremonijas laikā. Ja neiepriecina doma par maziem bērniem, kuri jāvārda brīdī pieskries pie altāra un sāks raustīt līgavas kleitu vai niķoties viesiem pie kājām, tad vēlams ceremoniju organizēt kādā slēgtā pludmales teritorijā. Piemēram, kādas viesnīcas teritorijā, laicīgi apvaicājoties, vai šajā dienā uz neilgu laiku pludmali iespējams slēgt. 

6 lietas, kas jāzina par kāzām pludmalē

Ģērbieties atbilstoši

Ne visas kleitas, audumi un plīvuri der kāzām pie jūras. Ja vienkārša kokvilnas kleitiņa nav pie sirds un ir vēlme pēc kuplākiem svārkiem, pārliecinieties, ka tie veidoti no viegla auduma, kas atļauj vairāk kustības. Tāpat neizslēdziet iespēju iegādāties kleitu citā krāsā, piemēram, gaiši rozā vai zilu, kas izcels skaisto ceremonijas vietu. Arī plīvuram jābūt pārdomātam – ierastie garie plīvuri pludmalē var vienkārši nederēt, jo tie plīvos kā karogi un neizskatīsies labi vēja pilnās fotogrāfijās. 

6 lietas, kas jāzina par kāzām pludmalē

Ļoti gribas augstpapēžu kurpes...

Kāzas basās kājās ir īsts pludmales kāzu sapnis, taču jārēķinās, ka ne visas līgavas vēlas mest pie malas savas kurpes un skriet pie altāra plikām kājām. Veids, kā apvienot augstos papēžus ar jūras smiltīm, ir dēļu paliktnis, kas ved cauri ailei pie altāra. Smiltis to nedaudz apskalos, tādēļ tas nebūs redzams, vienlaicīgi sniedzot iespēju viegli pārvietoties. 

Gatavojies vējam

Lai gan kāzu plānošanas laikā varētu domāt, ka lietus ir jūsu galvenais ienaidnieks, pludmales kāzās tas viennozīmīgi ir vējš. Vējainas pēcpusdienas un vakari pie jūras var būt vēsi, smilšaini vai traucēt ar lielu troksni. Izpētiet, kādi ir ierastie laikapstākļi izvēlētajā vietā, un ņemiet to vērā, plānojot kāzas. Taču tā kā laikapstākļi var būt neprognozējami, izvēlieties tādu vietu, kur būtu iespējams visu ceremonijai nepieciešamo viegli pārkārtot uz citu vietu. Piemēram, ja ceremonija ir plānota pie pašas jūras, bet vējš ir pa stipru, izvēlieties vietu tā, lai būtu iespējams viegli pārkārtot krēslus kāpās vai piejūras pļavā. Vienmēr rēķinieties ar plāna B nepieciešamību.

6 lietas, kas jāzina par kāzām pludmalē

Foto: Depositphotos.com
Raksta titulfoto: Vilnis Slūka

Lasi arī: 9 ieradumi, kurus uzsākt, gatavojoties kāzām

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

  • Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

  • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

  • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

  • Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?