FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

6 lietas, kas jāzina, plānojot kāzas pludmalē

image

Kāzas pludmalē, vienalga, vai rīkotas eksotiskā piekrastē, vai Tavā vasaras namiņā, var kļūst par neaizmirstamu notikumu ne vien jums pašiem, bet arī kāzu viesiem. Tas ir kā mini-atvaļinājums visiem iesaistītajiem! Tomēr noorganizēt lieliskas kāzas pludmalē nav nemaz tik vienkārši. Noskaidro, kas ir 6 būtiskākās lietas, kas Tev jāzina, sapņojot par skaistām kāzām pludmalē. 

Kāzas gaišajā diennakts laikā

Jūra visskaistākā ir tieši dienas gaišajā pusē, kad tā mirguļo brīnišķīgās krāsās. Kolīdz saule nogrimst aiz horizonta, ūdenim pazūd krāsa, ja vien kāzas nenotiek pilnmēness laikā. Taču arī plānojot kāzas dienas vidū, ir jāņem vērā pāris iespējamās problēmas. Viena no tām – intensīva saule. Noteikti lietojiet pēc iespējas spēcīgāku aizsargkrēmu un izvēlieties ziedus, kas spēj izturēt karstumu, piemēram, frēzijas, kalla lilijas, orhidejas, sukulentus. Izvairieties no hortenzijām un rozēm, jo tām ir tendence karstumā ātri novīst. 

6 lietas, kas jāzina par kāzām pludmalē

Skaņas sistēma

Pludmales kāzās ir ļoti daudz fona trokšņu, tādēļ ieteicams izmantot mikrofonu, kā arī pārliecināties, ka tas ir pasargāts no vēja. Jūs noteikti nevēlaties, lai viesi kāzās dzird tikai vēja radītos trokšņus mikrofonā. 

Publiska vai privāta ceremonija

Ja vien neesat „izpirkuši” visu pludmali, var nākties saskarties ar nelūgtiem viesiem jūsu ceremonijas laikā. Ja neiepriecina doma par maziem bērniem, kuri jāvārda brīdī pieskries pie altāra un sāks raustīt līgavas kleitu vai niķoties viesiem pie kājām, tad vēlams ceremoniju organizēt kādā slēgtā pludmales teritorijā. Piemēram, kādas viesnīcas teritorijā, laicīgi apvaicājoties, vai šajā dienā uz neilgu laiku pludmali iespējams slēgt. 

6 lietas, kas jāzina par kāzām pludmalē

Ģērbieties atbilstoši

Ne visas kleitas, audumi un plīvuri der kāzām pie jūras. Ja vienkārša kokvilnas kleitiņa nav pie sirds un ir vēlme pēc kuplākiem svārkiem, pārliecinieties, ka tie veidoti no viegla auduma, kas atļauj vairāk kustības. Tāpat neizslēdziet iespēju iegādāties kleitu citā krāsā, piemēram, gaiši rozā vai zilu, kas izcels skaisto ceremonijas vietu. Arī plīvuram jābūt pārdomātam – ierastie garie plīvuri pludmalē var vienkārši nederēt, jo tie plīvos kā karogi un neizskatīsies labi vēja pilnās fotogrāfijās. 

6 lietas, kas jāzina par kāzām pludmalē

Ļoti gribas augstpapēžu kurpes...

Kāzas basās kājās ir īsts pludmales kāzu sapnis, taču jārēķinās, ka ne visas līgavas vēlas mest pie malas savas kurpes un skriet pie altāra plikām kājām. Veids, kā apvienot augstos papēžus ar jūras smiltīm, ir dēļu paliktnis, kas ved cauri ailei pie altāra. Smiltis to nedaudz apskalos, tādēļ tas nebūs redzams, vienlaicīgi sniedzot iespēju viegli pārvietoties. 

Gatavojies vējam

Lai gan kāzu plānošanas laikā varētu domāt, ka lietus ir jūsu galvenais ienaidnieks, pludmales kāzās tas viennozīmīgi ir vējš. Vējainas pēcpusdienas un vakari pie jūras var būt vēsi, smilšaini vai traucēt ar lielu troksni. Izpētiet, kādi ir ierastie laikapstākļi izvēlētajā vietā, un ņemiet to vērā, plānojot kāzas. Taču tā kā laikapstākļi var būt neprognozējami, izvēlieties tādu vietu, kur būtu iespējams visu ceremonijai nepieciešamo viegli pārkārtot uz citu vietu. Piemēram, ja ceremonija ir plānota pie pašas jūras, bet vējš ir pa stipru, izvēlieties vietu tā, lai būtu iespējams viegli pārkārtot krēslus kāpās vai piejūras pļavā. Vienmēr rēķinieties ar plāna B nepieciešamību.

6 lietas, kas jāzina par kāzām pludmalē

Foto: Depositphotos.com

Lasi arī: 9 ieradumi, kurus uzsākt, gatavojoties kāzām

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Katrs no mums atceras to brīnišķīgo sajūtu, kad paveries ārā pa logu un ir uzsnidzis pirmais sniegs. Kad sniegpārsliņas krīt un izkūst uz deguna gala vai kad tās sijājas lejā no debesīm kā eņģeļa dūnas. Jūs varat šo sajūtu uzburt savā lielajā dienā kopā ar Baltic Snow, neatkarīgi no gadalaika vai temperatūras!

  • Nebūsim pārsteigti, ieraugot bildes ar elpu aizraujošām aktivitātēm, kas fiksētas pirmskāzu ballītē, jo tieši vecpuišu un vecmeitu ballītes saistās ar dažādiem trakulīgiem piedzīvojumiem. Neparastāk ir iepazīt pārus, kas asumiņu ir gatavi piešaut savai kāzu dienai - kāpjot, lecot, traucoties! Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?

  • Mūsdienās daudzas no senajām laulību tradīcijām ir zudušas, tomēr daudzas – dzīvākas par dzīvām. Senie latvieši ziemas saulgriežus uzskatīja par gaismas uzvaru pār tumsu, tas bija prieka un līksmības laiks, tāpēc mūsu senči arī kāzām ziemā piedēvēja dziļāku spēku un nozīmi.

  • Rudens kā jau rudens – ruds, dzestrs un apcerīgs. Tomēr rudenī ir kāds īpašs brīdis, kad daba tērpjas zeltainos, piesātināti sulīgos toņos. Saule rudenī vairs nepakāpjas tik augstu virs horizonta, tās gaisma kļuvusi rāmāka, noslēpumaināka. Rudens fotogrāfijām piemīt īpašs šarms – tājās jūtams dabas pilnbrieds, dominē piesātinātas krāsas un jaušama maģiska noskaņa. Tāds ir arī rudens atspulgs kāzu fotogrāfijās – košs un majestātisks! Lai Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo Tevi zelta rudenim!

  • Noteikti būs dzirdēts teiciens, ka ir cilvēki, kas izbauda lietu un ir tādi, kas vienkārši salīst. Gluži tāpat ir ar lietainu kāzu dienu - to var izbaudīt, iemūžinot trakulīgās vai mākslinieciskās fotogrāfijās, vai arī uztvert kā traģēdiju un, īdzīgi soļojot cauri peļķēm, nodoties skumjām vai briestošai histērijai.