FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

6 lietas, kas jāzina, plānojot kāzas pludmalē

Autors:www.brides.com
Kāzas pludmalē, vienalga, vai rīkotas eksotiskā piekrastē, vai Tavā vasaras namiņā, var kļūst par neaizmirstamu notikumu ne vien jums pašiem, bet arī kāzu viesiem. Tas ir kā mini-atvaļinājums visiem iesaistītajiem!

Tomēr noorganizēt lieliskas kāzas pludmalē nav nemaz tik vienkārši. Noskaidro, kas ir 6 būtiskākās lietas, kas Tev jāzina, sapņojot par skaistām kāzām pludmalē.

Kāzas gaišajā diennakts laikā

Jūra visskaistākā ir tieši dienas gaišajā pusē, kad tā mirguļo brīnišķīgās krāsās. Kolīdz saule nogrimst aiz horizonta, ūdenim pazūd krāsa, ja vien kāzas nenotiek pilnmēness laikā. Taču arī plānojot kāzas dienas vidū, ir jāņem vērā pāris iespējamās problēmas. Viena no tām – intensīva saule. Noteikti lietojiet pēc iespējas spēcīgāku aizsargkrēmu un izvēlieties ziedus, kas spēj izturēt karstumu, piemēram, frēzijas, kalla lilijas, orhidejas, sukulentus. Izvairieties no hortenzijām un rozēm, jo tām ir tendence karstumā ātri novīst. 

6 lietas, kas jāzina par kāzām pludmalē

Skaņas sistēma

Pludmales kāzās ir ļoti daudz fona trokšņu, tādēļ ieteicams izmantot mikrofonu, kā arī pārliecināties, ka tas ir pasargāts no vēja. Jūs noteikti nevēlaties, lai viesi kāzās dzird tikai vēja radītos trokšņus mikrofonā. 

Publiska vai privāta ceremonija

Ja vien neesat „izpirkuši” visu pludmali, var nākties saskarties ar nelūgtiem viesiem jūsu ceremonijas laikā. Ja neiepriecina doma par maziem bērniem, kuri jāvārda brīdī pieskries pie altāra un sāks raustīt līgavas kleitu vai niķoties viesiem pie kājām, tad vēlams ceremoniju organizēt kādā slēgtā pludmales teritorijā. Piemēram, kādas viesnīcas teritorijā, laicīgi apvaicājoties, vai šajā dienā uz neilgu laiku pludmali iespējams slēgt. 

6 lietas, kas jāzina par kāzām pludmalē

Ģērbieties atbilstoši

Ne visas kleitas, audumi un plīvuri der kāzām pie jūras. Ja vienkārša kokvilnas kleitiņa nav pie sirds un ir vēlme pēc kuplākiem svārkiem, pārliecinieties, ka tie veidoti no viegla auduma, kas atļauj vairāk kustības. Tāpat neizslēdziet iespēju iegādāties kleitu citā krāsā, piemēram, gaiši rozā vai zilu, kas izcels skaisto ceremonijas vietu. Arī plīvuram jābūt pārdomātam – ierastie garie plīvuri pludmalē var vienkārši nederēt, jo tie plīvos kā karogi un neizskatīsies labi vēja pilnās fotogrāfijās. 

6 lietas, kas jāzina par kāzām pludmalē

Ļoti gribas augstpapēžu kurpes...

Kāzas basās kājās ir īsts pludmales kāzu sapnis, taču jārēķinās, ka ne visas līgavas vēlas mest pie malas savas kurpes un skriet pie altāra plikām kājām. Veids, kā apvienot augstos papēžus ar jūras smiltīm, ir dēļu paliktnis, kas ved cauri ailei pie altāra. Smiltis to nedaudz apskalos, tādēļ tas nebūs redzams, vienlaicīgi sniedzot iespēju viegli pārvietoties. 

Gatavojies vējam

Lai gan kāzu plānošanas laikā varētu domāt, ka lietus ir jūsu galvenais ienaidnieks, pludmales kāzās tas viennozīmīgi ir vējš. Vējainas pēcpusdienas un vakari pie jūras var būt vēsi, smilšaini vai traucēt ar lielu troksni. Izpētiet, kādi ir ierastie laikapstākļi izvēlētajā vietā, un ņemiet to vērā, plānojot kāzas. Taču tā kā laikapstākļi var būt neprognozējami, izvēlieties tādu vietu, kur būtu iespējams visu ceremonijai nepieciešamo viegli pārkārtot uz citu vietu. Piemēram, ja ceremonija ir plānota pie pašas jūras, bet vējš ir pa stipru, izvēlieties vietu tā, lai būtu iespējams viegli pārkārtot krēslus kāpās vai piejūras pļavā. Vienmēr rēķinieties ar plāna B nepieciešamību.

6 lietas, kas jāzina par kāzām pludmalē

Foto: Depositphotos.com
Raksta titulfoto: Vilnis Slūka

Lasi arī: 9 ieradumi, kurus uzsākt, gatavojoties kāzām