FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

9 ieradumi, kurus uzsākt, gatavojoties kāzām

image

Vai esi gatava sākt plānot savu lielo dienu? Protams! Taču pirms tam ievelc dziļu elpu un uzsāc piedzīvojumiem bagāto laiku, jūtoties cik vien labi iespējams gan garīgi, gan fiziski. 

Uzzini, kādus jaunus ieradumus uzsākt, gatavojoties savām sapņu kāzām, un šis laiks paies ar mazāk uztraukuma un nervu zālēm.

1. Izrunājies
Kāzu plānošana ir laiks, kad tev un tavam partnerim ir jāspēj komunicēt vienam ar otru pēc iespējas labāk. Ceļā uz laulību ir ļoti daudz lietu, kas mēdz palikt neatrisinātas, var radīt dusmas vai aizvainojumu, tādējādi sabojājot svētkus. Uzlabojot savstarpējās komunikācijas ieradumus laicīgi, jūs iemācīsieties, kā risināt problēmas tieši un atklāti. 

2. Novērtē savu vizuālo tēlu
Pozitīva sava vizuālā tēla uztvere atsver jebkuru kāzu diētu, kas var būt kaitīga ilgtermiņā. Tomēr, ja vēlies izveidot veselīgu fitnesa plānu, kas sakrīt ar taviem personīgajiem mērķiem, pārliecinies, ka to dari pārdomāti. Tava kāzu diena nedrīkst būt diena, kad atskaties uz padarīto un saproti, ka esi pārspīlējusi ar diētām un nogurusi no ekstrēmiem treniņiem. Tava veselība ir prioritāte. 

9 paradumi pirms kāzām

3. Izgulies
Nav svarīgi, cik agri vai vēlu dodies gulēt, svarīgi ir tas, cikos tu celies. Ja katru dienu celsies vienā laikā, tas uzlabos tavu bioloģisko ritmu un palīdzēs ātrāk iemigt, kā arī uzlabot prāta spējas, kas noteikti noderēs, pildot kāzu organizēšanas pienākumus. 

4. Iemīli savas matu cirtas
Pirms tiecies ar savu frizieri kāzu dienā, nodrošini konsekventu matu kopšanas plānu, lai svarīgajā dienā tie izskatītos tieši tā, kā vēlies. Mazākais, ko vēlies, ir griezums, kas neizskatās tieši tā, kā cerēji, vai jaunais, kāzu dienā izvēlētais, matu tonis necik nesaskan ar ādas toni un kondicionieris, kas matus padara taukainus. Esi droša par savām izvēlēm, laicīgi tās izmēģinot. Lieto labas kvalitātes šampūnu, kondicionieri un matu maskas, kā arī regulāri apgriez salūzušos galus. 

9 ieradumi pirms kāzām

5. Noturi uzmanību meditējot
Meditē, lai noturētu uzmanību un pilnībā izbaudītu katru mirkli – nav likumu, kas noteiku kur un kad to darīt – atliek vien atbrīvēt 10 minūtes dienā, lai koncentrētos uz elpošanu, kas uzlabos tavas koncentrēšanās spējas brīžos, kad jāpieņem nopietnus organizatoriskos lēmumus. Meditācija noņem stresu un uzlabo labsajūtu, iemāca pacietību un ļauj nepakļauties kāzu plānošanas satraukumam. Kad koncentrējies un esi mierīga, mazinās risks palaist garām īpašus brīžus, ko vēlētos atcerēties uz mūžiem. 

6. Mirdzi!
Atrodi sev piemērotākos sejas kopšanas līdzekļus laicīgi – pieraksties pie dermatologa vismaz 6 mēnešus pirms kāzām, lai tava āda kāzu dienā būtu nevainojama. Ja āda ir problemātiska, jutīga vai poraina, pārliecinies, ka velti pietiekami daudz laika, lai par to parūpētos.

9 ieradumi pirms kāzām

7. Nebaidies jautāt pēc palīdzības
Neatkarīgi no tā, vai kāzu plānošanu esi uzticējusi profesionālim, vai plāno tās pati, ir svarīgi saprast, ka tas ir pilnīgi saprotami, ka palīdzīga roka šajā satraucošajā laikā būs nepieciešama. Tu varbūt esi perfekcioniste, taču uzdrošinies uzdot pienākumus un lūgt palīdzību saviem draugiem un ģimenei, tas var krietni paātrināt procesu un mazināt stresu. Tavi tuvākie noteikti būs priecīgi, ka spēj snieg tev padomus un izlīdzēt, tādēļ nebaidies un uzrunā. Turklāt noturēt savu garīgo veselību ir daudz nozīmīgāk nekā darināt DIY ielūgumus un dekorācijas 3:00 naktī.

8. Pārliecinies, ka tavi nagi ir gatavi gredzenu fotosesijai
Izskaud netikumu grauzt nagus ar regulāru manikīru ar gēllakas pārklājumu – nagi būs stingrāki, tādējādi mazāk ļaujoties stresa nomākto zobu pāridarījumiem. Ja tas nelīdz, izmanto kādu no pārbaudītajām vai mazāk pārbaudītajām (mēģināt jau var, vai ne?) tautas metodēm. Kas zina, varbūt sinepes tiešām palīdz atbrīvoties no negantā netikuma. 

9 ieradumi pirms kāzām

9. Saki „nē” ekstrēmajām pārvērtībām
Lielisks izskats un pašsajūta noteikti neiet roku rokā ar ekstrēmām diētām, detoksikāciju un atteikšanos no konkrētām pārtikas produktu grupām. Kāzu dienas plānošana var būt pietiekami satraucoša, kāpēc to vēl papildināt ar neveselīgiem ēšanas paradumiem? Pieņemot veselīgu, sabalansētu pieeju ēšanai nav nepieciešamības pilnībā izjaukt savus ikdienas ēšanas paradumus, jo ir ļoti grūti pieturēties pie jaunajām pārmaiņām. Uzsāc procesu lēni, pieturies pie konkrēta mērķa, kā piemēram, ēst vairāk dārzeņu un dari to palēnām – katrai ēdienreizei pievieno vairāk vēlamo produktu. Tādējādi tu uzlabosi savu pašsajūtu un nekoncentrēsies uz drastiskiem mērķiem.

9 ieradumi pirms kāzām

Teksts: www.theknot.com

Raksta titulfoto: Klāvs Vasiļevskis

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

  • Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

  • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

  • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

  • Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?