FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Precēties vai nē? 5 lietas, ko šaubu gadījumā iesākt līgavai

image

Bezgala skumjas ir vientuļo pārdomu naktis, it īpaši pirms kāzām – laikā, kad no tevis tiek gaidīta bezierunu sajūsma. Zinām arī, cik ļoti pašas spējam sevi iedvesmot un pārliecināt – gan iedvest sevī cerību, gan dēstīt šaubas. Kā saprast, vai visas šīs pārdomas ir tikai lielā stresa radītas, vai arī tām ir reāls iemesls? Kā risināt situāciju?

Rituāls. Šeit derēs jebkas, kas spēj tevi atslābināt un sniegt mierpilnus brīžus vienatnē. Relaksācija dzērveņu smaržas vannas putās? Pastaiga vientuļā pludmalē uzreiz pēc saullēkta? Varbūt ieritināšanās klubkrēslā ar adītu segu un siltas tējas malkošana, vērojot, kā deg sveces? Tu pati vislabāk zini, kas palīdz tieši tev. Galvenais ir pabūt ar sevi ārpus ikdienas skrējiena. Varbūt tev pietiks ar stundu, varbūt vajadzēs divas dienas. 

Citas domas. Varbūt nevēlamas domas neatstājas tādēļ, ka šobrīd tava dzīve rit tikai gaidāmajām kāzām, bet zemapziņā nemaz nevēlies, lai tas tā būtu? Novērs domas! Apmeklē teātri vai kino ar draudzenēm, dodies uz jogas nodarbībām vai trenažieru zāli, veido dzimtas koku vai lej sveces. Galvenais, neļauj slinkot ne prātam, ne ķermenim! 

Vēstule. Varbūt iekšēji jūti, ka nav dūmi bez uguns, un nedrošības sajūtas iemesls meklējams tevī pašā – iepriekšējā pieredzē vai kādos nesakārtotos attiecību jautājumos? Uzraksti sev vēstuli! Par to, kas tevi uztrauc, par ko raizējies un kā to varētu risināt, kas šajā situācijā atkarīgs no tevis un ko mainīt nav iespējams. Vai esi gatava ar to sadzīvot vai tomēr ne? Pierakstītas emocijas ļoti bieži kļūst par strukturētu plānu, pēc kura risināt samilzušās problēmas. 

Saruna. Izrunājies ar kādu dzīves gudru, pieredzējušu un uzticamu cilvēku, kas vēl labu gan tev, gan tavam topošajam vīram. Visbiežāk par šādu personu kļūst mammas vai mīļās omītes, taču tikpat labi tas var būt arī tavs tētis un pat kaimiņu kundze, jo, iespējams, atklāt savas bažas relatīvi svešam cilvēkam būs vieglāk, nekā šķietami apgrūtināt savus mīļos. Runā no sirds, esi atklāta un nebaidies lūgt atbalstu! Tuvinieki labprāt palīdzēs tev justies labāk.

Līgavainis. Nenobiedē viņu nedēļu pirms kāzām, pasakot, ka neesi droša, vai tām maz jānotiek! Šo frāzi izlaid, bet pastāsti par savām sajūtām, to iemesliem un lūdz viņa atbalstu. Pajautā, vai viņš jūtas tāpat, un izrunājiet, ko varētu darīt, lai to vērstu par labu. Varbūt ar sarunu pietiks, lai turpinātu ar nepacietību gatavoties kāzām, bet varbūt abi sapratīsiet, ka precības var pagaidīt un par iekrāto naudu šobrīd vēlaties ceļot uz Jaunzēlandi. Galvenais ir sadarboties vienam ar otru un sajust stipro plecu sev blakus. Vienalga, vai ar gredzenu pirkstā, vai bez tā – darbojieties kā komanda! 

Vai tiešām tomēr ne? 

Ja nekas nelīdz un pārliecība, ka kāzas jāatceļ, iesakņojas arvien spēcīgāk, esi drosmīga! Nav svarīgi, vai līdz kāzām atlikusi nedēļa, vai stunda - ja esi droša, ka nevēlies teikt “jā!” šeit, šodien un tieši šim visburvīgākajam vīrietim pasaulē, nedari to! Tici sev un savai iekšējai balsij! Sper soļus droši un, kad esi izlēmusi par labu savam sirdsmieram (un tādu var sniegt gan kāzas, gan gluži pretēji – miers par to, ka tās atceltas), sper soļus droši, un atpakaļ neskaties! Īstās kāzas ar īsto cilvēku garām palaist nav iespējams. Savu dzīvi tu nokavēt nevari.

Raksta titulfoto: Jurģis Rikveilis

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

  • Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

  • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

  • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

  • Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?