FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

PRECOS interaktīvie KĀZU PLĀNOŠANAS RĪKI

Runā, ka kāzu plānošana ir smags darbs, kas sākotnēji var šķist kā viens liels haoss. Piedāvājam praktisku, interaktīvu un ērti lietojamu palīgu tavā kāzu plānošanas un organizēšanas procesā – PRECOS izstrādātos KĀZU PLĀNOŠANAS RĪKUS.

Ar to palīdzību haotiskās idejas un līdz galam neskaidrie jautājumi ātri vien tiks sakārtoti pa plauktiņiem, visa plānošanas informācija un cipari būs vienuviet, kā arī ērtā veidā kāzu plānošanā varēsi iesaistīt gan savu otro pusīti, gan citus palīdzošus cilvēkus.


Kā sākt lietot plānošanas rīkus?

Reģistrējies portālā PRECOS un klikšķini uz kādas no zemāk redzamajām sadaļām. Reģistrējoties un atverot plānošanas rīkus, vari šīs sadaļas redzēt arī lapas labajā pusē.

Darbu saraksts

Kāzu budžets

Viesu saraksts

Kāzu scenārijs 
 

Plānošanas rīku plusi

  • Viss ir vienkopus. Nav jāmeklē mazā dzeltenā līmlapiņa vai jāatceras, kur ielikta lapa ar viesu sarakstu. Izmantojot vienu kāzu plānošanas rīku, nenāksies apjukt, domājot, kur un kas tika piefiksēts.
  • Kvalitatīvs bezmaksas plānošanas rīks latviešu valodā. Lai arī ir pieejamas dažādas iOS un Android piedāvātās gan bezmaksas, gan maksas kāzu plānošanas aplikācijas, PRECOS kāzu plānošas rīki būs ar tevi it visur, kur vien pieejams dators vai viedierīce.
  • Lielisks palīgs tiem, kam patīk visu piefiksēt elektroniski. Ērti piekļūt gan no datora, gan jebkuras viedierīces. Ielogojies un sāc savu kāzu plānošanu vai atzīmē būtiskāko uzreiz, lai vēlāk tas nepiemirstas!
  • Ar tavu piekļuves atļauju ar rīkiem vari darboties ne tikai tu viena. Veids, kā ērti kāzu plānošanā iesaistīt arī līgavaini vai vedējus.
  • Plānošanas rīkus ir izstrādājuši profesionāļi ar lielu pieredzi – tie ir pārdomāti un der ne tikai plānošanai, bet arī kā padomdevēji.
  • Ietaupa laiku – plānošas rīkos daudzas pozīcijas ir automatizētas, piemēram, budžeta aprēķini. Tas ietaupīs tavu laiku un iespēju kļūdīties samazinās līdz minimumam.
  • Kāzu plānošanas rīki ir pieejami kāzu portālā, kurā tu vari gan plānot kāzas, gan aprunāties ar citām līgavām forumā, gan apskatīt labāko pakalpojumu sniedzēju piedāvājumus un lasīt vērtīgus rakstus par kāzu plānošanu un svinēšanu, kā arī lasīt to pāru pieredzi, kas kāzas nupat nosvinējuši.

Darbu saraksts

Veicamo darbu saraksts ir kāzu plānošanas pamats. Šāds saraksts palīdz saprast ne tikai darāmos darbus, bet arī to, ar ko labāk sākt. Kāzu plānošanas rīki piedāvā jau gatavu darbu sarakstu, kurā iekļauti visi būtiskākie darbi, kas saistās ar veiksmīgu kāzu organizēšanu. Šāds saraksts palīdzēs neapjukt un nepalaist garām būtiskas nianses, jo darāmie darbi ir sadalīti pēc laika, kad tos ieteicams veikt. Piemēram, viesu nams jārezervē pēc iespējas laicīgāk – teju uzreiz, kā esat izlēmuši par kāzu datumu, bet uz pēdējo pirmskāzu nedēļu jāatliek vien sīkumi.

Tev ir iespēja no gatavā plānošanas rīku saraksta izņemt tos darbus, kas tavā kāzu koncepcijā neiederas. Tādējādi iegūsi gatavu un pielāgotu darbu sarakstu tieši savām kāzām. Tāpat ērti ir skatīt sarakstu pēc tā, kam darbs uzticēts, lai zinātu, kuru plānošanā iesaistīto paskubināt, bet kuram jau laikus pateikt paldies. Darbu saraksts ir pielāgots tavam kāzu datumam, tāpēc viegli pamanīsi, kas iekavēts, bet kas jādara tieši tagad.

Viesu saraksts

Šeit varēsi sekot līdzi plānotajam un reālajam viesu skaitam. Iespējams atzīmēt, kam ielūgums jau izsūtīts, kas plāno ierasties tikai uz ceremoniju, bet kurš viesis kāzās ierasties nevarēs. Iespējams ievadīt arī viesu adreses ielūgumu izsūtīšanai un atzīmēt, kurš to jau ir saņēmis. Plānošanas rīkos iespējams arī aprēķināt, cik sēdvietas pie galda būs nepieciešamas un cik viesu plāno nakšņot.

Piebilde – viesus var dzēst un rediģēt sadaļās "Ceremonija" un "Svinības".

Kāzu budžets

Kāzu budžeta plāns ir sadalīts pa izmaksu kategorijām. Tev ir iespēja pievienot gan jaunas kategorijas, gan izmaksu pozīcijas katrā no tām.

Iespējams atzīmēt un automātiski aprēķināt, kāda ir plānotā summa un cik realitātē uz šo pozīciju jau ir iztērēts, tādējādi palīdzot nepārsniegt vēlamās izmaksas. Iespējams arī redzēt, cik naudas vēl būs nepieciešams ne tikai kopumā, bet katrai pozīcijai.

Piemēram, kāzu svinību vietai esat iemaksājuši avansu, bet pārējā summa maksājama vēlāk. Šajā gadījumā atzīmējat, cik esat iemaksājuši, un budžeta kalkulators automātiski uzrādīs vēl maksājamo summu. Tas budžeta plānu padara pārskatāmu un viegli rediģējamu ik reizi, kad veicat kādus ar kāzām saistītus maksājumus vai, kad mainās ieceres, vai parādās jaunas idejas un iespējas.

Kāzu scenārijs

Scenāriju iespējams izstrādāt ar minūtes precizitāti, izveidot to gan pirmajai, gan otrajai kāzu dienai vai atsevišķiem svinību posmiem.

Katram notikumam iespējams pievienot atbildīgo personu, tādējādi krietni atvieglojot lielās dienas plānošanu, neradot pārpratumus starp iesaistītajām personām. Kāzu dienas scenārija plānojumā iespējams pievienot komentārus katram notikumam.

Manas piezīmes

Šeit vari saglabāt savas idejas, fotogrāfijas, interneta vietņu adreses, foruma sarunas, sev tīkamus pakalpojumu sniedzējus – visu, kas plānošanas procesā iekritis sirdī un ko noteikti nedrīkst piemirst. Šis ir tavs iedvesmas stūrītis!