FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

PRECOS interaktīvie KĀZU PLĀNOŠANAS RĪKI

Kāzas raisa miljoniem emociju un to plānošana vispirms rada haosu, bet pēc tam paņem daudz laika un ieguldījumu. Kāds pāris izvēlas algot kāzu rīkotāju, kāds kopā ar vedējiem iejūk pierakstu lapiņu, kladīšu un blociņu, un datorā saglabāto linku kalnos, bet kāds izmanto Precos.lv izstrādātos KĀZU PLĀNOŠANAS RĪKUS.

Plānošanas rīku plusi

  • Viss ir vienkopus. Nav jāmeklē mazā dzeltenā līmlapiņa vai jāatceras, kur ielikta lapa ar galējo viesu sarakstu. 
  • Tie ir elektroniski. Tātad ar tavu piekļuves atļauju ar rīkiem vari darboties ne tikai tu viena.
  • Tos ir izstrādājuši profesionāļi ar lielu pieredzi – tie ir pārdomāti un der ne tikai plānošanai, bet arī kā padomdevēji.
  • Ietaupa laiku – tajos ļoti daudz kas ir automatizēts, piemēram, budžeta aprēķini. Tas ietaupīs tavu laiku un iespēju kļūdīties samazinās līdz minimumam.
  • Tie ir pieejami portālā, kurā tu vari gan plānot kāzas, gan aprunāties ar citām līgavām forumā, gan apskatīt labāko pakalpojumu sniedzēju piedāvājumus un padomu rakstus. 

     
DARBI 

Tas ir pamatu pamats, jo palīdz saprast, kas vispār ir darāms un ar ko labāk sākt, lai neapjuktu un neko nepalaistu garām, jo darāmie darbi ir sadalīti pēc laika, kad tos ieteicams veikt, piemēram, viesu nams jārezervē jau laicīgi, bet uz pēdējo pirmskāzu nedēļu jāatliek vien sīkumi. Ļoti ērta ir iespēja no jau gatavā saraksta izņemt darbus, kas tavā kāzu koncepcijā neiederas, lai tie nejauktu galvu. Tāpat ērti ir skatīt sarakstu pēc tā, kam darbs uzticēts, lai zinātu, kuru plānošanā iesaistīto paskubināt, bet kuram jau laikus pateikt paldies. Darbu saraksts ir pielāgots tavam kāzu datumam, tāpēc viegli pamanīsi, kas iekavēts un kas jādara tieši tagad.

VIESI

Šeit varēsi sekot līdzi prognozējamā viesu skaita izmaiņām, jo vari atzīmēt, kam ielūgums jau izsūtīts, kas plāno ierasties tikai uz ceremoniju un kurš viesis atteicis dalību tavās kāzās. Iespējams ievadīt arī viesu adreses ielūgumu izsūtīšanai un atzīmēt, kurš to jau ir saņēmis, tāpat aprēķināt, cik sēdvietas pie galda būs nepieciešamas un cik viesu plāno nakšņot. 

Budžets 

Budžeta plāns ir sadalīts pa izmaksu kategorijām, turklāt iespējams gan pievienot jaunas kategorijas, gan izmaksu pozīcijas tajās. Iespējams atzīmēt un automātiski aprēķināt, kādas ir plānotās summas un cik reāli ir iztērēts, tādējādi palīdzot nepārsniegt vēlamās izmaksas. Iespējams arī redzēt, cik naudas vēl būs nepieciešams ne tikai kopumā, bet katrai pozīcijai. Tas budžeta plānu padara pārskatāmu un viegli rediģējamu, ja mainās ieceres.

Scenārijs 

Scenāriju iespējams izstrādāt ar minūtes precizitāti, izveidot to gan pirmajai, gan otrajai kāzu dienai vai atsevišķiem svinību posmiem. Katram notikumam iespējams pievienot atbildīgo personu, tādējādi krietni atvieglojot lielās dienas plānošanas sanāksmes un neradot pārpratumus starp iesaistītajām personām, jo, kā zināms, ja neviens nav atbildīgs, tad var sanākt, ka neviens to neizdara. Ērti ir pievienot komentārus katram notikumam kā atgādinājumus vai paskaidrojumus, kas tieši tiek plānots vai kādi rekvizīti būs nepieciešami.

Piezīmes 

Šeit vari saglabāt savas idejas, fotogrāfijas, interneta vietņu adreses, foruma sarunas, interesantus pakalpojumu sniedzējus – visu, kas plānošanas procesā iekritis sirdī un ko noteikti nedrīkst piemirst. Šis ir tavs iedvesmas stūrītis!