FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

PRECOS interaktīvie KĀZU PLĀNOŠANAS RĪKI

(3)

Kāzas raisa miljoniem emociju un to plānošana vispirms rada haosu, bet pēc tam paņem daudz laika un ieguldījumu. Kāds pāris izvēlas algot kāzu rīkotāju, kāds kopā ar vedējiem iejūk pierakstu lapiņu, kladīšu un blociņu, un datorā saglabāto linku kalnos, bet kāds izmanto Precos.lv izstrādātos KĀZU PLĀNOŠANAS RĪKUS.

Plānošanas rīku plusi

 • Viss ir vienkopus. Nav jāmeklē mazā dzeltenā līmlapiņa vai jāatceras, kur ielikta lapa ar galējo viesu sarakstu. 
 • Tie ir elektroniski. Tātad ar tavu piekļuves atļauju ar rīkiem vari darboties ne tikai tu viena.
 • Tos ir izstrādājuši profesionāļi ar lielu pieredzi – tie ir pārdomāti un der ne tikai plānošanai, bet arī kā padomdevēji.
 • Ietaupa laiku – tajos ļoti daudz kas ir automatizēts, piemēram, budžeta aprēķini. Tas ietaupīs tavu laiku un iespēju kļūdīties samazinās līdz minimumam.
 • Tie ir pieejami portālā, kurā tu vari gan plānot kāzas, gan aprunāties ar citām līgavām forumā, gan apskatīt labāko pakalpojumu sniedzēju piedāvājumus un padomu rakstus. 

   
DARBI 

Tas ir pamatu pamats, jo palīdz saprast, kas vispār ir darāms un ar ko labāk sākt, lai neapjuktu un neko nepalaistu garām, jo darāmie darbi ir sadalīti pēc laika, kad tos ieteicams veikt, piemēram, viesu nams jārezervē jau laicīgi, bet uz pēdējo pirmskāzu nedēļu jāatliek vien sīkumi. Ļoti ērta ir iespēja no jau gatavā saraksta izņemt darbus, kas tavā kāzu koncepcijā neiederas, lai tie nejauktu galvu. Tāpat ērti ir skatīt sarakstu pēc tā, kam darbs uzticēts, lai zinātu, kuru plānošanā iesaistīto paskubināt, bet kuram jau laikus pateikt paldies. Darbu saraksts ir pielāgots tavam kāzu datumam, tāpēc viegli pamanīsi, kas iekavēts un kas jādara tieši tagad.

VIESI

Šeit varēsi sekot līdzi prognozējamā viesu skaita izmaiņām, jo vari atzīmēt, kam ielūgums jau izsūtīts, kas plāno ierasties tikai uz ceremoniju un kurš viesis atteicis dalību tavās kāzās. Iespējams ievadīt arī viesu adreses ielūgumu izsūtīšanai un atzīmēt, kurš to jau ir saņēmis, tāpat aprēķināt, cik sēdvietas pie galda būs nepieciešamas un cik viesu plāno nakšņot. 

Budžets 

Budžeta plāns ir sadalīts pa izmaksu kategorijām, turklāt iespējams gan pievienot jaunas kategorijas, gan izmaksu pozīcijas tajās. Iespējams atzīmēt un automātiski aprēķināt, kādas ir plānotās summas un cik reāli ir iztērēts, tādējādi palīdzot nepārsniegt vēlamās izmaksas. Iespējams arī redzēt, cik naudas vēl būs nepieciešams ne tikai kopumā, bet katrai pozīcijai. Tas budžeta plānu padara pārskatāmu un viegli rediģējamu, ja mainās ieceres.

Scenārijs 

Scenāriju iespējams izstrādāt ar minūtes precizitāti, izveidot to gan pirmajai, gan otrajai kāzu dienai vai atsevišķiem svinību posmiem. Katram notikumam iespējams pievienot atbildīgo personu, tādējādi krietni atvieglojot lielās dienas plānošanas sanāksmes un neradot pārpratumus starp iesaistītajām personām, jo, kā zināms, ja neviens nav atbildīgs, tad var sanākt, ka neviens to neizdara. Ērti ir pievienot komentārus katram notikumam kā atgādinājumus vai paskaidrojumus, kas tieši tiek plānots vai kādi rekvizīti būs nepieciešami.

Piezīmes 

Šeit vari saglabāt savas idejas, fotogrāfijas, interneta vietņu adreses, foruma sarunas, interesantus pakalpojumu sniedzējus – visu, kas plānošanas procesā iekritis sirdī un ko noteikti nedrīkst piemirst. Šis ir tavs iedvesmas stūrītis! 

Komentāri
 • vlada26 09.06.2016 17:17
  Forša ideja
 • bucite 13.01.2018 20:02
  ka vinu var atvert un sakt izmantot? vai japerk?
 • bucite 13.01.2018 20:02
  ka vinu var atvert un sakt izmantot? vai japerk?
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
 • Katrs no mums atceras to brīnišķīgo sajūtu, kad paveries ārā pa logu un ir uzsnidzis pirmais sniegs. Kad sniegpārsliņas krīt un izkūst uz deguna gala vai kad tās sijājas lejā no debesīm kā eņģeļa dūnas. Jūs varat šo sajūtu uzburt savā lielajā dienā kopā ar Baltic Snow, neatkarīgi no gadalaika vai temperatūras!

 • Nebūsim pārsteigti, ieraugot bildes ar elpu aizraujošām aktivitātēm, kas fiksētas pirmskāzu ballītē, jo tieši vecpuišu un vecmeitu ballītes saistās ar dažādiem trakulīgiem piedzīvojumiem. Neparastāk ir iepazīt pārus, kas asumiņu ir gatavi piešaut savai kāzu dienai - kāpjot, lecot, traucoties! Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

 • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?

 • Mūsdienās daudzas no senajām laulību tradīcijām ir zudušas, tomēr daudzas – dzīvākas par dzīvām. Senie latvieši ziemas saulgriežus uzskatīja par gaismas uzvaru pār tumsu, tas bija prieka un līksmības laiks, tāpēc mūsu senči arī kāzām ziemā piedēvēja dziļāku spēku un nozīmi.

 • Rudens kā jau rudens – ruds, dzestrs un apcerīgs. Tomēr rudenī ir kāds īpašs brīdis, kad daba tērpjas zeltainos, piesātināti sulīgos toņos. Saule rudenī vairs nepakāpjas tik augstu virs horizonta, tās gaisma kļuvusi rāmāka, noslēpumaināka. Rudens fotogrāfijām piemīt īpašs šarms – tājās jūtams dabas pilnbrieds, dominē piesātinātas krāsas un jaušama maģiska noskaņa. Tāds ir arī rudens atspulgs kāzu fotogrāfijās – košs un majestātisks! Lai Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo Tevi zelta rudenim!

 • Noteikti būs dzirdēts teiciens, ka ir cilvēki, kas izbauda lietu un ir tādi, kas vienkārši salīst. Gluži tāpat ir ar lietainu kāzu dienu - to var izbaudīt, iemūžinot trakulīgās vai mākslinieciskās fotogrāfijās, vai arī uztvert kā traģēdiju un, īdzīgi soļojot cauri peļķēm, nodoties skumjām vai briestošai histērijai.