FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzas Ziemassvētkos – 15 skaisti sīkumiņi, kas tās padarīs burvīgas

image

Tieši mazie nieki un ikdienas prieki ir tie, kas dzīvi dara ārkārtīgi skaistu. Lūk, 15 sīkumi, kas brīnumainus darīs tavus mīlestības svētkus Ziemassvētku laikā!

Krāsas – dzērveņu sarkanais, čiekuru brūnais, skuju zaļais un sniegbaltais. Izmantojot šos toņus dažādās kombinācijās un caurvijot gan apģērbos, gan dekorācijās, radīsiet brīnumainu gaisotni. Kā filmās!
 

Kanēļa sveces – tās visdrīzāk būs tumši sarkanas, tātad lieliski iekļausies toņu gammā, bet kas vēl svarīgāk – ar savu aromātu radīs īpašo noskaņu, kas iespējama tikai Ziemassvētkos! Bagātini to ar mandarīniem un piparkūkām!
 

Piparkūkas un mandarīni jaunās skaņās. Ja nevēlies savas kāzas asociēt ne rūķiem un dāvanām, ne ar reliģiju, caurvij tās ar piparkūku un mandarīnu tematiku. Īpaši iesakām piparkūku – dzērveņu džema torti un mandarīnu – aknu pastētes kanapē uzkodās! 
 

Karstie dzērieni. Tēja un kafija, lai paliek rudeņiem un rītiem. Ziemassvētku kāzām piestāv kanēļa standziņām un apelsīna šķēlēm bagātināts karstvīns, upeņu karstais dzēriens ar ābola šķēlītēm un kakao bērniem! Padomā par atbilstošiem traukiem!
 

Brauciens pajūgā. Protams, šī ir ziemas kāzu klasika un tomēr – palūdz, lai vedēji šādu izklaidi sarūpē jums! Līdzi ņemiet termosu ar karstvīnu, kādu siltu segu, ko uzklāt uz ceļiem un izbaudiet, iespējams, vienīgos vienatnes mirkļus šajā dienā! Esiet vienkārši blakus viens otram! 
 

Smalki adījumi. Smalka adījuma garie cimdi un/vai apmetnis tevi darīs sirsnīgi mīļu un karaliski skaistu vienlaikus! Adījumus vari izmantot arī dekorācijās un arī topošo vīru rotāt ar adītu tauriņu.
 

Brīvdabas ceremonija mežā. Izklausās traki?! Visbiedējošākā ir praktiskā puses (gaismas nodrošināšana, piekļūšana, aukstums), bet pārējais ir ārkārtīgi skaisti! Smelies iedvesmu un lūdz dekoratori palīgā – pašu spēkiem iekārtot vidi ceremonijai ziemas kāzām mežā var būt par grūtu. Vai jau redzi, cik skaisti tas ir?!
 

Egles rotāšana. Atceries, kā bērnībā ar vecākiem ap ziemas saulgriežu laiku devāties uz mežu rotāt egli ar burkāniem un piparkūkām? Šoreiz uzreiz pēc ceremonijas dariet to pašu kopā ar saviem kāzu viesiem. Sirsnība atspoguļosies bildēs!
 

Segas un cimdi. Ja plāno kādas aktivitātes ārpus telpām, nodrošinies ar siltiem plediem, ko viesiem apmest ap pleciem un rezerves cimdiņiem. Viesi jutīs, ka esi par viņiem padomājusi un fotogrāfijās visi izskatīsies pieskaņojušies kāzu krāsām – diez vai viesi kāzu krāsas dēļ pirks jaunas virsdrēbes, bet tu pledus vari sagādāt sev vēlamajās krāsās. Pēc kāzām atstāj šo kā dāvanu saviem tuvajiem!
 

Ziemas prieki. Ja vien būs sniegs! Pikošanās, sniega vīri, pat ragaviņas un elegantā slidošana – to visu vari darīt kopā ar jauno vīru, vedējiem un viesiem. Vaigi būs rozā un Ziemassvētku kāzas būs prieka pilnas. Dariet to pirms sēšanās pie galda un maltīti sāciet ar siltu skābu kāpostu zupu.
 

Galda kartes un citas dekorācijas. Dabas materiāli, eglīšu rotājumi, slidas un ragavas, skujas un briežu figūriņas – šie elementi skaistu darīs vidi un tieši vide ir tā, kas iedvesīs noskaņu. 
 

Foto stūris – viesi būs priecīgi nobildēties svētku stilā un iegūt skaistas bildes, kuras nākamgad izmantot kā svētku kartītes. 
 

Adventes kalendārs. Ja precies ap Ziemassvētiem, ielūgumus vari darināt Adventes kalendāra formā ar vairākiem lodziņiem, kuros katrā kāda jauna informācija par kāzām vai jūsu abu attēli. Viesi visu ziemu jums līdzi dzīvos.
 

Dievkalpojums. Ja precēsieties baznīcā, organizējiet ceremonijas laiku tā, lai kopā ar viesiem varētu apmeklēt dievkalpojumu vai svētku koncertu baznīcā. Tas būs svinīgi un emocionāli!
 

Svētku brīnums. Ziemassvētkiem piestāv apdāvināšanās, vēl jo vairāk tie saistās ar brīnumu. Pārsteidz viesus, uzņemoties rūķa lomu un pa nakti zem viesu nama egles atstājot kādu dāvaniņu katram (protams, vari sarunāt, lai kāds to izdara tavā vārdā). Viesi būs ļoti patīkami pārsteigti un atcerēsies tavas kāzas vēl ilgi. 

Foto: Pinterest.com
Raksta titulfoto: Guna Rubule

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

  • Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

  • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

  • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

  • Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?