FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko iesākt laikā starp ceremoniju un ballīti jaunajam pārim

Autors:Dita Katlapa
Lielākā daļa no mums vismaz reizi dzīvē ir bijuši kāzās, kur pēc svinīgās ceremonijas un pirmā tosta notiek pārbrauciens uz vietu, kur notiks kāzu neoficiālā daļa – ballīte. Brauciens uz svinību vietu var šķist garš un nogurdinošs, tāpēc būtu vēlams atrast veidu, kā šo brīdi padarīt lietderīgu: vai tā būtu neliela atpūta divatā vai – tieši otrādi – brīvs brīdis izdarīt vēl nepabeigtos darbiņus.

Fotosesija

Izmantojiet braucienu lietderīgi! Pirms kāzām aplūkojiet, kādi interesanti apskates objekti vai dabas ainavas ir pa ceļam uz jūsu galamērķi. Izrunājiet ar savu kāzu fotogrāfu iespējamās kāzu fotosesijas vietas – varbūt kāds no šiem objektiem var tikt izmantots burvīgai fotosesijai tikai jums divatā. Šādā veidā jūs apvienosiet divus svarīgus aspektus vienā – nekavēsiet laiku, lai izbrauktu nevajadzīgu līkumu uz vietām, kas atrodas pārāk tālu no jūsu galamērķa, un varēsiet netraucēti, bez viesu uzmanības, atbrīvoties un ļaut fotogrāfam radīt neaizmirstamus kadrus.

FOTO: Saiva Liepiņa

Apciemot kādu, kurš nevarēja ierasties

Mēdz gadīties, ka jums mīļš piederīgais kādu apstākļu dēļ nevar ierasties jūsu kāzās. Vai tā ir apslimusi omīte, vai varbūt kāds cits tuvinieks – šajā brīvajā laika posmā jums ir iespēja savas kāzas atvest pie viņiem! Apciemojiet viņus mājās, lai tiem ir iespēja dot jums savu svētību un redzēt jūs kopā šajā laimīgajā dienā.

Arī mājdzīvniekiem mūsu sirdī ir liela loma, un bieži vien tieši viņi ir tie, kas kāzu dienā tiek nedaudz piemirsti. Izmantojiet brīdi, lai apciemotu savus mājdzīvniekus un ar tiem apsveicinātos! Pie reizes varat noorganizēt sirsnīgu fotosesiju, lai arī jūsu dzīvnieciņi būtu iemūžināti jūsu kāzu dienas fotogrāfijās.

FOTO: Annija Veldre

Pikniks

Kāzu dienā jūs būsiet uzmanības centrā – visi vēlēsies jūs sveikt, sabučot, aprunāties un kopīgi nofotografēties. Kņada būs pamatīga, un miera – ļoti maz. Lai arī uzkodas un dzērienus būsiet pasūtījuši vairāk, nekā vajag, paši līdz tiem, iespējams, nemaz netiksiet. Izsalkums, satraukums un nogurums var ņemt virsroku un smagi atspēlēties vakarā, kad spēka ballēties vairs nebūs nemaz.

Pikniks kādā skaistā vietā – ar uzkodām, dzērieniem un ērtiem spilveniem – kaut uz stundiņu ļaus jums atpūsties un iegūt tik ļoti nepieciešamo enerģiju. Lēni paēdiet, papļāpājiet un izbaudiet divvientulību – jūs to esat pelnījuši! Ja tomēr alkstat pēc kompānijas, noorganizējiet pikniku kopā ar vedējiem. Viņiem šī diena ir gandrīz tikpat svarīga un satraukuma pilna kā jums. Brīdis atelpai noderēs jums visiem.

FOTO: Annija Veldre

Saskaņoti tetovējumi

Trakajiem pieder pasaule! Ja esat tetovējumu cienītāji un šāds pārdrošs solis jūs nebiedē, varbūt tieši kāzu diena ir jūsu iespēja izdarīt ko patiešām dullu. Galu galā – tieši šodien jūs viens otram zvērat mūžīgu mīlestību, tāpēc nevajadzētu baidīties to iemūžināt arī uz sava ķermeņa. Izvēlieties, kas būs jūsu tetovējumu saistošais elements – otra vārds, kāzu dienas datums vai kāds tikai jums zināms simbols –, dodieties uz tetovēšanas salonu un roku rokā ļaujieties izaicinājumam.

FOTO: Diāna Veinberga

Raksta titulfoto: Vilnis Slūka