FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kā uzburt rudens kāzu noskaņu?

image

Rudens ir kāzu sezona drosmīgajiem un apcerīgajiem vienlaikus. Tas ir laiks, kad nomainās ne tikai kopējā noskaņa, bet arī krāsu palete. Par kāzu krāsām kļūst ābolu zaļie un sarkanie, kastaņu brūnie, pīlādžu oranžie un kļavu lapu zelta toņi.

KRĀSAS

Izvēloties krāsu, ir vērts idejiski to sasaistīt ar rudens augļiem, puķēm vai ogām, ko domājat izmantot savā kāzu noformējumā. Piemēram, apvienojot zaļo un brūno, noformējumā iederēsies gan kastaņi un ozolzīles, gan arī āboli un bumbieri.

 

Kastaņu brūnajam noteikti var pievienot sarkano ogu akcentus, bet svinīgākam izskatam papildināt tos ar šampanieša toni.

 

Viena no rudens krāsu paletes karalienēm noteikti ir plūmju un sarkano vīnogu krāsa, ko var brīnišķīgi kombinēt gan ar brūno, gan ar zelta toni, padarot to vēl tuvāku rudens noskaņai.

  

Rudenī, protams, neiztikt bez apkārt esošās oranžās krāsas, ko varam novērot gan pīlādžogās un ķirbjos, gan kļavu lapās un rudens puķēs – dālijās un asterēs. Oranžo var lieliski sakombinēt gan ar brūno un sarkano krāsu, gan arī ar mierīgākajiem šampanieša vai pelēkajiem toņiem.

TĒMAS

Izvēloties tēmu, atliek vien tāds mazumiņš, kā padomāt – ko ar to vēlaties pateikt. Varbūt jūsu attiecības saistāt ar kādu īpašu simbolu... vai, piemēram, iepazināties rudenī – kastaņu laikā un tagad vēlaties, lai tas ir simbols kāzām, ielūgumam, noformējumam.

Varbūt pirmoreiz bučojāties zem ozola vai pīlādžkoka... un vēlaties to sajūtu saglabāt un nodot arī kāzu dienā. :)

Ja tas ir ābols, tad var paturpināt Ievas un Ādama tēmu vai arī atsaukt atmiņā to, kā Ņutons, sēdēdams zem ābeles, - nokrītot ābolam, atklājis vispasaules gravitācijas likumu... 

 

Vēl viena tēma – lapkritis – rudens kāzās ienāk pati par sevi.. Taču ir vēl daži veidi, kā to apspēlēt... Piemēram, baznīcas ailēs rožlapiņu vietā izmantot rudens lapas vai arī par kāzu tortes akcentiem kalpos košās kļavu lapas! Tāpat lapas var izmantot arī pušķos, dekorācijās, svečturos.

 

IDEJAS RUDENS FOTOSESIJAI

Rudens fotosesijā noteikti jāpaņem līdzi ābolu grozs vai 2 āboli – viens līgavai un viens līgavainim. Tie kalpos par brīnišķīgu atribūtiku.

 

Ābolu vietā grozā var salikt arī kastaņus, čiekurus, sēnes, ozolzīles, pīlādžus, dārzeņus – vadoties gan pēc kāzu krāsām, gan iespējām un noskaņām.

Rudens fotosesija var ne tikai lieliski izskatīties, bet arī noderēt lietussargi un gumijas zābaki.

 

NOSKAŅAS. MŪZIKA

Rudenīgu noskaņu palīdzēs uzburt arī apcerīgās un roķīgās rudens dziesmas. Ja esat kāzām izvēlējušies dīdžeju, tad rosiniet viņu iekļaut repertuārā kādu skaistu rudens dziesmu... Un arī – ja spēlē mūziķi – viņi noteikti būs gatavi nodziedāt kādu no latviešu vai ārzemju rudens hītiem.

Te dažas idejas:

♥ Prāta Vētra – Rudens

♥ Igo un Remix - Kā senā dziesmā

♥ Nora Bumbiere – Rudenī vēlu, vēlu

♥ Manic Street Preachers – Autumn song

♥ Nat King Cole – Autumn Leaves

♥ Otra Puse - Pēc Lietus

♥ Antonio Vivaldi – Autumn

♥ Stan Getz – Early Autumn

♥ Frank Sinatra – September Song

♥ Fomins & Kleins – Rudens

♥ Līvi – Zīlīte

IZSKATS

Rudens līgava noteikti var atļauties gan ekstravagantāku izskatu, gan spilgtāku grimu – tumšākus akcentus ēnās, apģērbā un pušķī.

 

Līgavaiņa izskatu rudenīgāku var padarīt gan ar uzvalka/krekla/kaklasaites krāsu izvēli, gan ar piespraudi, kam var izmantot ābolus, ozolzīles vai arī krāsainas pogas. 

 

Foto: Pinterest

Raksta titulfoto: Liliāna Legzdiņa

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

  • Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

  • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

  • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

  • Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?