FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kā uzburt rudens kāzu noskaņu?

image

Rudens ir kāzu sezona drosmīgajiem un apcerīgajiem vienlaikus. Tas ir laiks, kad nomainās ne tikai kopējā noskaņa, bet arī krāsu palete. Par kāzu krāsām kļūst ābolu zaļie un sarkanie, kastaņu brūnie, pīlādžu oranžie un kļavu lapu zelta toņi.

KRĀSAS

Izvēloties krāsu, ir vērts idejiski to sasaistīt ar rudens augļiem, puķēm vai ogām, ko domājat izmantot savā kāzu noformējumā. Piemēram, apvienojot zaļo un brūno, noformējumā iederēsies gan kastaņi un ozolzīles, gan arī āboli un bumbieri.

 

Kastaņu brūnajam noteikti var pievienot sarkano ogu akcentus, bet svinīgākam izskatam papildināt tos ar šampanieša toni.

 

Viena no rudens krāsu paletes karalienēm noteikti ir plūmju un sarkano vīnogu krāsa, ko var brīnišķīgi kombinēt gan ar brūno, gan ar zelta toni, padarot to vēl tuvāku rudens noskaņai.

  

Rudenī, protams, neiztikt bez apkārt esošās oranžās krāsas, ko varam novērot gan pīlādžogās un ķirbjos, gan kļavu lapās un rudens puķēs – dālijās un asterēs. Oranžo var lieliski sakombinēt gan ar brūno un sarkano krāsu, gan arī ar mierīgākajiem šampanieša vai pelēkajiem toņiem.

TĒMAS

Izvēloties tēmu, atliek vien tāds mazumiņš, kā padomāt – ko ar to vēlaties pateikt. Varbūt jūsu attiecības saistāt ar kādu īpašu simbolu... vai, piemēram, iepazināties rudenī – kastaņu laikā un tagad vēlaties, lai tas ir simbols kāzām, ielūgumam, noformējumam.

Varbūt pirmoreiz bučojāties zem ozola vai pīlādžkoka... un vēlaties to sajūtu saglabāt un nodot arī kāzu dienā. :)

Ja tas ir ābols, tad var paturpināt Ievas un Ādama tēmu vai arī atsaukt atmiņā to, kā Ņutons, sēdēdams zem ābeles, - nokrītot ābolam, atklājis vispasaules gravitācijas likumu... 

 

Vēl viena tēma – lapkritis – rudens kāzās ienāk pati par sevi.. Taču ir vēl daži veidi, kā to apspēlēt... Piemēram, baznīcas ailēs rožlapiņu vietā izmantot rudens lapas vai arī par kāzu tortes akcentiem kalpos košās kļavu lapas! Tāpat lapas var izmantot arī pušķos, dekorācijās, svečturos.

 

IDEJAS RUDENS FOTOSESIJAI

Rudens fotosesijā noteikti jāpaņem līdzi ābolu grozs vai 2 āboli – viens līgavai un viens līgavainim. Tie kalpos par brīnišķīgu atribūtiku.

 

Ābolu vietā grozā var salikt arī kastaņus, čiekurus, sēnes, ozolzīles, pīlādžus, dārzeņus – vadoties gan pēc kāzu krāsām, gan iespējām un noskaņām.

Rudens fotosesija var ne tikai lieliski izskatīties, bet arī noderēt lietussargi un gumijas zābaki.

 

NOSKAŅAS. MŪZIKA

Rudenīgu noskaņu palīdzēs uzburt arī apcerīgās un roķīgās rudens dziesmas. Ja esat kāzām izvēlējušies dīdžeju, tad rosiniet viņu iekļaut repertuārā kādu skaistu rudens dziesmu... Un arī – ja spēlē mūziķi – viņi noteikti būs gatavi nodziedāt kādu no latviešu vai ārzemju rudens hītiem.

Te dažas idejas:

♥ Prāta Vētra – Rudens

♥ Igo un Remix - Kā senā dziesmā

♥ Nora Bumbiere – Rudenī vēlu, vēlu

♥ Manic Street Preachers – Autumn song

♥ Nat King Cole – Autumn Leaves

♥ Otra Puse - Pēc Lietus

♥ Antonio Vivaldi – Autumn

♥ Stan Getz – Early Autumn

♥ Frank Sinatra – September Song

♥ Fomins & Kleins – Rudens

♥ Līvi – Zīlīte

IZSKATS

Rudens līgava noteikti var atļauties gan ekstravagantāku izskatu, gan spilgtāku grimu – tumšākus akcentus ēnās, apģērbā un pušķī.

 

Līgavaiņa izskatu rudenīgāku var padarīt gan ar uzvalka/krekla/kaklasaites krāsu izvēli, gan ar piespraudi, kam var izmantot ābolus, ozolzīles vai arī krāsainas pogas. 

 

Foto: Pinterest

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Katrs no mums atceras to brīnišķīgo sajūtu, kad paveries ārā pa logu un ir uzsnidzis pirmais sniegs. Kad sniegpārsliņas krīt un izkūst uz deguna gala vai kad tās sijājas lejā no debesīm kā eņģeļa dūnas. Jūs varat šo sajūtu uzburt savā lielajā dienā kopā ar Baltic Snow, neatkarīgi no gadalaika vai temperatūras!

  • Nebūsim pārsteigti, ieraugot bildes ar elpu aizraujošām aktivitātēm, kas fiksētas pirmskāzu ballītē, jo tieši vecpuišu un vecmeitu ballītes saistās ar dažādiem trakulīgiem piedzīvojumiem. Neparastāk ir iepazīt pārus, kas asumiņu ir gatavi piešaut savai kāzu dienai - kāpjot, lecot, traucoties! Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?

  • Mūsdienās daudzas no senajām laulību tradīcijām ir zudušas, tomēr daudzas – dzīvākas par dzīvām. Senie latvieši ziemas saulgriežus uzskatīja par gaismas uzvaru pār tumsu, tas bija prieka un līksmības laiks, tāpēc mūsu senči arī kāzām ziemā piedēvēja dziļāku spēku un nozīmi.

  • Rudens kā jau rudens – ruds, dzestrs un apcerīgs. Tomēr rudenī ir kāds īpašs brīdis, kad daba tērpjas zeltainos, piesātināti sulīgos toņos. Saule rudenī vairs nepakāpjas tik augstu virs horizonta, tās gaisma kļuvusi rāmāka, noslēpumaināka. Rudens fotogrāfijām piemīt īpašs šarms – tājās jūtams dabas pilnbrieds, dominē piesātinātas krāsas un jaušama maģiska noskaņa. Tāds ir arī rudens atspulgs kāzu fotogrāfijās – košs un majestātisks! Lai Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo Tevi zelta rudenim!

  • Noteikti būs dzirdēts teiciens, ka ir cilvēki, kas izbauda lietu un ir tādi, kas vienkārši salīst. Gluži tāpat ir ar lietainu kāzu dienu - to var izbaudīt, iemūžinot trakulīgās vai mākslinieciskās fotogrāfijās, vai arī uztvert kā traģēdiju un, īdzīgi soļojot cauri peļķēm, nodoties skumjām vai briestošai histērijai.