FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Lampiņu virtenes kāzu dekorācijās

image

Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

Dažnedažādi lampiņu dekori, greznas lustras, virtenes, dažāda izmēra gaismas burti un neona uzraksti, – gan ārā, gan iekštelpās tie rada mājīgu un siltu atmosfēru. Lampiņu pavēlnieki – kāzu dekoratori – jums noteikti ieteiks vispiemērotākos gaismas dekorus tieši jūsu izraudzītajai vietai.

Lampiņu virteņu aktualitāte

Lampiņas jau sen vairs nepilda tika izgaismošanas funkciju, tās tiek izmantotas kā dekoratīvi elementi, kā arī elementi noskaņas radīšanai. Nav jāgaida tumsa, lai iedegtu lampiņu virtenes, tās var spulgot arī diennakts gaišajā laikā, izgreznojot kā ceremonijas vietu, tā kāzu fotosesijas un svinību vietu. Kāzu dienas fotogrāfijās degošas spuldzītes ienesīs papildu nokrāsas un dzīvīgumu. 

Kāzu dekoratoru izdoma un piedāvātie gaismas objektu risinājumi nebeidz pārsteigt. Un labi, ka tā! Ja vēl pirms dažiem gadiem tradicionālā mičošanas ceremonija ierasti notika iespaidīgā tumsā, vien nelielu svecīšu gaismā, tad šobrīd aizvien biežāk esam liecinieki maģiski skaistām kāzu fotogrāfijām tumsā, kuras tapušas tieši pateicoties klātesošajiem apgaismojuma elementiem. 

Ienesīsim gaismu savās svinībās! Un atceries – spuldzīšu virtenes būs droša izvēle vienmēr un visur. Šis nu reiz ir tas universālais dekoratīvais elements, kas piestāv gan pilīm, gan būdiņām, visur uzburot svētku sajūtu!

DEDECO IESAKA

 • Lampiņu virtenes ir bijušas un noteikti arī pārredzamā nākotnē būs viens no vienkāršākajiem, bet efektīgākajiem veidiem, kā piešķirt telpai vai apkārtnei svētku sajūtu.
   
 • Dimmēšanas iespēja ļauj tās izmantot gan kā vienīgo telpas apgaismojumu, gan arī, to koriģējot pasākuma gaitā, līdz viegli kvēlojošam – kā atmosfēras jeb fona gaismu.
   
 • Aktuālas ir dažādas kompozīcijas “mudžekļi” ar klasiskajām Edisona spuldzītēm, un kā pašpietiekams akcents telpā vai dabā var būt gaismas apļi – tos iespējams arī papildināt gan ar zaļumiem, gan dzīviem vai mākslīgiem ziediem. Dienā tās var greznot laulību ceremonijas vietu, bet pusnaktī – būt maģisks mičošanas vietas iezīmētājs.
   
 • Gaismas ķermeņus aizvien plašāk kā dekoru izmanto arī kāzu noformējumā ceremoniju vietās, kas ir ārpus telpām – lustras, lampiņas un gaismas uzraksti var būt kā galvenie akcenti.
   
 • Latvijā vēl maz izmantota lieta ir gaismas teksti jeb neona uzraksti, kas tiek radīti individuāli kā kāzu moto vai pāra vārdi. Šis gaismas dizaina objekts noteikti būs paliekoša lieta pārim, ko izmantot savā interjerā kā oriģinālu akcentu.


Raksta titulfoto: Einārs Freimanis

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
 • Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

 • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

 • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

 • Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

 • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?

 • Mūsdienās daudzas no senajām laulību tradīcijām ir zudušas, tomēr daudzas – dzīvākas par dzīvām. Senie latvieši ziemas saulgriežus uzskatīja par gaismas uzvaru pār tumsu, tas bija prieka un līksmības laiks, tāpēc mūsu senči arī kāzām ziemā piedēvēja dziļāku spēku un nozīmi.