FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Ziemas pasaka kopā ar Baltic Snow

image

Katrs no mums atceras to brīnišķīgo sajūtu, kad paveries ārā pa logu un ir uzsnidzis pirmais sniegs. Kad sniegpārsliņas krīt un izkūst uz deguna gala vai kad tās sijājas lejā no debesīm kā eņģeļa dūnas. Jūs varat šo sajūtu uzburt savā lielajā dienā kopā ar Baltic Snow, neatkarīgi no gadalaika vai temperatūras!

Pasaules līdera ziemas noskaņas un efektu radīšanā Snow Business autorizētie Baltijas pārstāvji Baltic Snow nu arī Latvijā piedāvā plašu piedāvājumu sniegotām dekorācijām un izteiksmīgiem priekšnesumiem, lai dažādos veidos radītu mūsos šo sajūtu atkal un atkal.

Uzņēmuma Snow Business pirmsākumi meklējami kino. Vairāk nekā 30 gadu profesionālās pieredzes rezultātā ir skatāmas sniega ainas tādās populārās filmās kā Bridžitas Džounsas dienasgrāmata, Harija Potera sāgā, kā arī Džeimsa Bonda pasaules mēroga kino grāvējos. Uzņēmuma pārstāvji Baltic Snow ir pārņēmuši vislabāko pieredzi no saviem priekštečiem, lai piedāvātu patiešām profesionālus pakalpojumus, izmantojot kvalitatīvus materiālus, pielāgotas iekārtas un zinošu, apmācītu tehnisko darbinieku komandu, kas nodrošina tikpat augstvērtīgu pakalpojumu arī Baltijas valstīm.

Baltic Snow piedāvājuma klāstā atradīsiet mirdzošas, teju īstas sniegpārsliņas un graciozas lāstekas – visu, kas radīs elegantu ziemas pasaku ar romantisku snigšanu gan kāzām, gan īpašām fotosesijām, gan liela mēroga pasākumiem – koncertiem, izrādēm un izklaides sarīkojumiem. Turklāt sniega un ledus elementi ir piemēroti lietošanai ne tikai ārtelpās, bet arī iekštelpās, jo tie dabiski izgaist, neatstājot par sevi nekādas pēdas – ne tērpos, ne grimā, ne frizūrās. Toties brīnumaini pasakainie mirkļi paliks jūsu svinīgā notikuma viesu atmiņās uz mūžu.

Gan liela, gan neliela mēroga pasākumiem Baltic Snow piedāvā:

 • radīt visīstāko, romantiskāko ziemas un ledus pasaku jūsu kāzām, atbilstoši visām jaunā pāra iecerēm un sapņiem;
 • veidot dizaina risinājumus svinību vietas zonām, izmantojot sniega efektus, radot ledus bārus vai alas;
 • nodrošināt ziemīgas atrakcijas kā lieliem, tā maziem sniega mīļotājiem;
 • sniega pūšamo iekārtu nomu ar piemērotu sniega šķidruma uzpildi;
 • profesionālus kino un video pakalpojumus jūsu svētku iemūžināšanai.


Vērienīgāko ideju realizēšanai Baltic Snow komandai piepulcējas mākslinieki, dizaineri, lai pārsteigtu pat visizlutinātākos ballīšu un pasākumu viesus. Mūsu uzņēmumu raksturo individuāla pieeja katram klientam, augsta atbildība pret apkārtējo vidi, drošību un tās atbilstību standartiem, kā arī pieejamas cenas attiecībā pret augstvērtīgo kvalitāti. Lai kāds arī nebūtu jūsu skaistais ziemas sapnis, mēs to īstenosim!

Sazinieties ar mums, un Baltic Snow sniegs tieši jūsu vēlmēm piemērotāko risinājumu:
+371 26 809 566
snowbaltic@gmail.com
www.facebook.com/BalticSnow
www.balticsnow.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
 • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

 • Nebūsim pārsteigti, ieraugot bildes ar elpu aizraujošām aktivitātēm, kas fiksētas pirmskāzu ballītē, jo tieši vecpuišu un vecmeitu ballītes saistās ar dažādiem trakulīgiem piedzīvojumiem. Neparastāk ir iepazīt pārus, kas asumiņu ir gatavi piešaut savai kāzu dienai - kāpjot, lecot, traucoties! Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

 • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?

 • Mūsdienās daudzas no senajām laulību tradīcijām ir zudušas, tomēr daudzas – dzīvākas par dzīvām. Senie latvieši ziemas saulgriežus uzskatīja par gaismas uzvaru pār tumsu, tas bija prieka un līksmības laiks, tāpēc mūsu senči arī kāzām ziemā piedēvēja dziļāku spēku un nozīmi.

 • Vairums pāru savas kāzas izvēlas organizēt paši, taču, lai uzburtu tik lielu un svarīgu pasākumu, nākas domāt par ļoti daudzām detaļām, tāpēc nereti kāzu organizēšana pāriem sagādā grūtības. Lai atvieglotu šo uzdevumu, Latvijā ir izdots unikāls produkts – kāzu plānotājs.

 • Rudens kā jau rudens – ruds, dzestrs un apcerīgs. Tomēr rudenī ir kāds īpašs brīdis, kad daba tērpjas zeltainos, piesātināti sulīgos toņos. Saule rudenī vairs nepakāpjas tik augstu virs horizonta, tās gaisma kļuvusi rāmāka, noslēpumaināka. Rudens fotogrāfijām piemīt īpašs šarms – tājās jūtams dabas pilnbrieds, dominē piesātinātas krāsas un jaušama maģiska noskaņa. Tāds ir arī rudens atspulgs kāzu fotogrāfijās – košs un majestātisks! Lai Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo Tevi zelta rudenim!