FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kā izvēlēties kāzu noformējuma pamatkrāsu?

image

Krāsa ir jūsu kāzu noformējuma (telpas, floristika, ielūgumi utt.) galvenais un vienojošais elements, tāpēc, izvēloties kāzu tematikas krāsu, rūpīgi apsveriet iespējas un krāsu saderību.

Pielāgojiet krāsas izvēli svinību vai ceremonijas vietai

Piemēram, ja plānojat laulāties un svinēt kāzas pie jūras, tad piemērotākā krāsa būtu zilā un baltā. Ja svinības notiek viesu namā, pievērsiet uzmanību telpu krāsām – paklājiem, mēbelēm utt. – un izvēlieties toņus, kas tur iederētos vislabāk. Ja kāzas ir paredzētas pilī vai greznā muižā, noteikti iederēsies karaliskas krāsas - zelts, sudrabs, vērts ir aplūkot arī apkārt esošās gleznas un iedvesmoties no tām! 

Iedvesmojieties no gadalaika

Smelieties iedvesmu no dabas. Tā jums neļaus kļūdīties. Ja rozā krāsu var pielāgot jebkuram gadalaikam, tad, piemēram, tumšie toņi vasarai un pavasarim īpaši nepiestāvēs. Tos varētu izmantot tikai kā akcentus. Rudenim izvēlieties spilgtus un drosmīgus toņus, pavasarim – gaišus un gaisīgus. Ziemā ļoti labi iederēsies čiekuru vai kanēļa brūnais ar balto – sniega krāsas elementu.

Veiciet izpēti

Izpētiet, kādas krāsu kombinācijas jums patīk vislabāk (un arī kādas krāsu kombinācijas ir modē) – izmantojiet interjera vai stila žurnālus, kā arī apmeklējiet mākslas galerijas un smelieties idejas krāsu kombinācijām tur. Izvēlieties kāzu noformējuma pamatkrāsu, piemēram, zilo, un tad pielāgojiet toņus (ūdens zilo, jūras zilo vai, piemēram, tumši zilo) un citas krāsas. Noteikti pievērsiet uzmanību, lai krāsas būtu vienlīdzīgas intensitātes toņoss, piemēram, lavandas krāsu un gaiši zilo, nevis, piemēram, tumši zilo un gaiši brūno.

Piešķiriet krāsām noskaņu

Izdomājiet, kādu noskaņu ar izvēlētajām krāsām vēlaties radīt kāzu svinībās. Mierīgu? Karalisku? Romantisku? Enerģisku? Piemēram, spēcīgu un enerģisku vasaras noskaņu radīs dzeltenā un šokolādes brūnā savienojums (iedomājieties saulespuķes un bites), kas būs lieliski piemērota modernām lauku kāzām. Bet, pievienojot, zelta toni – iegūsiet karaliskāku un Francijai raksturīgāku noskaņu.

Izpētiet mīļāko ziedu krāsas

Iespējams, gala lēmumu par kāzu noformējuma krāsu jums palīdzēs pieņemt pieejamie jūsu mīļāko ziedu toņi. Izpētiet, kādās krāsās tie ir pieejami, jo, piemēram, ziedu izvēle zilā krāsā būs daudz ierobežotāka nekā sarkanā vai dzeltenā krāsā.

Noformējuma rokraksts

Neaizmirstiet par iespēju izmantot vienādas krāsas noformējuma elementus dažādās vietās – pie durvīm, uz galdiem, griestiem u.tml. – tās var būt vienas krāsas lentes vai floristikas darbi, kas veidos jūsu kāzu noformējuma rokrakstu daudz precīzāk nekā viena liela dekorācija izvēlētajā krāsā.

Raksta titulfoto: Klaids Lielbiksis

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

  • Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

  • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

  • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

  • Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?