FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kā izvēlēties kāzu noformējuma pamatkrāsu?

image

Krāsa ir jūsu kāzu noformējuma (telpas, floristika, ielūgumi utt.) galvenais un vienojošais elements, tāpēc, izvēloties kāzu tematikas krāsu, rūpīgi apsveriet iespējas un krāsu saderību.

Pielāgojiet krāsas izvēli svinību vai ceremonijas vietai

Piemēram, ja plānojat laulāties un svinēt kāzas pie jūras, tad piemērotākā krāsa būtu zilā un baltā. Ja svinības notiek viesu namā, pievērsiet uzmanību telpu krāsām – paklājiem, mēbelēm utt. – un izvēlieties toņus, kas tur iederētos vislabāk. Ja kāzas ir paredzētas pilī vai greznā muižā, noteikti iederēsies karaliskas krāsas - zelts, sudrabs, vērts ir aplūkot arī apkārt esošās gleznas un iedvesmoties no tām! 

Iedvesmojieties no gadalaika

Smelieties iedvesmu no dabas. Tā jums neļaus kļūdīties. Ja rozā krāsu var pielāgot jebkuram gadalaikam, tad, piemēram, tumšie toņi vasarai un pavasarim īpaši nepiestāvēs. Tos varētu izmantot tikai kā akcentus. Rudenim izvēlieties spilgtus un drosmīgus toņus, pavasarim – gaišus un gaisīgus. Ziemā ļoti labi iederēsies čiekuru vai kanēļa brūnais ar balto – sniega krāsas elementu.

Veiciet izpēti

Izpētiet, kādas krāsu kombinācijas jums patīk vislabāk (un arī kādas krāsu kombinācijas ir modē) – izmantojiet interjera vai stila žurnālus, kā arī apmeklējiet mākslas galerijas un smelieties idejas krāsu kombinācijām tur. Izvēlieties kāzu noformējuma pamatkrāsu, piemēram, zilo, un tad pielāgojiet toņus (ūdens zilo, jūras zilo vai, piemēram, tumši zilo) un citas krāsas. Noteikti pievērsiet uzmanību, lai krāsas būtu vienlīdzīgas intensitātes toņoss, piemēram, lavandas krāsu un gaiši zilo, nevis, piemēram, tumši zilo un gaiši brūno.

Piešķiriet krāsām noskaņu

Izdomājiet, kādu noskaņu ar izvēlētajām krāsām vēlaties radīt kāzu svinībās. Mierīgu? Karalisku? Romantisku? Enerģisku? Piemēram, spēcīgu un enerģisku vasaras noskaņu radīs dzeltenā un šokolādes brūnā savienojums (iedomājieties saulespuķes un bites), kas būs lieliski piemērota modernām lauku kāzām. Bet, pievienojot, zelta toni – iegūsiet karaliskāku un Francijai raksturīgāku noskaņu.

Izpētiet mīļāko ziedu krāsas

Iespējams, gala lēmumu par kāzu noformējuma krāsu jums palīdzēs pieņemt pieejamie jūsu mīļāko ziedu toņi. Izpētiet, kādās krāsās tie ir pieejami, jo, piemēram, ziedu izvēle zilā krāsā būs daudz ierobežotāka nekā sarkanā vai dzeltenā krāsā.

Noformējuma rokraksts

Neaizmirstiet par iespēju izmantot vienādas krāsas noformējuma elementus dažādās vietās – pie durvīm, uz galdiem, griestiem u.tml. – tās var būt vienas krāsas lentes vai floristikas darbi, kas veidos jūsu kāzu noformējuma rokrakstu daudz precīzāk nekā viena liela dekorācija izvēlētajā krāsā.

Foto: Pinterest.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Katrs no mums atceras to brīnišķīgo sajūtu, kad paveries ārā pa logu un ir uzsnidzis pirmais sniegs. Kad sniegpārsliņas krīt un izkūst uz deguna gala vai kad tās sijājas lejā no debesīm kā eņģeļa dūnas. Jūs varat šo sajūtu uzburt savā lielajā dienā kopā ar Baltic Snow, neatkarīgi no gadalaika vai temperatūras!

  • Nebūsim pārsteigti, ieraugot bildes ar elpu aizraujošām aktivitātēm, kas fiksētas pirmskāzu ballītē, jo tieši vecpuišu un vecmeitu ballītes saistās ar dažādiem trakulīgiem piedzīvojumiem. Neparastāk ir iepazīt pārus, kas asumiņu ir gatavi piešaut savai kāzu dienai - kāpjot, lecot, traucoties! Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?

  • Mūsdienās daudzas no senajām laulību tradīcijām ir zudušas, tomēr daudzas – dzīvākas par dzīvām. Senie latvieši ziemas saulgriežus uzskatīja par gaismas uzvaru pār tumsu, tas bija prieka un līksmības laiks, tāpēc mūsu senči arī kāzām ziemā piedēvēja dziļāku spēku un nozīmi.

  • Rudens kā jau rudens – ruds, dzestrs un apcerīgs. Tomēr rudenī ir kāds īpašs brīdis, kad daba tērpjas zeltainos, piesātināti sulīgos toņos. Saule rudenī vairs nepakāpjas tik augstu virs horizonta, tās gaisma kļuvusi rāmāka, noslēpumaināka. Rudens fotogrāfijām piemīt īpašs šarms – tājās jūtams dabas pilnbrieds, dominē piesātinātas krāsas un jaušama maģiska noskaņa. Tāds ir arī rudens atspulgs kāzu fotogrāfijās – košs un majestātisks! Lai Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo Tevi zelta rudenim!

  • Noteikti būs dzirdēts teiciens, ka ir cilvēki, kas izbauda lietu un ir tādi, kas vienkārši salīst. Gluži tāpat ir ar lietainu kāzu dienu - to var izbaudīt, iemūžinot trakulīgās vai mākslinieciskās fotogrāfijās, vai arī uztvert kā traģēdiju un, īdzīgi soļojot cauri peļķēm, nodoties skumjām vai briestošai histērijai.