FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Sniega mežģīnes, karstvīns un īpaša romantika - kāzas ziemā

Autors:Precos.lv
Ziemā jaunajam pārim ir iespēja ne tikai fotografēties uz romantiski baltā fona, bet arī izvēlēties košākas krāsas ziedos un apģērbā, kā arī rast kopības sajūtu, ar viesiem sildoties pie kamīna vai malkojot karstvīnu.

Kāzu fotogrāfe Kristīne Grīnvalde uzskata, ka ziemas mēnešos līgavas var uzburt pasakainu kāzu noskaņu, kāda nekad nebūs pieejama citos gadalaikos. Kāzas tradicionāli asociējas ar balto krāsu, un ziema ir sezona, kas visvairāk to simbolizē un atspoguļo. Ar noskaņas radīšanu ziemā Kristīne uzsver maģisko un noslēpumaino kāzu tēmu/stilu.  

„Šeit lieliski iederēsies kristāliņi, balto sniegpārslu raksti un formas, mežģīnes, caurspīdīgi stikla trauki, sveces, baltās Ziemassvētku lampiņas. Ziemā jaunajam pārim ir iespēja ne tikai fotografēties uz romantiski baltā fona, bet arī izvēlēties košākas krāsas ziedos un apģērbā, kas vasarā ne vienmēr iederēsies. Šajā gadalaikā var ietērpties ne tikai pavasarim vai rudenim raksturīgajā kažokādas bolero jaciņā, bet īpaši elegantā garā greznā mētelī, kas varētu būt jebkuras sievietes sapnis,” uzskata Kristīne.

Arī kāzu ēdienkartē iespējams iekļaut tādus silti ziemīgus un garšīgus elementus kā karstvīnu vai karsto šokolādi: „Tā pārdomājot gandrīz pašai sagribējās kāzas ziemā,” atzīst Kristīne.

Arī "Kāzu aģentūras" direktore Dace Miezīte uzskata, ka kāzas ziemā ir īpaši romantiskas, jo parasti vai nu ir sasnidzis vai arī snieg. Viņa stāsta, ka visbiežāk kāzu tēmas ir Ziemassvētki vai Eņģeļi.

„Telpās ir īpaša kopības sajūta, jo atšķirībā no vasaras neviens nekur nevēlas doties. Viesi bauda siltumu, mājīgumu, ēdienus, mūziku. Ziemassvētku laikā man visi klienti ir bijuši ģimeniski noskaņotie, lielākoties jau ar bērniem. Tie ir kā ģimenes svētki. Katra sniegpārsla, apsnigušais koks šo dienu veido vēl baltāku un tīrāku. Katras kāzas, kuras esmu organizējusi Ziemassvētku laikā, ir īpašas un atšķirīgas. Tieši tāpat kā jaunie pāri, kuriem tās ir organizētas,” – tā Dace Miezīte.

Kāzu fotogrāfs Romualds Ignatjevs uzskata, ka kāzas ziemā ir neaizmirstams piedzīvojums - un tas ir jāizbauda no visas sirds. Ja kāzu dienā ir sals, Romualds Ignatjevs iesaka aktīvi kustēties, pikoties un viesus pacienāt ar karstvīnu. Savukārt ziemas kāzu fotogrāfiem, kā arī jaunajam pārim Romualds Ignatjevs iesaka noorganizēt nelielu fotosesiju uzreiz pēc līgavas sagatavošanās un pirms ceremonijas, kamēr vēl ir pietiekami daudz dabīgās gaismas. R.Ignatjevs uzsver, ka bildēšanu ziemā brīvā dabā vajag saplānot īpaši rūpīgi, ņemot vērā laiku, kad kāzu dienā aust un riet saule. Lai arī kāzas ziemā ir īsta pārbaude fotogrāfa meistarībai un tehnikai, Romualds uzskata, ka sniegbaltā ziemas dienā kāzu bildes sanāk lieliskas.

Vairāk par kāzām ziemā lasi šeit.

Foto: Pinterest.com
Raksta titulfoto: Guna Rubule