FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Sniega mežģīnes, karstvīns un īpaša romantika - kāzas ziemā

(2)
image

Ziemā jaunajam pārim ir iespēja ne tikai fotografēties uz romantiski baltā fona, bet arī izvēlēties košākas krāsas ziedos un apģērbā, kā arī rast kopības sajūtu, ar viesiem sildoties pie kamīna vai malkojot karstvīnu.

Kāzu fotogrāfe Kristīne Grīnvalde uzskata, ka ziemas mēnešos līgavas var uzburt pasakainu kāzu noskaņu, kāda nekad nebūs pieejama citos gadalaikos. Kāzas tradicionāli asociējas ar balto krāsu, un ziema ir sezona, kas visvairāk to simbolizē un atspoguļo. Ar noskaņas radīšanu ziemā Kristīne uzsver maģisko un noslēpumaino kāzu tēmu/stilu.  

„Šeit lieliski iederēsies kristāliņi, balto sniegpārslu raksti un formas, mežģīnes, caurspīdīgi stikla trauki, sveces, baltās Ziemassvētku lampiņas. Ziemā jaunajam pārim ir iespēja ne tikai fotografēties uz romantiski baltā fona, bet arī izvēlēties košākas krāsas ziedos un apģērbā, kas vasarā ne vienmēr iederēsies. Šajā gadalaikā var ietērpties ne tikai pavasarim vai rudenim raksturīgajā kažokādas bolero jaciņā, bet īpaši elegantā garā greznā mētelī, kas varētu būt jebkuras sievietes sapnis,” uzskata Kristīne.

Arī kāzu ēdienkartē iespējams iekļaut tādus silti ziemīgus un garšīgus elementus kā karstvīnu vai karsto šokolādi: „Tā pārdomājot gandrīz pašai sagribējās kāzas ziemā,” atzīst Kristīne.

Arī "Kāzu aģentūras" direktore Dace Miezīte uzskata, ka kāzas ziemā ir īpaši romantiskas, jo parasti vai nu ir sasnidzis vai arī snieg. Viņa stāsta, ka visbiežāk kāzu tēmas ir Ziemassvētki vai Eņģeļi.

„Telpās ir īpaša kopības sajūta, jo atšķirībā no vasaras neviens nekur nevēlas doties. Viesi bauda siltumu, mājīgumu, ēdienus, mūziku. Ziemassvētku laikā man visi klienti ir bijuši ģimeniski noskaņotie, lielākoties jau ar bērniem. Tie ir kā ģimenes svētki. Katra sniegpārsla, apsnigušais koks šo dienu veido vēl baltāku un tīrāku. Katras kāzas, kuras esmu organizējusi Ziemassvētku laikā, ir īpašas un atšķirīgas. Tieši tāpat kā jaunie pāri, kuriem tās ir organizētas,” – tā Dace Miezīte.

Kāzu fotogrāfs Romualds Ignatjevs uzskata, ka kāzas ziemā ir neaizmirstams piedzīvojums - un tas ir jāizbauda no visas sirds. Ja kāzu dienā ir sals, Romualds Ignatjevs iesaka aktīvi kustēties, pikoties un viesus pacienāt ar karstvīnu. Savukārt ziemas kāzu fotogrāfiem, kā arī jaunajam pārim Romualds Ignatjevs iesaka noorganizēt nelielu fotosesiju uzreiz pēc līgavas sagatavošanās un pirms ceremonijas, kamēr vēl ir pietiekami daudz dabīgās gaismas. R.Ignatjevs uzsver, ka bildēšanu ziemā brīvā dabā vajag saplānot īpaši rūpīgi, ņemot vērā laiku, kad kāzu dienā aust un riet saule. Lai arī kāzas ziemā ir īsta pārbaude fotogrāfa meistarībai un tehnikai, Romualds uzskata, ka sniegbaltā ziemas dienā kāzu bildes sanāk lieliskas.

Vairāk par kāzām ziemā lasi šeit.

Foto: Pinterest.com
Raksta titulfoto: Guna Rubule

Komentāri
 • greymouse 27.12.2011 15:43
  Šis gads ar sniegu nelutina...
 • Lemura 26.09.2012 16:34
  Sniega eņģeļi, gaisīgas pārsliņas, mūžzaļie kociņi..jā, es gribu kāzas ziemā! :)
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
 • Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

 • Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

 • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

 • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

 • Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

 • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?