FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Rudens bagātīgo toņu palete kāzu fotogrāfijās

image

Rudens kā jau rudens – ruds, dzestrs un apcerīgs. Tomēr rudenī ir kāds īpašs brīdis, kad daba tērpjas zeltainos, piesātināti sulīgos toņos. Saule rudenī vairs nepakāpjas tik augstu virs horizonta, tās gaisma kļuvusi rāmāka, noslēpumaināka.

Rudens fotogrāfijām piemīt īpašs šarms – tājās jūtams dabas pilnbrieds, dominē piesātinātas krāsas un jaušama maģiska noskaņa. Tāds ir arī rudens atspulgs kāzu fotogrāfijās – košs un majestātisks! Lai Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo Tevi zelta rudenim!

#weddingdress #fallbride #atkallīgava #goldenhour #weddingbouquet #weddingphotography

A post shared by Annija Ence Photography (@annija.ence.photography) on

Rudens krājumi jau sagatavoti? #rudens #rudensprieki #autumn #photography #details #detailpicture #mushrooms

A post shared by Sandra Melnalksne Trēziņa (@sandra.m_photography) on

A&M. #wedding #weddingphotography #weddingday #bride #groom #5D3 #lapikslv

A post shared by Kristaps Lapiks (@kristapslapiks) on

Когда ветер поднимает настроение :)

A post shared by Marat Studio Photography (@maratstudio.photography) on

August is a great time for creativity and art

A post shared by Marat Studio Photography (@maratstudio.photography) on

Foto: Inta Lankovska

Plānojot savas kāzas, Dacei un Oskaram svarīgi bija radīt svētkus saviem viesiem - laimīgi un priecīgi viesi ir kāzu dienas veiksmes atslēga Kā viena no dāvanām viesiem bija dzērvenes pūdercukurā, kas ideāli saskanēja gan ar kāzu dienas krāsu paleti, gan ar viņu mīlestību - perfekts maiguma un spēcīgas mīlestības balanss, maigs pūdercukura vieglums apņem sulīgi sarkano dzērveni! Daces un Oskara kāzu stāstu lasi žurnāla PRECOS nr.12! Foto: @mikssels Ceremonijas vieta: Rīgas Sv. Jēkaba katedrāle Līgavas kleita: @ingrida_bridal_uk Līgavaiņa uzvalks: @bgsuits Kāzu organizētājs: @mgeventplanning #kāzustāsts #žurnālsprecos #kāzužurnāls #precoslv #laulībuceremonija #ceremonijabaznīcā #rudenskāzas #rudenskrāsas #sarkanvīns #granātābols #kāzudekorācijas #kāzuplānošana #tikkoprecējušies #kāzufotogrāfs #kāzukleita #weddingstory #weddingmagazine #weddingphotographer #weddingceremony #weddingphotography #autumnwedding #weddingdecor #weddingdecoration #justmarried #weddingdress #brideandgroom #bride

A post shared by Precos.lv (@precos.lv) on

Foto: Miks Šēls

Foto: Miks Šēls

Foto: Linda Lauva

Go on adventures together

A post shared by Linda Lauva (@linda.lauva) on

Not much, just a very romantic chair. #rusticwedding

A post shared by Linda Lauva (@linda.lauva) on

#ido !

A post shared by Linda Lauva (@linda.lauva) on

We had a weekend in forest #

A post shared by Sandija Veikša (@sandijaveiksa) on

Dejā griežoties.. Foto: @getnikov

A post shared by CrystalEventslv (@crystaleventslv) on

Foto: Sergey Getnikov

Foto: Sergey Getnikov

Shades of burgundy..#wedding #burgundy #marsalawedding

A post shared by CrystalEventslv (@crystaleventslv) on

Foto: Sergey Getnikov

Foto: Jānis Rozenšteins

White white day. Oh, day! #photobugcommunity #theweddinglegends #authenticlovemag #greenweddingshoes #junebugweddings #radlovestories

A post shared by laura sulmeistere (@photographer.laurasulmeistere) on

autumn leaves&merka&janar #love #wedding #autumn #fall #leaves #relax

A post shared by Janis Konons (@janiskonons) onRaksta titulfoto: Liliana Legzdina Photography
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

  • Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

  • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

  • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

  • Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?