FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Lietus kāzu dienas fotogrāfijās: slapji, skaisti, iedvesmojoši

image

Noteikti būs dzirdēts teiciens, ka ir cilvēki, kas izbauda lietu un ir tādi, kas vienkārši salīst. Gluži tāpat ir ar lietainu kāzu dienu - to var izbaudīt, iemūžinot trakulīgās vai mākslinieciskās fotogrāfijās, vai arī uztvert kā traģēdiju un, īdzīgi soļojot cauri peļķēm, nodoties skumjām vai briestošai histērijai.

Lai lietus neizbojātu svētkus, tam laikus jāsagatavojas gan praktiski, gan emocionāli. Latvijas fotogrāfu bildes pierāda, ka kāzu dienā lietu ir jāmīl, tad tas top skaists!

@_evitak_ &Peter Kaut visi pāri ņemtu piemēru no viņiem un šādi izbaudītu lietainu kāzu dienu!

A post shared by Emīlija Bogdānova (@emiilija_bogdaanova) on

Немного о старом и забытом Фото, которое никогда нигде у себя не выставляла, но находится в топе 30 лучших снимков. Забавно, когда время проходит, помнишь девушку, погоду, но совсем не помнишь этих снимков.. . . . А вы любите дождь ? . . . . . Photographer Dzeina Saulite dzeina.saulite@gmail.com . . . #photography #weddingphotography #weddingdress #weddingphotographer #weddingday #bride #bridestory #dzeina_saulite_photography #dzeina_saulite #dzeinasaulitephoto #canon #wayupnorth #dzeinasaulite #dzeinasaulitephotography #wedding #weddingday #weddingphoto #weddingrings #specialday #bestday #couple #свадьба #молодожёны #счастливыйдень #любовь #love #kāzas #weddingideas #people_of_dzeina_saulite #portrait

A post shared by DZEINA SAULITE PHOTOGRAPHY (@dzeina_saulite_photography) on

Wedding couple

A post shared by Maris Kiselov (@marimoart) on

Picture perfect. (Note the maid of honour drawing a heart in the background.

A post shared by Inta Photography (@inta_photography) on

Romance of rain #greenhouse #peonies #flowerpower

A post shared by Elina Upmane Photography (@elinaupmane_) on

Lietus nav šķērslis mīlestības svinēšanai! #wedding #rainywedding #happycouple #brideandgroom

A post shared by Annija Ence Photography (@annija.ence.photography) on

No matter if it's rainy or sunny...#weddingday #ring #rings #gold #weddingphotographer #blue #raindrops

A post shared by Roberts Vidzidskis (@rabarberts) on

#wedding #weddingphoto #rings #red #gold #green #kāzas #kāzufoto #gredzeni

A post shared by Wedding Photographer (@leitismartins) on

#wedding #rain #groom #bride #kāzas #lietus

A post shared by Wedding Photographer (@leitismartins) on

Rainy day? No problem. Just enjoy the weather you have.

A post shared by Klavs Vasilevskis Photography (@klavsvasilevskis) on

Rain helps to create some magical photos! #wedding #rain #backlit #kāzas #kāzufotogrāfs

A post shared by Klavs Vasilevskis Photography (@klavsvasilevskis) on


Titulbilde: Annija Pumpure
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Katrs no mums atceras to brīnišķīgo sajūtu, kad paveries ārā pa logu un ir uzsnidzis pirmais sniegs. Kad sniegpārsliņas krīt un izkūst uz deguna gala vai kad tās sijājas lejā no debesīm kā eņģeļa dūnas. Jūs varat šo sajūtu uzburt savā lielajā dienā kopā ar Baltic Snow, neatkarīgi no gadalaika vai temperatūras!

  • Nebūsim pārsteigti, ieraugot bildes ar elpu aizraujošām aktivitātēm, kas fiksētas pirmskāzu ballītē, jo tieši vecpuišu un vecmeitu ballītes saistās ar dažādiem trakulīgiem piedzīvojumiem. Neparastāk ir iepazīt pārus, kas asumiņu ir gatavi piešaut savai kāzu dienai - kāpjot, lecot, traucoties! Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?

  • Mūsdienās daudzas no senajām laulību tradīcijām ir zudušas, tomēr daudzas – dzīvākas par dzīvām. Senie latvieši ziemas saulgriežus uzskatīja par gaismas uzvaru pār tumsu, tas bija prieka un līksmības laiks, tāpēc mūsu senči arī kāzām ziemā piedēvēja dziļāku spēku un nozīmi.

  • Rudens kā jau rudens – ruds, dzestrs un apcerīgs. Tomēr rudenī ir kāds īpašs brīdis, kad daba tērpjas zeltainos, piesātināti sulīgos toņos. Saule rudenī vairs nepakāpjas tik augstu virs horizonta, tās gaisma kļuvusi rāmāka, noslēpumaināka. Rudens fotogrāfijām piemīt īpašs šarms – tājās jūtams dabas pilnbrieds, dominē piesātinātas krāsas un jaušama maģiska noskaņa. Tāds ir arī rudens atspulgs kāzu fotogrāfijās – košs un majestātisks! Lai Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo Tevi zelta rudenim!

  • Priežu sils. Piejūras smaržas. Virši! Neuzbāzīgais, violeti maigais tonis un atmiņas par ziemā dzerto zāļu tēju ar krietnu karoti tumšā, mazliet rūgtenā viršu medus. Virši zied un virši vilina, ne vien bites, bet arī mūs! Doties iekšā bagātīgi ziedošajā meža pļavā, lai sajauktos ar rudens krāsām un iemūžinātu tās dabas iedvesmotās fotogrāfijās! Virši, kas glaužas pie kājām, virši pušķos un līgavas matos, virši kāzu dekorācijās – Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo doties dabā! Violetā fotosesijā!