FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Elli & Hugo: katrai detaļai piemīt dvēsele

image

Elli & Hugo pamatā ir radīt skaistus aksesuārus un dekorācijas kāzu svinībām, uzburot mīlestības un trausla skaistuma pilnas sajūtas ikvienā svētku detaļā.

Uzņēmums, kura pamatā ir radīt skaistumu – tā par savu un vīra Māra kopīgo uzņēmumu Elli & Hugo stāsta idejas radītāja Dace Mortukāne. Ģimenes uzņēmums dibināts 2014. gadā un nosaukts Daces un Māra bērnu vārdos – Elli (Elizabete) un Hugo.

Sākt no nulles

Pēc desmit gadu ilgas prombūtnes Dace un Māris atgriezās Latvijā, lai audzinātu ģimeni un būvētu dzīvi no jauna mājās. Drīz vien radās ideja par uzņēmumu, kas šodien iedvesmo arī citus radīt, noticēt sev un darīt. Šogad abu kopīgais uzņēmums svin savu trešo jubileju, turpinot īstenot savas ieceres, kā arī attīstīt savas prasmes un radošo pieeju it visā. Visas kāzu dekorācijas ir individuāli veidotas un piemērotas katra pāra īpašajām vēlmēm, pierādot, ka ar sirsnīgām un personīgām dekorācijām ir iespējams izgaismot pat svinību zāles tumšākos stūrīšus.


Skaistums ir niansēs

Elli & Hugo piedāvājumu klāsts ir plašs, sākot no kāzu ielūgumiem, galda kartēm un kāzu viesu amatu nosaukumiem, līdz kāzu kleitu un uzvalku pakaramajiem, ziedu, kā arī foto dekoriem un aksesuāriem. Piedāvājumā ir arī koka gredzenu kārbiņas, viesu grāmatas, kāzu foto albumi, kā arī pēc pasūtījuma veidoti kūku dekori, lai jūsu kāzu diena paliktu iemūžināta ne vien skaistās fotogrāfijās, bet arī siltās atmiņās.Raksta titulbilde: Sintija Sandore

SAISTĪTIE RAKSTI
  • Nebūsim pārsteigti, ieraugot bildes ar elpu aizraujošām aktivitātēm, kas fiksētas pirmskāzu ballītē, jo tieši vecpuišu un vecmeitu ballītes saistās ar dažādiem trakulīgiem piedzīvojumiem. Neparastāk ir iepazīt pārus, kas asumiņu ir gatavi piešaut savai kāzu dienai - kāpjot, lecot, traucoties! Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?

  • Mūsdienās daudzas no senajām laulību tradīcijām ir zudušas, tomēr daudzas – dzīvākas par dzīvām. Senie latvieši ziemas saulgriežus uzskatīja par gaismas uzvaru pār tumsu, tas bija prieka un līksmības laiks, tāpēc mūsu senči arī kāzām ziemā piedēvēja dziļāku spēku un nozīmi.

  • Rudens kā jau rudens – ruds, dzestrs un apcerīgs. Tomēr rudenī ir kāds īpašs brīdis, kad daba tērpjas zeltainos, piesātināti sulīgos toņos. Saule rudenī vairs nepakāpjas tik augstu virs horizonta, tās gaisma kļuvusi rāmāka, noslēpumaināka. Rudens fotogrāfijām piemīt īpašs šarms – tājās jūtams dabas pilnbrieds, dominē piesātinātas krāsas un jaušama maģiska noskaņa. Tāds ir arī rudens atspulgs kāzu fotogrāfijās – košs un majestātisks! Lai Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo Tevi zelta rudenim!

  • Noteikti būs dzirdēts teiciens, ka ir cilvēki, kas izbauda lietu un ir tādi, kas vienkārši salīst. Gluži tāpat ir ar lietainu kāzu dienu - to var izbaudīt, iemūžinot trakulīgās vai mākslinieciskās fotogrāfijās, vai arī uztvert kā traģēdiju un, īdzīgi soļojot cauri peļķēm, nodoties skumjām vai briestošai histērijai.

  • Priežu sils. Piejūras smaržas. Virši! Neuzbāzīgais, violeti maigais tonis un atmiņas par ziemā dzerto zāļu tēju ar krietnu karoti tumšā, mazliet rūgtenā viršu medus. Virši zied un virši vilina, ne vien bites, bet arī mūs! Doties iekšā bagātīgi ziedošajā meža pļavā, lai sajauktos ar rudens krāsām un iemūžinātu tās dabas iedvesmotās fotogrāfijās! Virši, kas glaužas pie kājām, virši pušķos un līgavas matos, virši kāzu dekorācijās – Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo doties dabā! Violetā fotosesijā!