FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Citādākas aktivitātes kāzu dienai Instagram fotogrāfijās

image

Nebūsim pārsteigti, ieraugot bildes ar elpu aizraujošām aktivitātēm, kas fiksētas pirmskāzu ballītē, jo tieši vecpuišu un vecmeitu ballītes saistās ar dažādiem trakulīgiem piedzīvojumiem. Neparastāk ir iepazīt pārus, kas asumiņu ir gatavi piešaut savai kāzu dienai - kāpjot, lecot, traucoties! Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

.

Ja lidošana ar lidmašīnu, helikopteru un pat gaisa balonu kāzu dienā šķiet pārāk neorģināla aktivitāte, ir vēl citi veidi kā atrasties gaisā:Iepūt man! #5d3 #wedding #aerodium

A post shared by Billijs Locs (@billijs) on


Tikpat garlaicīgi kāzu dienā kādam varētu šķist izbraucieni ar laivu, jahtu vai kuģi, tāpēc ūdensprieku cienītāji ko oriģinālāku var nolūkot arī sev:

Var arī tā.. #kāzufoto #kāzas #couple #sup #gintaspatefoto

A post shared by Ginta Špate (@gintaspate) on


#preweddingphoto #loveislove #wedding #brideandgroom @annas_villas #hairbyannavilla @amdizains #raivosarelainens

A post shared by Raivo Sarelainens (@raivosarelainens) on


Savukārt, ja pastaigas pa plakanām vietām – purviem, mežiem, pļavām un labības laukiem – neairauj un neuzrunā, vienmēr ir iespēja pakāpties kaut kur augstāk un ieraudzīt mazliet tālāk. Kalnos?! Perfekti! Bet ja kalnu nav, der arī koks!

Can't believe already 6 months have past since we got married. The best is yet to be. #thankyouicelandforbeingawesome

A post shared by Janis Krakops (@janiskrakops) on


#treehouse #5d3 #wedding

A post shared by Billijs Locs (@billijs) on


Lai arī Annai un Aldim nebija kāzu tēmas, toties viņiem bija atjautīgs un sirsnīgs sauklis: “Vienmēr kokā!” Sauklis tika attēlots gan kāzu ielūgumos, dāvaniņās, balvās, gan arī iegravēts pāra gredzenos. Jāpiebilst, ka atraktīvie laulātie savā kāzu dienā arī pamanījušies uzkāpt kokā! Annas un Alda kāzu stāstu skati portālā PRECOS.LV! Foto: @birkenfelds #vienmērkokā #aldisprecannu #precoslv #kāzustāsts #kāzudiena #kāzaskurzemē #kāzufoto #kāzufotogrāfs #pozitīvi #atraktīvi #oriģināli #līgavaunlīgavainis #kāzuviesi #sittinginatree #up #coupleinatree #groomandbride #weddinginspiration #weddingguests #weddingstory #weddingphotographer #weddingphotography #mariage #coupleheureux #danslarbre

A post shared by Precos.lv (@precos.lv) on

Foto: Raimonds Birkenfelds

Kāzu dienas transports ir nozīmīgs lēmums, kas parasti tiek uzticēts topošajam vīram. Ja vīrs tā būs lēmis, tad kāzu dienā riteņi zem kājām būs visai oriģināli, vai arī darīšana var iznākt ar pavisam dzīvu zirgspēku:

Gads noskeitots! Sk8 till the end! Foreva #ērglisnolaižasligzdā #sk8 #skateboarding

A post shared by Elvijs Eagle (@elvijs_eagle) on


That's one way to enter wedding party! #kāzas #kāzufotogrāfs #kāzaslatvijā #ungurmuiža #wedding #weddingphotographer

A post shared by Klavs Vasilevskis Photography (@klavsvasilevskis) onDude, we are totally married!

A post shared by Laura (@lauraviluma) on


Just another kind of transport in wedding day #wedding #italianwedding #cowboywedding #weddingphotography

A post shared by Ugis Bralens (@ugisbralens) on


Ja ar aizraujošām aktivitātēm vien kāzu dienā nepietiek, bet kārojas vēl arī ko aizraujošu-atšķirīgu-savdabīgi vilinošu, tad iedvesmai noderēs kaut kas no šī plauktiņa:

Graffiti: krāsojam ciet visu veco, nevajadzīgo un sākam visu no baltas sienas – tā skaisti un tīri!


Versija par pirmo valsi: citādāks jaunlaulāto priekšnesums - bezgala oriģināli un ugunīgi!

Different kind of first dance. #wedding #firstdance # fire

A post shared by Billijs Locs (@billijs) onAdrenalīnu un spriedzi uzpumpējoša un vēl aizraujošāka aktivitāte par visu iepriekš redzēto ir vienīgi došanās pie vilinošajām biļetenu urnām, lai izpildītu savu kvēlāko vēlēšanos! Malači!


Titulbilde: foto – Laura Viļuma, vide – Drifta halle Mūkusalas ielā
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Katrs no mums atceras to brīnišķīgo sajūtu, kad paveries ārā pa logu un ir uzsnidzis pirmais sniegs. Kad sniegpārsliņas krīt un izkūst uz deguna gala vai kad tās sijājas lejā no debesīm kā eņģeļa dūnas. Jūs varat šo sajūtu uzburt savā lielajā dienā kopā ar Baltic Snow, neatkarīgi no gadalaika vai temperatūras!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?

  • Mūsdienās daudzas no senajām laulību tradīcijām ir zudušas, tomēr daudzas – dzīvākas par dzīvām. Senie latvieši ziemas saulgriežus uzskatīja par gaismas uzvaru pār tumsu, tas bija prieka un līksmības laiks, tāpēc mūsu senči arī kāzām ziemā piedēvēja dziļāku spēku un nozīmi.

  • Rudens kā jau rudens – ruds, dzestrs un apcerīgs. Tomēr rudenī ir kāds īpašs brīdis, kad daba tērpjas zeltainos, piesātināti sulīgos toņos. Saule rudenī vairs nepakāpjas tik augstu virs horizonta, tās gaisma kļuvusi rāmāka, noslēpumaināka. Rudens fotogrāfijām piemīt īpašs šarms – tājās jūtams dabas pilnbrieds, dominē piesātinātas krāsas un jaušama maģiska noskaņa. Tāds ir arī rudens atspulgs kāzu fotogrāfijās – košs un majestātisks! Lai Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo Tevi zelta rudenim!

  • Noteikti būs dzirdēts teiciens, ka ir cilvēki, kas izbauda lietu un ir tādi, kas vienkārši salīst. Gluži tāpat ir ar lietainu kāzu dienu - to var izbaudīt, iemūžinot trakulīgās vai mākslinieciskās fotogrāfijās, vai arī uztvert kā traģēdiju un, īdzīgi soļojot cauri peļķēm, nodoties skumjām vai briestošai histērijai.

  • Priežu sils. Piejūras smaržas. Virši! Neuzbāzīgais, violeti maigais tonis un atmiņas par ziemā dzerto zāļu tēju ar krietnu karoti tumšā, mazliet rūgtenā viršu medus. Virši zied un virši vilina, ne vien bites, bet arī mūs! Doties iekšā bagātīgi ziedošajā meža pļavā, lai sajauktos ar rudens krāsām un iemūžinātu tās dabas iedvesmotās fotogrāfijās! Virši, kas glaužas pie kājām, virši pušķos un līgavas matos, virši kāzu dekorācijās – Latvijas fotogrāfu bildes iedvesmo doties dabā! Violetā fotosesijā!