FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

5 kļūdas, ko nedrīkst pieļaut, dodoties uz kāzām

image

Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

Veikalu plaukti ir pilni ar apdrukātām vasaras kleitām, bet, kāda stila un krāsas kleitas ir piemērotas kāzu viesim?

Kļūda #1: Tērpties baltā

Šī ir pati acīm redzamākā un necienīgākā kļūda kāzu viešņu vidū.

Nevajadzētu izvēlēties tērpu, kas jebkādā veidā asociējas ar līgavas tēlu, kā arī vajadzētu izvairīties tērpties apģērbā, kas varētu novērst uzmanību no līgavas. Daži varētu teikt, ka nav nekas traks kāzās ierasties baltas krāsas tērpā, tomēr rēķinies, ka cilvēki varētu apspriest Tavu tērpu un atcerēties kā meiteni, kas bija uzvilkusi baltu kleitu tā un tā kāzās. Tas noteikti nav tā vērts. Ļauj, lai svinības ir līgavas īpašā diena un pietaupi savu balto kleitu citam skaistam notikumam. Nav ieteicams tērpties baltā arī Tevis pašas dēļ, pat ja šī ir krāsa, kurā izskaties vislabāk. Nav svarīgi, kāda toņa kleitu esi uzvilkusi, ja līgava apmulsuma pilnām acīm skatīsies Tavā virzienā, sakot ”Jā” vārdu. Izņēmums baltas krāsas kleitai ir tad, ja tā rotāta piesātinātu krāsu apdrukām. Labākā alternatīva baltai kleitai ir tērps jebkurā pasteļtonī. Tu izskatīsies lieliski un ļausi līgavai mirdzēt viņas baltajā dienā.

Kļūda #2: Sarkans un citas spilgtas krāsas tērps

Nav nekā nepareiza, dodoties uz kāzu svinībām, vilkt sarkanu tērpu, tomēr jāņem vērā, ka tas ļoti piesaista uzmanību un acis atraut no Tevis nevarēs ilgu laiku. Ja visapkārt būs gaišas, pasteļtoņu tērpos ģērbtas viešņas, sarkanais stipri izcelsies. Lai nenozagtu uzmanību svinību centrālajām personām, iesakām izvairīties no tērpa viscaur sarkanā krāsā. Spilgti sarkans tonis ir pārāk kliedzošs un traucējošs. Laba alternatīva būs, piemēram, piesātināta dzērveņu sarkana krāsa.

Šī pati kļūda attiecas uz jebkuru citu kliedzošas krāsas tērpu. Šī nav tā reize, kad ģērbties neona zaļā, fuksiju rozā vai elektro zilā kleitā. Tās ir krāsas, kurās mirdzēt izlaidumā.

Izņēmums nav arī viscaur spīdīgs un mirdzošs ietērps. Pārliecinies, ka spīdīgas detaļas tiek izmantotas tikai kā akcents, nevis ar tām tiek veidots viscaur mirgojošs tēls. Nenovērsiet uzmanību no līgavas!

Kļūda #3: Ignorēt ielūgumā minēto dreskodu

Viena no biežām kāzu viesu kļūdām ir neuzmanīga kāzu ielūguma izlasīšana. Ja ielūgumā minēta ierašanās konkrēta stila apģērbā, tas noteikti ir jāņem vērā. Black tie pieprasa ierasties vakarkleitā vai kokteiļkleitā, white tie gadījumā tā ir grezna balles kleita. Ja kāzu svinību noteiktais stils ir lounge suit dreskods, tad gaisīga vasaras kleita, svārki ar topiņu vai viegla auduma kostīms būs vispiemērotākais. Ja ielūgumā nav norādīts ģērbšanās stils, tad krāsaina vasaras kleita parasti ir ļoti droša alternatīva. 

Kļūda #4: Tērps kā līgavas māsām vai vedējmātei

Kāzu viesu tērpi nedrīkst pārāk līdzināties vedējmātes un līgavas māsu kleitām. Viesi, noskaidrojuši kāzu krāsas, bieži izvēlas tām atbilstošu tērpu, kas noteikti ir lieliska ideja, tomēr, uzvelkot tādu pašu kleitu kā vedējmātei vai līgavas māsām, tiks radīts iespaids, ka arī esi gribējusi tikt šajā godā. Protams, mēdz būt sakritības, un kāzu svinībās var parādīties divi ļoti līdzīgi tērpi. Tur diemžēl neko nevarēs darīt.

Kļūda #5: Pasākumam neatbilstošs apģērbs

Kāzas ir ļoti elegants pasākums. Netērpies kleitā, ko vilktu vecmeitu ballītē vai naktskluba apmeklējuma reizē. Lai arī pasākuma vakara daļa parasti ir brīvā atmosfērā, ar dejām un spēlēm, tā nav piemērota vieta un laiks pieticīgam vai vulgāram tērpam. Šāda veida apģērbs vairāk atbilst vecmeitu ballītes dreskodam. 

Šīs ir pašas populārākās kļūdas, ko pieļauj kāzu viesi. STYLISTE apkopotie pieci noteikumi būs lielisks palīgs tam, kā izvēlēties tērpu nākamajam kāzu apmeklējumam, lai Tu nevienā brīdī nejustos neērti un pilnībā varētu izbaudīt svētkus.

Lai skaista un pozitīvām emocijām bagāta kāzu sezona!

Raksta titulfoto: Einārs Freimanis

Raksts no Martas Ābeles modes un skaistuma portāla STYLISTE.
 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

  • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

  • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

  • Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!

  • Kāzu vizuālajam noformējumam tiek veltīta liela uzmanība, rūpes un reizēm arī krietns rieciens no kāzu budžeta. Dekorācijas, ziedu kompozīcijas, kāzu papīrlietas – tik daudz komponentu par ko domāt un lemt. Censties kāzu vizuālo noformējumu uzburt pašu spēkiem vai tomēr aicināt palīgā profesionāļus? Ar ko sākt kāzu dekorāciju plānošanas darbus un kā neapjukt plašajā piedāvājumu jūrā?

  • Mūsdienās daudzas no senajām laulību tradīcijām ir zudušas, tomēr daudzas – dzīvākas par dzīvām. Senie latvieši ziemas saulgriežus uzskatīja par gaismas uzvaru pār tumsu, tas bija prieka un līksmības laiks, tāpēc mūsu senči arī kāzām ziemā piedēvēja dziļāku spēku un nozīmi.