FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Kā samazināt pirmskāzu stresu

image

Kāzu plānošana nav nekāda izklaide – tas ir ļoti nopietns darbs, kas, protams, rada nogurumu. Tādēļ svarīgi ik pa laikam atpūsties no nemitīgās skriešanas, plānošanas un organizēšanas, lai pēc tam ar jauniem spēkiem turpinātu iesākto. Tādēļ piedāvājam dažas idejas atelpai.

 • Noorganizējiet “bezkāzu” nedēļas nogali. Paņemiet “brīvas” pilnas divas dienas jeb 48 stundas, kuras izdzīvojiet kā savu attiecību sākumā. Sarunas par kāzām pilnībā aizliegtas! Dodaties izklaidēties, flirtējiet viens ar otru un aizmirstiet, ka drīzumā gatavojaties precēties.
   
 • Sarīkojiet vecmeitu ballīti vai vecpuišu ballīti. Dodaties izklaidēties katrs ar saviem draugiem. Un atkal – nekādas sarunas par kāzām! Sarīkojiet meiteņu (puišu) pasēdēšanu – nu gluži kā vecajos labajos laikos, kad vēl bijāt brīva meitene (puisis). Dodieties “iekarot” klubus un bārus, vai dariet jebko, kas sagādā prieku. Pārrodieties mājās vēlu naktī un nākamajā dienā izklaidējiet viens otru ar stāstiem par saviem tā vakara piedzīvojumiem.
   
 • Aizejiet paši uz savu randiņu! Droši vien pēdējo mēnešu laikā Jūs rūpīgi un apzinīgi krājat naudu kāzām. Atalgojiet sevi par to! Norezervējiet galdiņu kādā šikā restorānā vai savā iemīļotajā kafejnīcā un pasūtiet pēc “pilnas programmas”. Lai Jūsu ēdienkartē ir gan aperitīvs, gan galvenais ēdiens, gan deserts un, protams, izsmalcināti kokteiļi. Pēc tam dodaties uz klubu un kārtīgi izdejojieties.
   
 • Dodieties nelielā izbraukumā. Noteikti ir kādas vietas, kuras Jūs vēlaties apmeklēt, taču dažādu iemeslu dēļ to neesat vēl izdarījuši. Tad ieplānojiet šo nelielo ceļojumu! Sēdieties mašīnā (vilcienā, autobusā, uz velosipēda) un brauciet! Lai jautrāk, pārbaudiet, cik labi protat orientēties pēc kartes, padziediet dziesmiņas utml. Pa ceļam, ja iespējams, piestājiet kādā jaukā krodziņā.


 • Saorganizējiet filmu vakaru. Kinofilmas ir lielisks veids, kā kaut vai uz īsu brīdi atslēgties no realitātes un tādējādi atpūtināt smadzenes. Iznomājiet kaudzīti ar filmām, nodrošinieties ar  dažādām uzkodām, atslēdziet telefonus un kino vakars var sākties! Galvenais  - atturieties no filmām par kāzu tēmu. Vislabāk noderēs komēdijas – lai varat sirsnīgi izsmieties.
   
 • Iesaistieties spēlēs. Veselīga konkurence diviem cilvēkiem palīdz satuvināties, vai ne? Tādēļ uzaiciniet partneri uz kādu interesantu spēli: tas var būt jebkas – šahs, dambrete, “Cirks” vai pat vecās labās kārtis. Ja Jums ir “PlayStation”, tad paniekojieties ar to. Ja nevēlaties sēdēt mājās, tad dodieties baudīt sportiskas aktivitātes – piemēram, boulinga spēli.
   
 • Atgriezieties bērnībā! Kā gan tas iespējams? Pavisam vienkārši – dodieties uz atrakciju parku! Dažādu veidu karuseļi, vilcieniņi, autodroms, cukurvate, saldējums... Nu gluži kā bērnībā!  Latvijā gan nav tik plaša izvēle kā ārzemēs, bet tomēr iespējas ir. Kas meklē, tas atrod!
   
 • Svētku vakariņas. Saorganizējiet romantiskas vakariņas divatā savās mājās. Izdomājiet tēmu, kurai gatavosiet atbilstošus ēdienus. Kopā dodieties iepirkt produktus, kopīgi pagatavojiet maltīti. Radiet vajadzīgo noskaņu ar tērpiem, svecēm un galda noformējumu. Un galvenais – nesteidzieties! Izbaudiet no sirds ēst gatavošanas priekus un gardo ēdienu.


Lai nu izklaides būtu kādas vien būdamas - trakas vai mierīgas, sen aizmirstas vai elpu aizraujošas, mierinājumu un drosības sajūtu sajutīsiet viens otram blakus - vienalga vai tas būtu karuseļos, vai pasakainā meža ielokā.


Foto: Pinterest.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
 • Kāzu sezona ir sākusies, tāpēc ir īstais laiks, lai pārskatītu to, ko nedrīkstētu vilkt, dodoties uz kāzām. Lasi tālāk un uzzini piecas ierastākās kļūdas, izvēloties tērpu svinībām.

 • Lampiņas kāzu dekoros nav nekāds jaunums, bet mūžīga aktualitāte gan! Veiksmīgi izvēloties apgaismes risinājumus, pat visparastāko šķūni vai mājas pagalmu ir iespējams pārvērst pasakaini skaistā un romantiskā kāzu svinību vietā.

 • Kāzu diena ir īstais laiks, kad pārim būt savā komforta zonā. Jo vairāk diena ir jums abiem, jo labāk. Pat izveidojot šķietami perfektu dienas plānu, liksies, ka laiks skrien vēja spārniem, – tas ir jāpieņem un jāmeklē veidi, kā dienu padarīt baudāmi gaisīgu un vieglu!

 • Pieturvieta kāzu dienā – vieta, kur jaunais pāris divatā, kopā ar vedējiem vai ar visiem kāzu viesiem piestāj pa ceļam uz svinību vietu. Tā var būt pašu izvēlēta, draugu sarūpēta dāvana vai jaunā pāra pārsteigums viesiem.

 • Katrs no mums atceras to brīnišķīgo sajūtu, kad paveries ārā pa logu un ir uzsnidzis pirmais sniegs. Kad sniegpārsliņas krīt un izkūst uz deguna gala vai kad tās sijājas lejā no debesīm kā eņģeļa dūnas. Jūs varat šo sajūtu uzburt savā lielajā dienā kopā ar Baltic Snow, neatkarīgi no gadalaika vai temperatūras!

 • Nebūsim pārsteigti, ieraugot bildes ar elpu aizraujošām aktivitātēm, kas fiksētas pirmskāzu ballītē, jo tieši vecpuišu un vecmeitu ballītes saistās ar dažādiem trakulīgiem piedzīvojumiem. Neparastāk ir iepazīt pārus, kas asumiņu ir gatavi piešaut savai kāzu dienai - kāpjot, lecot, traucoties! Ja saburzīta kleita vai sašķiebies tauriņš šķiet katastrofa kāzu dienā, paskaties uz ko ir gatavi šie pašmāju aktīvie un atraktīvie jaunlaulātie!