FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Kāzu plānošana

 • Lai arī ir tikai marta sākums, gatavošanās kāzu sezonai rit pilnā sparā. Un kā jebkurš pasākums, arī kāzas tikai tad noritēs gludi, ja rūpīgi un savlaicīgi tiks veikti plānošanas darbi. Tas attiecas arī uz kāzu tortes izvēli - to noteikti nevajadzētu atlikt uz pēdējo brīdi! Lai uzzinātu, kad ir īstais laiks, lai pasūtītu kāzu torti un kādi priekšnosacījumi ir jāņem vērā, lai jūsu vīzijas par šo saldo meistardarbu realizētos, izjautāsim pieredzes bagāto Ceputortes.lv konditori Sandu Vendtu.

 • Tas, cik laika un darba nepieciešams kāzu organizēšanai, ir atkarīgs no katra jaunā pāra. Skaidrs ir viens: pēc savas lielās dienas visi vēlas atzīt, ka tā bijusi viena no labākajām dienām viņu mūžā. Lasiet tālāk un uzziniet, kā organizēt pirmskāzu darbus, lai izvairītos no stresa un saglabātu harmoniju visā kāzu plānošanas gaitā.

 • Mūsdienu sabiedrībā, kas piepildīta ar svaigiem un neierastiem uzskatiem, joprojām valda sajūta, ka kāzas pārsvarā ir līgavas lielais notikums. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka kāzas ir paredzētas jums abiem! Nepārcenties un ļauj kāzu plānošanā iesaistīties arī savam topošajam vīram. Lūk, daži pienākumi, kurus līgavainis ar lielāko prieku vēlēsies uzņemties.

 • Bieži gadās, ka mēs it kā plānojam, bet kas augstāks rīkojas mūsu vietā. It īpaši bieži dzīves lielie pārsteigumi saistīti ar mazuļa ienākšanu ģimenē. Kā labāk rīkoties un par ko padomāt, ja, kāzas plānojot, pieteicies mazais?

 • Jaunie pāri Latvijā savām kāzām vidēji tērē 5000 līdz 15 000, tādēļ šīs dienas organizēšanu nebūt nevar uzskatīt par lētu izpriecu: kāzas, visticamāk, būs dārgākā ballīte, kādu esat rīkojuši, tādēļ būtu vēlams laicīgi sākt plānot kāzu budžetu. 

 • Tas, ka Tavas mīļākās krāsas ir zila un sarkana, nenozīmē, ka tās lieliski iederēsies jūsu kāzu noformējumā. Neizmirsti, ka kāzu toņiem nav obligāti jābūt Taviem mīļākajiem; tiem vienkārši ir jāspēj uzburt romantiska un svinīga kāzu atmosfēra. Uzzini, kā neapjukt pareizo toņu izvēlē un izvēlēties īsto krāsu kombināciju! 

 • Ceļš uz jāvārdu ne vienmēr ir rozēm kaisīts. Lai arī katrai līgavai ir savs unikāls redzējums un gadiem lolots sapnis par savām pasaku kāzām, šī tomēr, visticamāk, ir pirmā reize, kad Tu plāno tik iespaidīga mēroga pasākumu. Lasi tālāk un uzzini, kādas kļūdas kāzu plānošanā pieļauj vairums līgavu.

 • Nereti jaunie pāri izvēlētajiem vedējiem uzdot pienākumu saplānot kāzu dienas aktivitātes, kā arī piedalīties detalizētākā ideju izstrādē. Piedāvājam ielūkoties kāzu dienas tradicionālajā plānā, kas krietni atvieglo vedēju pienākumus, īpaši, ja vedēju kārtā esat iecelti pirmo reizi. 

 • Būt kāzu viesim ir pagodinājums, taču ne vienmēr tas ir aizraujoši. Pēdējais, ko līgava un līgavainis vēlas, ir noskatīties, kā kāzu viesi garlaikoti skatās pulksteņos un žāvājas, gaidot, kad pēc iespējas ātrāk varēs doties prom. Kā padarīt kāzu svinības īpašas ne vien sev pašiem, bet arī kāzu viesiem?

 • Atļaušos sacīt, ka šoreiz stāsts ir par modi. Nevienam nav noslēpums, ka mūsdienās mode neaprobežojas tikai ar apģērbu un apaviem. Tā ir it visā. Šis stāsts būs par ēdienu.