FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Lindas un Māra kāzu pārsteigums

Vedēji jau laicīgi pateica, ka būs mums pārsteigums - dāvana no viņiem. Noteica, ka vietas tur būs maz - tikai mums, vedējiem un vecākiem. Vairāk tur neietilps... Tad nu mēs domājām, kas tā par tik mazu vietiņu var būt.

Mūsu kāzas notika 20. 08. 2011. Vedēji jau laicīgi pateica, ka būs mums pārsteigums - dāvana no viņiem. Noteica, ka vietas tur būs maz - tikai mums, vedējiem un vecākiem. Vairāk tur neietilps... Tad nu mēs domājām, kas tā par tik mazu vietiņu var būt. Nebija nekādas nojausmas līdz pat plkst. 17.00. Visi kāzu viesi aizbrauca iekārtoties viesu namā, bet mēs braucām uz šo noslēpumaino vietu - Kuldīgas rajonā. Tur mūs sagaidīja īsti latviskā garā ģērbušies ļaudis, kas spēlēja senlatviešu instrumentus - kokli, dūdas, stabulīti. Lika mums nomazgāt muti, rokas un tad pa laipiņu pārveda uz saliņu ezera vidū (tā, lūk, tā mazā vietiņa). Bija dažādi rituāli ar uguni, ūdeni un lēnām pār mums nāca apjauta, ka mūs salaulā arī īsti senlatviešu garā - bez dokumentiem, jo liecinieki ir vecāki, bez gredzeniem, bet ap roku mums apsēja tur pat uz vietas novītas aukliņas.


Tik ļoti sirsnīgi, mīļi un nesamāksloti, ka nespējām novaldīt prieka asaras. Tas bija tik negaidīts un mīļš pārsteigums. Paldies, mīļie vedēji!

 

linda-maris-04.jpg - 20.23 KB