FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kristīnes un Guntara kāzu pārsteigums

Pa kalniem un lejām braucam, lēnām tuvojoties viesu namam un pamanām caur kokiem lielus dūmus, cilvēku drūzmu ap to vietu, braucam tuvāk, skatāmies - avarējusi mašīna, uz jumta apgāzusies, deg.

Mūsu kāzas notika 2009.gada 20. jūnijā. Kā jau pienākas – baznīca, tilti dažādas aktivitātes, līdz beidzot laiks doties uz viesu namu, kur jau mūs gaidīs kāzu viesi. Protams, braucot uz viesu namu, pirms tās vietas, kur mums jāgriežas, mūs nostopē zirgs ar visiem ratiem un jādodas tālāk ar zirga ratiem...


Pa kalniem un lejām braucam, lēnām tuvojoties viesu namam un pamanām caur kokiem lielus dūmus, cilvēku drūzmu ap to vietu, braucam tuvāk, skatāmies - avarējusi mašīna, uz jumta apgāzusies, deg.


Protams, man sirds sāka sist tik strauji, ka pat pie altāra tā neuztraucos kā šajā brīdī, vīrs arī bija lielā šokā, viens uz otru skatāmies, brīnāmies, galvā jau šaudījās visādas domas, kādēļ tieši mūsu dienā kaut kas tik briesmīgs noticis, bet braucam tuvāk – tur mūs apstādina policists un sāk pratināt par notikušo. Mēs, izkāpuši no ratiem, sākam skatīties – tas tak mūsu draugs, kurš pārģērbies par policistu – mums tādi smiekli! Pēkšņi no krūmiem izlec vel viens draugs – tas saka, ka visu redzējis, ka tā avārija notikusi, ka cilvēki braukuši ar to mašīnu, un mēs ar zirgu esam nogriezuši ceļu, un tādēļ avārija sanākusi.


Mēs ar vīru sāpošiem vēderiem smējāmies, izrādās, tas vel nav viss, policists mūs ved aiz rokām, aiz mašīnas un rāda, ka esot vēl cietušie. Kad ieraudzījām vēl divus mūsu draugus, it kā cietušos, noķellētus ar tomātu mērcēm, mēs gandrīz ar vīru apčurājāmies aiz smiekliem. Protams, man, līgavai, cietušos vajadzēja pārsiet un aprūpēt, bet kaut ko tādu mēs nebijām gaidījuši mūsu kāzu dienā, zinot to, ka kāzu viesu vidū draugi nebija aicināti, kāzās bija tikai tuvākie radi un vecāki. Tas mums bija lielākais pārsteigums kāzās, ko atceramies vēl šodien ar lielu smaidu uz lūpām.

 

kristine.jpg - 47.49 KB