FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Inas un Andra kāzu pārsteigums

Varu padalīties par diezgan oriģinālu dāvanu, ko saņēmām kāzās. Tā kā kāzas bija augustā, kad raža jau ievākta, mūsu draugi mums uzdāvināja 3 l burku ar konservētiem gurķiem, tomātiem, dilles, jāsaka, tāds normāls sagādājums ziemai.

Varu padalīties par diezgan oriģinālu dāvanu, ko saņēmām kāzās. Tā kā kāzas bija augustā, kad raža jau ievākta, mūsu draugi mums uzdāvināja 3 l burku ar konservētiem gurķiem, tomātiem, dilles, nu jāsaka tāds normāls sagādājums ziemai.


Klāt šņabīša pudele, un viss ielikts saucamajā, PSRS laika maisiņā (tādā kā zvejnieku tīkla materiāls). Pusnaktī ejam gulēt, divatā skatāmies dāvanas, lasām kartiņas un nu tiekam līdz burkai. Pētām, skatāmies un esam baigā nesaprašanā, nu taču lūdzām naudiņu, kad jautāja, ko lai dāvina. bet nu... laiki dažādi, dāvanas oriģinālas, pati 3 l burka arī tāda interesanta... Nu OK, domājam noderēs miltiem.


Apmulsums ne pa jokam, bet OK... Pēc kāda laika liekam burku nost tā patālāk, saucas ziemai, un kaut kā sanāk apgriezt ar "dibenu" uz augšu... Vai un kas tad tas? Ieraugām vēl vienu mazu burciņu 3 l burkā iekšā, paslēptu starp tomātiem un gurķiem... Haaa... Naudiņa sarullēta mazajā burciņā un paslēpta lielajā starp gurķiem. Pārsteigums ne pa jokam un ilgi vēl naudiņa pēc dillēm smaržoja!