FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Žannas kāzu pārsteigumi

Viens no mūsu kāzu (12.08.2011.) pārsteigumiem – bija lietus! Visu dienu nepārtraukti lija, bet tas netraucēja mums baudīt mūsu dienas mirkļus!

Mēs sākam gatavoties mūsu kāzām jau janvārī, bet lielā diena bija nozīmēta uz 12.08.2011. Vairākus mēnešus mēs centāmies tāpat kā citi pāri gatavoties mūsu kāzu dienai tā, lai tā ir īpaša ne tikai mums, bet arī mūsu viesiem. Viens no 12.08.2011. pārsteigumiem – bija lietus! Visu dienu nepārtraukti lija lietus, bet tas netraucēja mums baudīt mūsu dienas mirkļus! Daba diktēja savus noteikumus, un mēs bijām spiesti mainīt savus plānus un pielāgoties laika apstākļiem. Tālāk stāstīšu tikai par patīkamajiem pārsteigumiem, kurus mēs ar prieku sagatavojām saviem viesiem. Viens no galvenajiem pārsteigumiem, kuru bijām gatavojuši un turējuši noslēpumā, bija mūsu kāzu krāsas – spilgti rozā un gaiši zaļa. Visi kāzu dekori un sīkumi bija pieskaņoti izvēlētai kāzu paletei, sākot ar kāzu ielūgumiem līdz gaisa baloniem. Man bija spilgti rozā kurpes, līgavainim rozā svītrainas zeķes, lieciniecei rozā kleita un lieciniekam rozā šlipse. Ieraugot mūsu pieskaņotās apģērba un apavu detaļas, mūsu viesi bija sajūsmā! Visi izteica komplimentus un brīnījās, cik forši tas visas izskatās. Mums bija sagatavoti arī vairāki aksesuāri kāzu fotosesijai un filmēšanai. Mēs paši bijām uztaisījuši ūsas, lūpiņas un brilles uz kociņa. Kā arī speciālas frāzes „Rūgts” un „Laimīgi kopā”, kas arī bija uz kociņiem. Šos aksesuārus mūsu viesi izmantoja fotosesijai, un pēc tam kā suvenīrus atstāja sev piemiņai. Neviens nevarēja noticēt, ka visus aksesuārus bijām uztaisījuši paši. Protams, mums bija arī skaista deja, kas sastāvēja no piecām melodijām, un katrai melodijai mēs pieskaņojām savu deju. Mūsu viesi aktīvi atbalstīja mūsu deju, skaļi aplaudējot!!! Tas bija īsts pārsteigums, kas patika visiem. Taču galvenais pārsteigums bija mūsu kāzu klipiņš, kas tika uzfilmēts dienas laikā, un banketa laikā jau bija samontēts. Šo klipiņu mēs parādījām mūsu viesiem jau kāzu tortes baudīšanas laikā. Tās bija neaizmirstamas emocijas gan mums, gan visiem, jo mūsu kāzu klipiņš sanāca tāds, par kādu mēs sapņojām visus šos astoņus mēnešus!!!