FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Grauzu ģimenes kāzu pārsteigums

Daudz neapspriežoties, vīrs iedarbināja vienu no motocikliem, man uzsauca – turies ciešāk un, aidā! Plīvuram un kleitai plīvojot, mēs aizbraucām no visiem, apmetām līkumu un devāmies atpakaļ! Ātrums bija iespaidīgs! Viesi bija sajūsmā, vecāki panikā, bet vārtu rīkotāji – mērenā šokā!

Bijām salaulāti! Saviļņotām sirdīm, malkojot šampanieti, braucām limuzīnā uz viesu namu. To, ka pa ceļam noteikti, būs kādi goda vārti, zinājām. Taču pat nevarējām nojaust, kas mūs sagaida! Ceļu aizšķērsojuši bija vairāki motocikli. Tie bija mana brāļa draugi un moto kluba biedri! Tālāk sekoja dažādi pārbaudījumi gan man, gan vīram, kā arī noslēgumā foto sesija pie košajiem "baikiem". Un tad vīrs palūdza motocikla īpašnieku nedaudz pavizināties! Viņi to nebija gaidījuši! Daudz neapspriežoties, vīrs iedarbināja vienu no motocikliem, man uzsauca – turies ciešāk un, aidā!

 

parst-mocis.jpg - 69.18 KB 


Plīvuram un kleitai plīvojot, mēs aizbraucām no visiem, apmetām līkumu un devāmies atpakaļ! Ātrums bija iespaidīgs! Viesi bija sajūsmā, vecāki panikā, bet vārtu rīkotāji – mērenā šokā!

To neviens nebija gaidījis! Ar savu negaidīto un ekstrēmo izbraucienu, sagādājām pārsteigumu saviem kāzu viesiem un arī paši sev! Vēl ilgi pēc kāzu dienas, saņēmām viesu, radu un draugu zvanus par to, ka tādās kazās līdz šim nebija bijuši! Un mums par to ir dubults prieks, jo šī diena bija svētki ne tikai mums! Vecumdienās, sēžot pie kamīna, ar mazbērniem šķirstot vecos fotoalbumus, atcerēsimies savu skaisto kāzu dienu ar smaidu uz lūpām un to, kādi dulli gan mēs esam bijuši!!!