FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Anitas un Uvja kāzu pārsteigums

Nogurums parādījās ap 04:00, tāpēc mēs ērti iekārtojāmies jaunlaulāto istabiņā, kur varējām pavadīt skaistus mirkļus. Nepagāja ne stunda – dzirdam, kaut kas iebrauc sētā... Kaut kas liels ar pamatīgu dūkoņu. Neliekamies ne zinis... Paiet dažas minūtes, un jau nākamā lielā rūkoņa ieripo viesu nama setā. Mums pacietība neiztur izlienam no gultas un pieejam pie loga. Pie mūsu skaisti izpušķotās mašīnas, miglu ielokā, stāv divas ugunsdzēsēju mašīnas ar zilām ugunīm un bars ugunsdzēsēju.

Mūsu brīnišķīgais notikums norisinājās 2011. gada 6.augustā Kurzemes vidienē, viesu namā „Ēmužas”.

Par brīnišķīgi pavadīto dienu, kura mums ar vīriņu paliks ilgi atmiņā, parūpējās vedēji. Rūpīgi tika slēpti dažādi dienas notikumi - gan romantiskā šampanieša dzeršana pie jūras, gan sevis gleznošana un nakts uguņošana. Protams, tie ir tikai daži no notikumiem, kuri mūs lutināja visas dienas garumā, tāpēc mīļš paldies mūsu vedējiem!

Saka, ka pārsteigumu nekad nevar būt par daudz, jāpiekrīt, jo arī mūs vēl pārsteidza „nezināmā” cilvēka sagatavots nakts pārsteigums. Tā kā mēs bijām baudījuši visas dienas garumā skaistākos mirkļus, kādus vien spēj dot šāda diena, tad nogurums parādījās ap 04:00, tāpēc mēs ērti iekārtojāmies jaunlaulāto istabiņā, kur varējām pavadīt skaistus mirkļus. Nepagāja ne stunda – dzirdam, kaut kas iebrauc sētā... Kaut kas liels ar pamatīgu dūkoņu. Neliekamies ne zinis... Paiet dažas minūtes, un jau nākamā lielā rūkoņa ieripo viesu nama setā. Mums pacietība neiztur izlienam no gultas un pieejam pie loga. Pie mūsu skaisti izpušķotās mašīnas, miglu ielokā, stāv divas ugunsdzēsēju mašīnas ar zilām ugunīm un bars ugunsdzēsēju.

Mans jaunais vīrs pievienojās vēl pēdējiem svinētājiem un gāja pie ugunsdzēsējiem... Uzlika bērnu šampanieti, pīrādziņus un uzjautrinājās, jo kādām šāds viltus zvans, izsaucot trīs mašīnas, būs dārgs pārsteigums jaunajam pārim... Viens no viesim pajokoja, ka trīs mašīnas jau nevajadzēja priekš 10 atlikušajām mičošanas svecītēm, kas vēl romantiski dega bērza ielokā....