FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu pārsteigums - baltas rozes no debesīm

Kaut kas tuvojas... Skaļi tuvojas... Zemu tuvojas... Lidmašīna! Apsveicinās, ieraudzījis jauno pāri uz tilta!? Varbūt... Tāpēc sākam visi lēkāt un mājam pretī, jo lido kaut kas pazīstams. Bet tad met riņķī un atkal jau lido mūsu virzienā, un te pēkšņi kaut kas krīt no "debesīm"... BALTAS ROZES... Mūsu mīlestības tilts tika nokaisīts baltām rozēm!!!

Vakars jau klāt, esam iekavējuši ierašanos viesu namā... Pa ceļam vēl bildes pļavā saulrietā - romantiski...


Pirms došanās uz mūsu sniegbalto limuzīnu, abas ar vedējmāti uzrāpjamies saviem vīriņiem uz pleciem, un dodamies ar platiem smaidiem un laiskiem soļiem tam pretī... Sajūtas!? Saulīe norietējusi, atsaucu atmiņā visus dienas pārsteigumus, ko sarūpēja mūsu fantastiskie vedēji un nespēju pārstāt smaidīt, bet nu ir diena pagājusi, nemanot pienācis vakars, tāds patīkams nogurums un nedaudz žēl, ka jau tik ātri jādodas uz viesu namu...

 

rozes-01.jpg - 85.54 KB 


Pēc laiciņa sniegbaltais limuzīns jau atkal bremzē, žēlums pāriet un nogurumu pie malas, lecam laukā, kā man tas patika, jo tad noteikti mūs sagaida kārtējais pārsteigums. :)


Nu ir mūsu tilts. Mūsu vienīgais tilts, jo paši tā vēlējāmies, lai būtu viens, bet īpašs :) Mūsu mīlestības tilts. Atslēdziņas slēgšana. Līgaviņas nešana.


Bet kas tad tur!?


Kaut kas tuvojas... Skaļi tuvojas... Zemu tuvojas... Lidmašīna! Apsveicinās, ieraudzījis jauno pāri uz tilta!? Varbūt... Tāpēc sākam visi lēkāt un mājam pretī, jo lido kaut kas pazīstams! :)

 

rozes-02.jpg - 63.06 KB


Bet tad met riņķī un atkal jau lido mūsu virzienā un te pēkšņi kaut kas krīt no "debesīm"... BALTAS ROZES... Mūsu mīlestības tilts tika nokaisīts baltām rozēm!!! Kaut ko tik neaprakstāmi skaistu mēs nebijām gaidījuši!!!


Tik neaizmirstams un fantastisks dienas noslēgums, ka nu ļāvos prieka asarām, jo diena bija piesātināta ar tik daudz aizkustinošiem, romantiskiem un skaistiem mirkļiem, ka šis bija kā punkts uz "i". PASAKAINI!


Šo lidojošo pārsteigumu mums sagādāja mani kolēģīši par ko viņiem viens MILZĪGS cepums no mums! :)


Un pēc šī pārsteiguma nu devāmies uz viesu namu laimes pārpilnībā un nogurums bija izzudis tā, it kā nemaz nav bijis un žēlums izgaisa acumirklī... Nu varējām pilnībā nodoties kāzu pasākuma 2. cēlienam!


Un ierodoties viesu namā, saņēmu ziņas no viesiem, ka šis pats "putniņš" bija atlidojis arī līdz viņiem apsveicināties, izmetot riņķi ap viesu namu.


Ar cieņu,

Velta Liepiņa