FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Brigitas un Mārtiņa kāzu pārsteigums

Un tur - kādā pļavā mums bija sagatavots brīnišķīgs pārsteigums - sveiciens uz siena ruļļiem „RŪGTS MAZAJIEM”!!! Tas tiešām bija ļoti brīnišķīgs un negaidīts pārsteigums, kas mūs priecēja līdz pat janvārim, kamēr siena ruļļu īpašnieks tos izbaroja saviem lopiņiem.

Savas kāzas svinējām 2010. gada 20.augustā. Mūsu vedēji bija ļoti centušies, lai šī diena mums paliktu atmiņā, tādēļ kāzu scenārijs no mums pilnībā tika slēpts. Kāzu ceremonija notika Vecpiebalgas baznīcā, un pēc tās devāmies uz Cēsīm. Vedēji brauca savā mašīnā pa priekšu, un mēs ar mūsu kāzu auto aiz viņiem. Te, pēkšņi, vedēji samazināja braukšanas ātrumu, līdz apstājās. Man, līgavai, pirmajā brīdī likās, ka notikusi ķibele ar vedēju mašīnu, jo līdz Cēsīm vēl kādi 20 km, ko braukt. Taču tad mūsu fotogrāfs, kas brauca kopā ar mums, saka „Pagrieziet galvu pa kreisi!!! Un tur - kādā pļavā mums bija sagatavots brīnišķīgs pārsteigums - sveiciens uz siena ruļļiem „RŪGTS MAZAJIEM”!!!

 

Rugts-02.jpg - 86.56 KB 

 

(Mūsu vedēji mums ir ļoti labi draugi, un sauc mūs par „Mazajiem”) Tas tiešām bija ļoti brīnišķīgs un negaidīts pārsteigums, kas mūs priecēja līdz pat janvārim, kamēr siena ruļļu īpašnieks tos izbaroja saviem lopiņiem. Taču prieks par to nebija tikai mums vien, bet gan daudziem garām braucējiem un pat vietējās avīzes „Druva” žurnālistam, kas kādā no numuriem publicēja fotogrāfiju ar mūsu „RŪGTS MAZAJIEM”. Bija ļoti jauki apzināties, ka šis uzraksts, kas patika daudziem, bija domāts tieši mums!!!

 

Rugts-03.jpg - 111.09 KB