FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kristīnes un Artūra romantiskais kāzu pārsteigums

Pārsteigums bija nonākot līdz jūrai - mūs sagaidīja saksofonists, kurš izpildīja mūsu mīļākās Frenka Sinatras dziesmas. Mēs bijām patiesi aizkustināti. Pludmalē bija daudz sveces, lāpas, rozes. Rietēja saule... 

Par mūsu kāzu pārsteigumu bija parūpējušies mūsu vedēji. Pēc ceremonijas, vakaru mēs pavadījām kopā ar vedējiem, mūsu viesnīca bija blakus jūrai.


Pārsteigums bija nonākot līdz jūrai - mūs sagaidīja saksofonists, kurš izpildīja mūsu mīļākās Frenka Sinatras dziesmas. Mēs bijām patiesi aizkustināti. Pludmalē bija daudz sveces, lāpas, rozes. Rietēja saule... Tas skaistums un atmosfēra ir vārdiem neaprakstāma, mēs dejojām ūdenī, saksofona pavadījumā un baudījām viens otra tuvību.


Tas bija pats romantiskākais brīdis dzīvē, kas padarīja kāzu dienu patiesi neaizmirstamu, no laimes nevarējām beigt smaidīt un gribējās, lai laiks apstājas. Saka, ka dzīvē – nekas nav ideāli, bet šis bija, tas bija ideāls kāzu dienas noslēgums, kas ir neizdzēšams no atmiņas.

Kristīne un Artūrs Brauči

 

parsteigums-new.jpg - 30.28 KB