FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Seminārs "Kāzas – sapņi, realitāte un noslēpumi"

image

Mēs stāstīsim jums, kā dienu var pārvērst pasakā, meiteni par princesi un ierastu vietu piepildīt ar līdz šim neredzētām emocījām un sajūtām. Esam sagatavojuši pirmo Latvijā vadošo kāzu speciālistu semināru "Kāzas – sapņi, realitāte un noslēpumi".

Jūs noteikti esat bijuši telpā, kas ir harmoniska, telpā, kur viss ir pārdomāts līdz sīkākajai detaļai, telpā, kur valda ziedu aromāts un ir ieturēts noteikts stils, un pat tad, ja tur kaut kā trūkst, jūs to vienkārši nepamanāt, jo esat sajūsmas pilni. Radīt šādu sajūtu var katrās kāzās un svinībās, un arī tad, ja svinības ir nelielas. Noteikti jāpiesaista zinoši speciālisti vai arī jāmeklē zināšanu un iedvesmas avoti pašiem.

Tieši tādēļ esam noorganizējuši jums iespēju klātienē dzirdēt, redzēt, konsultēties un vienkārši baudīt labāko speciālistu sniegumu. Jau 28. janvārī Jelgavā, Akadēmijas ielā 10, kāzu izstādes ‘’Balticwedding expo Jelgava 2017’’ ietvaros tiek organizēts burvīgs pasākums visiem, kam interesē kāzas un ar tām saistītie procesi.

Semināra ‘’Kāzas – sapņi, realitāte un noslēpumi’’ laikā pieredzē dalīsies Vladimirs Altuhovs, uzņēmuma ‘’Art of weddings’’ īpašnieks un dekorators. Kāzu ielūgumu meistare un radoša personība Oksana Solnceva stāstīs un rādīs mums, ko ielūgums spēj pavēstīt par jūsu dienu. Par jaunumiem kāzu šovu programmā un savu pieredzi tajā dalīsies burvīgā un talantīgā Tatjana Gavrilenko. Par kāzu video veidiem to izvēli un stiliem stāstīs un rādīs operators Ainārs Krauklis no "Balticwedding" kāzu filmu studijas. Pasākuma galvenā viešņa ir kāzu aģentūras ‘’Sweet Kuda’’ īpašniece, kāzu ceremoniju festivāla ‘’Skaisti par galveno’’ organizatore, talantīga un neatkārtojama Natālija Kuda no Ukrainas. Natālija dalīsies pieredzē, iedvesmos jūs, rādīs jaunas idejas un atbildēs uz jautājumiem. Pasākumā paredzēta kafijas pauze, kuras laikā varēs neformālā gaistonē apspriest savas idejas, jautajumus un iepazīties ar lektoriem

Pasākuma norises laiks: 28.01.2017. no plkst. 13:00 līdz 18:00, Jelgava, Akadēmijas iela 10.
Maksas ieeja, vietu skaits ierobežots. Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā "Biļešu servisa" kasēs. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI