FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ekskluzīvu kāzu kleitu salona „6.septembris” atklāšana

image

Svētdien, 8. oktobrī, pašā Vecrīgas sirdī, Mucenieku ielā 7, tika atklāts ekskluzīvu kāzu kleitu salons „6. septembris”. Šis salons ir vienīgais Baltijā, kurā piedāvātas izcilā Latvijas modes zīmola Katya Katya Shehurina un Nīderlandes zīmola Modeca Dutch Design kāzu kleitas.

Kāzu salons „6. septembris” – īstena sievišķības un izsmalcinātības pasaule – piedāvā plašu ekskluzīvu dizaineru tērpu klāstu, sākot no greznām sniegbaltām kleitām karaliskā stilā līdz izteikti mūsdienīgiem dažādu krāsu un fasonu tērpiem no diviem pasaulē atzītiem zīmoliem – pašmāju Katya Katya Shehurina un Nīderlandes Modeca.

Kāzu kleitu salona "6. septembris" atklāšana

Salona sortimentu papildina Latvijas dizaineru darinātie aksesuāri (pas de marque, Wilde no Evitas Vildes, Get Idea, Crown me un Christiana Laure) un tematisko adījumu kolekcija Bridal Knitting by Aija Nagle

Kāzu kleitu salona "6. septembris" atklāšana

Salona specializācija ir ne tikai līgavas tēla veidošana, bet arī pašu svētku organizēšana, sadarbojoties ar labākajiem kāzu pakalpojumu sniedzējiem, tostarp kāzu dekoru meistariem – kompāniju „Art of Weddings”, restorānu „KASHA Gourmet”, kāzu fotogrāfi Katju Šēnbergeri, konditoreju „Kukuland by Olga Morozova” un skaistumkopšanas salonu „ViBrepublic Beauty”. Salona pakalpojumu klāstā ietilpst arī iespēja īrēt labāko dizaineru radītos kāzu tērpus.

Kāzu kleitu salona "6.septembris" atklāšana

Zīmola Katya Katya Shehurina kleitas jau sen ir guvušas atzinību visā pasaulē. Tās apvieno sevī universālumu, ērtumu un eleganci, ko izvēlas sievietes daudzās pasaules valstīs. Dizainere tērpos prasmīgi savij mūsdienīgumu ar senlaicīgu stilu, izmantojot arī greznās franču mežģīnes un zīdu.

Kāzu kleitu salona "6. septembris" atklāšana

Nīderlandes kāzu tērpu zīmola Modeca vēsture sākās 1946. gadā; tolaik tas bija neliels audumu un mežģīņu veikaliņš. Pamazām veikalā sāka piedāvāt ar rokām šūtas dizaineru kleitas, un jau 80. gadu sākumā Modeca bija kļuvis par vienu no Eiropā populārākajiem šīs nozares zīmoliem. Modeca tērpi – tie ir sievišķīgi tēli, figūru akcentējoši un bagātīgi tērpi, kurus rotā krāšņas mežģīnes un izšuvumi. 

Vairāk informācijas par kāzu salonu „6. Septembris” tīmekļa vietnē www.septembris.lv un oficiālajā Facebook lapā @septembris.lv.

Kāzu kleitu salona "6. septembris" atklāšana
Raksta foto no salona "6. septembris" personīgā arhīva.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI