FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Kāzu izstāde "MĪLESTĪBA"

image

Jau ceturto gadu notiks kāzu pakalpojumu izstāde, kur vienā dienā pāriem ir iespēja satikt desmitiem pakalpojumu sniedzēju kāzu nozarē, sākot ar kāzu kleitu saloniem un beidzot ar vakara vadītājiem.

Izstāde „Tavas kāzas” un semināri par kāzu budžetu un scenāriju ir paredzēti:

 • pāriem, kuri plāno precēties;
 • vedējiem;
 • kāzu pakalpojumu sniedzējiem (viesu namu vadītāji, floristi, vakara vadītāji u.c.). 
   

Semināros tiks padziļināti apskatītas svarīgākās tēmas kāzu organizēšanā, proti, kāzu budžets, pakalpojumu izvēle, kāzu scenārijs un kāzu dienas plāns.

Mērķi:

 • Apzināt raksturīgākās kļūdas kāzu organizēšanā, kuras var “izgāzt” kāzas;
 • Informēt par principiem (instrumentiem), ar kuru palīdzību Jūs varēsiet samazināt kāzu organizēšanas izdevumus līdz pat 20%; 
 • Sniegt piemērus/modeļus, kā veidot pasākumus jeb kā atbrīvoties no liekām galvassāpēm, improvizējot un mēģinot izdomāt visu no jauna.


Lekcijas vadīs SIA "Kāzu Aģentūra" direktore Dace Miezīte, un noslēgumā būs viesis Valters Krauze.

Sīkākai informācijai zvaniet vai rakstiet Sandrai Ādamsonei (tel. nr.: +371 27531155, e-pasts: Sandra@milestiba.lv) un pasūtiet biļetes "BiļešuParadīzē".
*Biļešu skaits ir ierobežots.

Atsauksmes pēc 2015. gada lekcijām:

„Jau pirms diviem gadiem līgavainis mani bildināja, bet kāzas mums nācās pārcelt par veselu gadu. Esmu gājusi uz dažādām izstādēm, bet ir ļoti grūti saprast un izdarīt pareizo izvēli, jo pakalpojumu ir daudz un tie ir dažādi. Esmu ļoti priecīga, ka nolēmu apmeklēt šīs lekcijas, jo tagad zinu, kam jāpievērš uzmanība, jo ir tik daudz un dažādu nianšu! Ja iepriekš viss šis process man radīja bažas un satraukumu, tad tagad, lai gan darba daudz, tomēr uz to skatos savādāk. Liels paldies par iedrošināšanu.”

„Vienkārši super!!!  Apmeklēju lekcijas, kaut arī pati neprecos un nevienam neesmu vedējmāte, taču tas, ko te dzirdēju un redzēju, bija kaut kas fantastisks. Ļoti interesanti pavadīts laiks, viesi superīgi, var just, ka sava aroda pratēji, bet lektore Dace... Nav brīnums, ka par „Kāzu Aģentūru” dzirdamas vislabākās atsauksmes! Esmu sajūsmā! Paldies, paldies, paldies!”

Kāzu izstāde 2016

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
 • Jau sesto gadu notiks kāzu pakalpojumu izstāde un semināri, kurā vienā dienā pāriem būs iespēja satikt vairākus kāzu nozares pakalpojumu sniedzējus, sākot ar kāzu kleitām, beidzot ar vakara vadītājiem.

 • Gatavojaties kāzām un vēlaties kaut varētu pirms atbildīgā notikuma piedzīvot ģenerālmēģinājumu? Esam jūs sadzirdējuši! Piedāvājam jums lielisku iespēju šajā rosīgajā pirmskāzu laikā piedzīvot dienu bez raizēm un stresa, bet ar pucēšanos un fotogrāfēšanos profesionālas komandas gādīgajās rokās!

 • Maijā un jūnijā Kāzu Aģentūrā pāriem, kuri plāno kāzas ir paredzētas bezmaksas atvērto durvju dienas ar “30 minūšu diskusijām”, kā arī pāriem, kuri paši plāno savas kāzas – maksas lekcijas par budžeta izstrādi un radošā darbnīca ar dienas plāna un scenārija veidošanu.

 • Kāzu Aģentūra no Latvijas iegūst balvu kā gada BOUTIQUE WEDDING SPECIALIST OF THE YEAR konkursā LTG European Awards 2018.

 • Kāzu Aģentūrā mierīgā noskaņā, baudot šampanieti, būs iespēja satikt kāzu jomas speciālistus – sākot ar kāzu fotogrāfu, videooperatoru, dekoratoru, ielūgumu, galda karšu, viesu grāmatu mākslinieci, kāzu tērpu dizaineri, kāzu dejas pasniedzēju, medus mēneša ceļojumu speciālistu, laulību gredzenu konsultantu un kāzu koordinatoru, lai uzzinātu sev aktuālos jautājums par kāzām.

 • Ja 2018. gada 25. februārī savā kalendārā vēl neesat ieplājuši kādu pasākumu, iesakām to izdarīt drīzāk! Šajā dienā no plkst. 11.00 līdz 17.00 viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga Slokas ielā 1, Rīgā notiks SEPTĪTĀ specializētā kāzu tematikas izstāde Wedding Day EXPO Latvija 2018.