FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

LKFA gada Labāka kāzu fotogrāfa apbalvošanas ceremonija

18. februārī svinību namā "Betsaida" notika Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas (LKFA) rīkotā un jau septītā pēc kārtas kāzu fotogrāfiju konkursa uzvarētāju apbalvošanas ceremonija.

2015. gada fotogrāfiju konkursā piedalījās 90 fotogrāfi ar 1106 iesūtītām fotogrāfijām. Patīkami pārsteidza fakts, ka šogad izvērtēšanai tika atsūtītas vairāk fotogrāfijas nekā iepriekšējos gados. 

Apbalvošanas ceremoniju mājīgajā svinību namā “Betsaida” apmeklēt bija ieradušies vērā ņemams viesu skaits, t.i. teju 70 cilvēku.

Svinīgajā pasākumā tika pasniegts 2015. gada labāka kāzu fotogrāfa tituls, kuru šogad ieguva talantīgā fotogrāfe Liene Petersone. 


Latvijas labākā kāzu fotogrāfe: Liene Petersone

Latvijas labākā kāzu fotogrāfe: Liene Petersone

Konkursā iesūtītos darbus vērtēja pasaules līmeņa žūrija – fotogrāfi: Emin Kuliyev (ASV), Alexandra Botvinovskaya (Ukraina), Andrejs Zavadskis (Latvija), Inta Lankovska (Latvija), Marta Kowalska (Polija). 

Vēlreiz no sirds apveicam Lieni un aicinām ieskatīties reportāžā no LKFA apbalvošanas ceremonijas, kā arī novērtēt lieliskās fotogrāfijas, kas ieguvušas lielāko punktu skaitu 10 dažādās kategorijās: gatavošanās, ceremonija, emocijas, bērni, portrets, jaunais pāris, detaļas, svinības, izšķirošais mirklis, gaisma.


1. vieta kategorijā "Gatavošanās". Foto: Rolfs Vendiņš

1. vieta kategorijā "Ceremonija". Foto: Jānis Romanovskis

1. vieta kategorijā "Emocijas". Foto: Zane Krūmiņa

1. vieta kategorijā "Bērni". Foto: Raimonds Birkenfelds

1. vieta kategorijā "Portrets". Foto: Liene Petersone

1. vieta kategorijā "Jaunais pāris". Foto: Liene Petersone

1. vieta kategorijā "Detaļas". Foto: Ģirts Raģelis

1. vieta kategorijā "Svinības". Foto: Džeina Saulīte

1. vieta kategorijā "Izķirošais mirklis". Foto: Einārs Freimanis

1. vieta kategorijā "Gaisma". Foto: Vjačeslavs Lučņenkovs

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
 • Mēdz teikt, ka reizēm gatavošanās kādam skaistam notikumam sagādā tikpat daudz prieka kā paši svētki. Mēs piedāvājam aizraujošajā un izaicinājumiem pilnajā kāzu plānošanas procesā doties kopā ar kāzu rīkošanas profesionāļiem un izdzīvot šo īpašo laiku, apmeklējot iedvesmojošu un arī praktisku nodarbību ciklu grāmatžurnāla „I’mperfekt” Viesistabā.

 • Ventspils, sadarbībā ar Kāzu muzeju un Muzejs Mīlestībai, gaidīs ikvienu 13. aprīlī Ventspils Livonijas ordeņa pilī uz nu jau ikgadējām Kāzu štellēm. Pasākumā varēsiet satikt pasākumu organizatorus, dekoratorus, foto/video meistarus, dīdžejus, muzikantus, kūku cepējus, būs dažādas meistarklases un citas radošās darbnīcas, kā arī kleitu un juvelierizstrādājumu izstāde. Gaidāma arī vizināšanās zirga pajūgā, kā arī semināri... un pārsteigumi!

 • 5. marta vakarā svinīgā ceremonijā, klāt esot Latvijas kāzu industrijas pārstāvjiem, tika noskaidroti 2018. gada labākie kāzu fotogrāfi Latvijā un titula “Gada labākais kāzu fotogrāfs” ieguvējs, par kuru kļuva Rolfs Vendiņš.

 • Lieliska iespēja pāriem, kuri paši plāno savas kāzas, uzzināt ieteikumus kāzu dienas plānam un scenārijam!

 • Norises vieta: Padejosim?
  Laiks: 16. janvāris – 3. februāris
   
   
 • Satikšanās vieta paliek nemainīga jau 7. gadu, tādēļ izstāde WedExpo Day4You 2019 laipni vērs viesnīcas Radisson Blu Daugava durvis 2019.gada 20. janvārī.