FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

LKFA gada Labāka kāzu fotogrāfa apbalvošanas ceremonija

18. februārī svinību namā "Betsaida" notika Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas (LKFA) rīkotā un jau septītā pēc kārtas kāzu fotogrāfiju konkursa uzvarētāju apbalvošanas ceremonija.

2015. gada fotogrāfiju konkursā piedalījās 90 fotogrāfi ar 1106 iesūtītām fotogrāfijām. Patīkami pārsteidza fakts, ka šogad izvērtēšanai tika atsūtītas vairāk fotogrāfijas nekā iepriekšējos gados. 

Apbalvošanas ceremoniju mājīgajā svinību namā “Betsaida” apmeklēt bija ieradušies vērā ņemams viesu skaits, t.i. teju 70 cilvēku.

Svinīgajā pasākumā tika pasniegts 2015. gada labāka kāzu fotogrāfa tituls, kuru šogad ieguva talantīgā fotogrāfe Liene Petersone. 


Latvijas labākā kāzu fotogrāfe: Liene Petersone

Latvijas labākā kāzu fotogrāfe: Liene Petersone

Konkursā iesūtītos darbus vērtēja pasaules līmeņa žūrija – fotogrāfi: Emin Kuliyev (ASV), Alexandra Botvinovskaya (Ukraina), Andrejs Zavadskis (Latvija), Inta Lankovska (Latvija), Marta Kowalska (Polija). 

Vēlreiz no sirds apveicam Lieni un aicinām ieskatīties reportāžā no LKFA apbalvošanas ceremonijas, kā arī novērtēt lieliskās fotogrāfijas, kas ieguvušas lielāko punktu skaitu 10 dažādās kategorijās: gatavošanās, ceremonija, emocijas, bērni, portrets, jaunais pāris, detaļas, svinības, izšķirošais mirklis, gaisma.


1. vieta kategorijā "Gatavošanās". Foto: Rolfs Vendiņš

1. vieta kategorijā "Ceremonija". Foto: Jānis Romanovskis

1. vieta kategorijā "Emocijas". Foto: Zane Krūmiņa

1. vieta kategorijā "Bērni". Foto: Raimonds Birkenfelds

1. vieta kategorijā "Portrets". Foto: Liene Petersone

1. vieta kategorijā "Jaunais pāris". Foto: Liene Petersone

1. vieta kategorijā "Detaļas". Foto: Ģirts Raģelis

1. vieta kategorijā "Svinības". Foto: Džeina Saulīte

1. vieta kategorijā "Izķirošais mirklis". Foto: Einārs Freimanis

1. vieta kategorijā "Gaisma". Foto: Vjačeslavs Lučņenkovs

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Maijā un jūnijā Kāzu Aģentūrā pāriem, kuri plāno kāzas ir paredzētas bezmaksas atvērto durvju dienas ar “30 minūšu diskusijām”, kā arī pāriem, kuri paši plāno savas kāzas – maksas lekcijas par budžeta izstrādi un radošā darbnīca ar dienas plāna un scenārija veidošanu.

  • Kāzu Aģentūra no Latvijas iegūst balvu kā gada BOUTIQUE WEDDING SPECIALIST OF THE YEAR konkursā LTG European Awards 2018.

  • Kāzu Aģentūrā mierīgā noskaņā, baudot šampanieti, būs iespēja satikt kāzu jomas speciālistus – sākot ar kāzu fotogrāfu, videooperatoru, dekoratoru, ielūgumu, galda karšu, viesu grāmatu mākslinieci, kāzu tērpu dizaineri, kāzu dejas pasniedzēju, medus mēneša ceļojumu speciālistu, laulību gredzenu konsultantu un kāzu koordinatoru, lai uzzinātu sev aktuālos jautājums par kāzām.

  • Ja 2018. gada 25. februārī savā kalendārā vēl neesat ieplājuši kādu pasākumu, iesakām to izdarīt drīzāk! Šajā dienā no plkst. 11.00 līdz 17.00 viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga Slokas ielā 1, Rīgā notiks SEPTĪTĀ specializētā kāzu tematikas izstāde Wedding Day EXPO Latvija 2018.

  • Kāzu plānošanas darbnīcā kopā ar dalībniekiem gūsim ieskatu kāzu dienas organizatoriskajās niansēs sākot ar kāzu dienas idejām un laika plānu, līdz resursu plānošanai.

  • Janvārī, četru dienu dienu garumā, notiks Kāzu aģentūras vadīts lekciju cikls, kas būs noderīgs pāriem, kuri plāno kāzas, vedējiem, kā arī visiem kāzu pakalpojumu nozarē strādājošajiem. Uzzini, kā pareizi veidot kāzu budžetu, kāzu scenāriju, noskaidro, kas jāņem vērā floristikas un noformējuma ziņā, kā arī uzzini vairāk par kāzu dizainu, to veidošanu, kā arī pāra vizuālo koptēlu.