FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas 2016. gada izstāde

image

No 8. februāra tirdzniecības centrā "Galerija Centrs" ir skatāma “Latvijas kāzu fotogrāfu asociācijas” veidota mīlestības svētku – kāzu foto izstāde. Rīdzenes ielā vairāk nekā 40 fotogrāfijās ir aplūkojami neaizmirstami, nozīmīgi un skaisti, mīlestību apliecinoši, mirkļi. 

Izstādē skatāmi Dmitrija Mokejeva, Mārča Baltskara, Billija Loca, Edgara Poheviča, Kristīnes Grinvaldes, Ginta Freimaņa, Jāņa Konona, Intas Lankovskas, Oskara Brieža, Artūra Romanovska, Jāņa Romanovska, Lindas Ratutas, Arta Robalda, Eināra Freimaņa, Līgas Pētersones, Marata Grišina, Mārtiņa Vecstaudža, Mārtiņa Plūmes, Vjačeslava Lučņenkova, Jura Rosa, Uģa Nagliņa, Reiņa Melioranska, Vilņa Slūkas, Jurija Korjakina un Brigitas Pinnes darbi.

Galerijā piedāvajām ieskatīties tiekai nelielā daļā no izstādē apskatāmajiem darbiem.

Papildu informācija:
Dmitrijs Mokejevs
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas valdes loceklis
Tālr. 29155631

Titulbildes foto: Marats Grišins

Raksta logo fotogrāfijas autors: Gints Freimanis

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Satikšanās vieta paliek nemainīga jau 7. gadu, tādēļ izstāde WedExpo Day4You 2019 laipni vērs viesnīcas Radisson Blu Daugava durvis 2019.gada 20. janvārī.

  • Jau sesto gadu notiks kāzu pakalpojumu izstāde un semināri, kurā vienā dienā pāriem būs iespēja satikt vairākus kāzu nozares pakalpojumu sniedzējus, sākot ar kāzu kleitām, beidzot ar vakara vadītājiem.

  • Gatavojaties kāzām un vēlaties kaut varētu pirms atbildīgā notikuma piedzīvot ģenerālmēģinājumu? Esam jūs sadzirdējuši! Piedāvājam jums lielisku iespēju šajā rosīgajā pirmskāzu laikā piedzīvot dienu bez raizēm un stresa, bet ar pucēšanos un fotogrāfēšanos profesionālas komandas gādīgajās rokās!

  • Maijā un jūnijā Kāzu Aģentūrā pāriem, kuri plāno kāzas ir paredzētas bezmaksas atvērto durvju dienas ar “30 minūšu diskusijām”, kā arī pāriem, kuri paši plāno savas kāzas – maksas lekcijas par budžeta izstrādi un radošā darbnīca ar dienas plāna un scenārija veidošanu.

  • Kāzu Aģentūra no Latvijas iegūst balvu kā gada BOUTIQUE WEDDING SPECIALIST OF THE YEAR konkursā LTG European Awards 2018.

  • Kāzu Aģentūrā mierīgā noskaņā, baudot šampanieti, būs iespēja satikt kāzu jomas speciālistus – sākot ar kāzu fotogrāfu, videooperatoru, dekoratoru, ielūgumu, galda karšu, viesu grāmatu mākslinieci, kāzu tērpu dizaineri, kāzu dejas pasniedzēju, medus mēneša ceļojumu speciālistu, laulību gredzenu konsultantu un kāzu koordinatoru, lai uzzinātu sev aktuālos jautājums par kāzām.