FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas 2016. gada izstāde

image

No 8. februāra tirdzniecības centrā "Galerija Centrs" ir skatāma “Latvijas kāzu fotogrāfu asociācijas” veidota mīlestības svētku – kāzu foto izstāde. Rīdzenes ielā vairāk nekā 40 fotogrāfijās ir aplūkojami neaizmirstami, nozīmīgi un skaisti, mīlestību apliecinoši, mirkļi. 

Izstādē skatāmi Dmitrija Mokejeva, Mārča Baltskara, Billija Loca, Edgara Poheviča, Kristīnes Grinvaldes, Ginta Freimaņa, Jāņa Konona, Intas Lankovskas, Oskara Brieža, Artūra Romanovska, Jāņa Romanovska, Lindas Ratutas, Arta Robalda, Eināra Freimaņa, Līgas Pētersones, Marata Grišina, Mārtiņa Vecstaudža, Mārtiņa Plūmes, Vjačeslava Lučņenkova, Jura Rosa, Uģa Nagliņa, Reiņa Melioranska, Vilņa Slūkas, Jurija Korjakina un Brigitas Pinnes darbi.

Galerijā piedāvajām ieskatīties tiekai nelielā daļā no izstādē apskatāmajiem darbiem.

Papildu informācija:
Dmitrijs Mokejevs
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas valdes loceklis
Tālr. 29155631

Titulbildes foto: Marats Grišins

Raksta logo fotogrāfijas autors: Gints Freimanis

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Maijā un jūnijā Kāzu Aģentūrā pāriem, kuri plāno kāzas ir paredzētas bezmaksas atvērto durvju dienas ar “30 minūšu diskusijām”, kā arī pāriem, kuri paši plāno savas kāzas – maksas lekcijas par budžeta izstrādi un radošā darbnīca ar dienas plāna un scenārija veidošanu.

  • Kāzu Aģentūra no Latvijas iegūst balvu kā gada BOUTIQUE WEDDING SPECIALIST OF THE YEAR konkursā LTG European Awards 2018.

  • Kāzu Aģentūrā mierīgā noskaņā, baudot šampanieti, būs iespēja satikt kāzu jomas speciālistus – sākot ar kāzu fotogrāfu, videooperatoru, dekoratoru, ielūgumu, galda karšu, viesu grāmatu mākslinieci, kāzu tērpu dizaineri, kāzu dejas pasniedzēju, medus mēneša ceļojumu speciālistu, laulību gredzenu konsultantu un kāzu koordinatoru, lai uzzinātu sev aktuālos jautājums par kāzām.

  • Ja 2018. gada 25. februārī savā kalendārā vēl neesat ieplājuši kādu pasākumu, iesakām to izdarīt drīzāk! Šajā dienā no plkst. 11.00 līdz 17.00 viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga Slokas ielā 1, Rīgā notiks SEPTĪTĀ specializētā kāzu tematikas izstāde Wedding Day EXPO Latvija 2018.

  • Kāzu plānošanas darbnīcā kopā ar dalībniekiem gūsim ieskatu kāzu dienas organizatoriskajās niansēs sākot ar kāzu dienas idejām un laika plānu, līdz resursu plānošanai.

  • Janvārī, četru dienu dienu garumā, notiks Kāzu aģentūras vadīts lekciju cikls, kas būs noderīgs pāriem, kuri plāno kāzas, vedējiem, kā arī visiem kāzu pakalpojumu nozarē strādājošajiem. Uzzini, kā pareizi veidot kāzu budžetu, kāzu scenāriju, noskaidro, kas jāņem vērā floristikas un noformējuma ziņā, kā arī uzzini vairāk par kāzu dizainu, to veidošanu, kā arī pāra vizuālo koptēlu.