FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Iedvesmojošā svētku gaisotnē aizvadīta Baltijā lielākā kāzu izstāde RIGA WEDDING EXPO 2024

Autors:PRECOS
27.janvārī, Ķīpsalas izstāžu centrā jau otro reizi norisinājās vērienīgs kāzu tematikai veltīts pasākums – kāzu medija PRECOS rīkotā kāzu izstāde RIGA WEDDING EXPO! Izstāde pulcēja ap 130 kāzu pakalpojumu sniedzēju un vairāk nekā divtūkstoš kāzu interesentu plašu publiku, apliecinot, ka šogad kāzas Latvijā tiks svinētas ar vērienu.

Pasākuma apmeklētāji svētku atmosfērā varēja gan nolūkot kāzu pakalpojumu sniedzējus, gan piedalīties nozares profesionāļu vadītos semināros un divas reizes dienā baudīt krāšņu tērpu šovu, kura laikā savas jaunākās kolekcijas prezentēja tērpu dizaineri un kāzu saloni. 

Apmeklējot Baltijā lielāko kāzu izstādi RIGA WEDDING EXPO, interesentiem bija iespēja iegūt visu nepieciešamo informāciju kāzu plānošanai.

Izstādē piedalījās ap 130 kāzu pakalpojumu sniedzēju un nozares pārstāvju, nodrošinot apmeklētājiem unikālu iespēju vienas dienas laikā vienuviet sastapt visdažādākos kāzu jomas profesionāļus un atrast labākos pakalpojumu sniedzējus savai kāzu dienai.

Dalībnieki izstādes viesus priecēja ar skaisti noformētiem stendiem, degustācijām, muzikāliem priekšnesumiem un īpašām izstādes dienas atlaidēm.

Izstādes ietvaros visas dienas garumā norisinājās nozares profesionāļu vadīti kāzu plānošanas semināri.

Vērtīgus padomus par to, ar ko sākt kāzu plānošanu sniedza kāzu rīkotāja Inga Bērziņa (BANNTÉ EVENTS), ieteikumus ideālā kāzu fotogrāfa izvēlei bija iespēja uzklausīt no kāzu fotogrāfa Eināra Freimaņa, par to, kā radīt labu noskaņojumu kāzās, pastāstīja atraktīvais pasākumu vadītājs Arvis Zēmanis, zināšanās par to, kā izvēlēties kāzām atbilstošu noformējumu, dalījās dekoratore Dagnija Rajecka (LOVE LETTERS), aktualitātes kāzu papīrlietu dizainā bija iespēja izzināt kopā ar grafisko dizaineri Annu Kandi, visu par īsto kleitu kāzu dienai pastāstīja kleitu dizainere un salona AMELII. MEET YOUR DRESS īpašniece Ieva Ruka, savukārt vadlīnijas ideālam līgavaiņa izskatam kāzās ieskicēja uzņēmuma KOKOS direktore Natālija Vorobjova.

Par lielisku atmosfēru semināru laikā gādāja vakara vadītājs – Māris Krastiņš (NORDIC EVENTS). 

Kāzu tematikai veltītajā izstādē divas reizes dienā apmeklētājus priecēja iespaidīgs kāzu modes šovs. Tā laikā tika prezentēti vairāk kā 150 tērpi, sniedzot visiem klātesošajiem iespēju iepazīties ar jaunākajām kāzu kleitu modes tendencēm un aktualitātēm kāzu tērpu pasaulē. 

Šovā tika demonstrētas dizaineru zīmolu kleitasKatya Katya London un BAE by Katya Shehurina (pārstāv kāzu salons La Luna Rīga), Amelii (Ieva Ruka), Wild Love (Valentīna Vrubļevska), Linulāde (Evita Smanuhina), Kleitas un kleitas (Liene Rozentāle)

Savas labākās kāzu kleitas demonstrēja kāzu saloni La Luna Bridal, Klerr.eu, To The Moon and Back, kā arī apģērbu veikals KOKOS, kas iepriecināja līgavaiņus ar kāzu uzvalku kolekciju. Mazo kāzu viesu apģērbu prezentēja bērnu apģērbu zīmoli Jelly Baby un KROENO

Kāzu modes šova noslēgumā notika izloze, kurā kāda topošā līgava kļuva par laimīgo uzvarētāju un savā īpašumā ieguva kleitu no zīmola BAE by Katya Shehurina!

RIGA WEDDING EXPO ietvaros notika Latvijas Kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācijā (LKFVA) iekļauto profesionālo kāzu fotogrāfu darbu izstāde. Visas dienas garumā uz vietas Ķīpsalas izstāžu centrā bija apskatāmas lielformāta kāzu fotogrāfijas, kas apmeklētājiem sniedza ieskatu Latvijas slavenāko un pieprasītāko kāzu fotogrāfu veikumā. 

Izstādes dienu ar koncertu noslēdza mūzikas grupa THE KRUASANS AND DIANA PASHKO.

Kāzu izstādi RIGA WEDDING EXPO 2024 Ķīpsalas izstāžu centra telpās rīkoja kāzu medijs PRECOS (interneta portāls www.precos.lv, Latvijā lasītākais kāzu žurnāls “PRECOS”). Modes šova veiksmīgu un profesionālu norisi nodrošināja pasākuma režisors Felikss Lipskis un modeļu menedžere Olga Grabļevska. Kāzu tērpus un vakarkleitas demonstrēja Natalie Models. Par pasākuma vietas noformējumu gādāja dekoratore Marija Ovčaruka un ART EVENT.

Pasākuma atbalstītāji: starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT1, MADARA Organic Makeup, imidža skola-studija UNASTYLE, Radio SWH, Kurzemes Radio, kāzu portāls un žurnāls PRECOS, drukas pakalpojumu nodrošinātājs MYPRINT.

Raksta titulfoto: Kristaps Lapiks