FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ar vērienīgu kāzu un vakartērpu modes šovu šopavasar uzsākta jaunā kāzu sezona

Autors:PRECOS, Publicēts:30.03.2023
Aizvadītajā nedēļas nogalē, 25. martā, notika vērienīgākais un spilgtākais kāzu nozares pavasara notikuma Latvijā – kāzu medija PRECOS rīkotā kāzu izstāde, kā arī grandiozais kāzu kleitu un vakarkleitu modes šovs modernajās ATTA CENTRE telpās, vienviet pulcējot ap tūkstoš kāzu interesentu plašu publiku. Pasākuma apmeklētāji svētku atmosfērā varēja gan nolūkot kāzu pakalpojumu sniedzējus, gan piedalīties nozares profesionāļu vadītos semināros un vakara noslēgumā baudīt krāšņu tērpu šovu, kura laikā savas jaunākās kolekcijas prezentēja tērpu dizaineri un kāzu saloni. 

Kāzu pakalpojumu izstādē (no plkst. 13:00-20:00) savus piedāvājumus apmeklētājiem prezentēja vairāk nekā 50 kāzu vietējie un ārvalstu pakalpojumu sniedzēji, priecējot klātesošos ar skaisti noformētiem stendiem, degustācijām, muzikāliem priekšnesumiem un īpašām izstādes dienas atlaidēm. Apmeklējot izstādi, jaunajiem pāriem bija iespēja iegūt plašu informāciju, noderīgus padomus, kā arī atrast piemērotus sadarbības partnerus savai kāzu dienai.

Izstādes ietvaros norisinājās nozares profesionāļu vadīti kāzu plānošanas semināri. Visu par īsto uzvalku kāzu dienai un līgavaiņa izskatu kāzās bija iespējams uzzināt piedaloties uzņēmuma BG Suits pārstāvja Naura Liepiņa vadītajā seminārā, aktualitātes kāzu papīrlietu dizainā klātesošajiem bija iespēja izzināt kopā ar grafisko dizaineri/maketētāju Annu Kandi, vērtīgus padomus par to, ko ņemt vērā, veidojot kāzu dienas scenāriju sniedza kāzu plānotāja Madara Gavare, par to kā izvēlēties savu īsto kāzu kūku vēstīja konditorejas “Kūkas Gardasīpašniece un šefkonditore, grāmatas “Kūku karaliene” autore Amanda Ozoliņa, savukārt ieteikumus ideālā kāzu fotogrāfa izvēlei bija iespēja uzklausīt no Latvijas 2022.gada labākās kāzu fotogrāfes balvas ieguvējas – fotogrāfes Intas Lankovskas.

Kāzu tematikai veltītais pasākums noslēdzās ar vēl Latvijā nepieredzēti iespaidīgu un krāšņu kāzu un vakartērpu modes šovu (no plkst. 18:30-21:00), kura laikā tika izrādīti vairāk nekā 150 tērpi.


FOTO: Aigars Altenbergs

Šovā piedalījās kāzu kleitu dizaineres Katya Shehurina (KATYA KATYA LONDON), pirmo reizi Latvijā prezentējot savu jaunāko kolekciju “Galaxy”, Ieva Ruka (AMELII), Guna Nebare, Anna Gulbe, Inga Smolkina (Lietuva). Savus jaunumus prezentēja kāzu saloni Bride to be, Light Rooms Riga, Klerr, Magical Beauty, Victoria Bridal Boutique, White Gallery. Ar elegantiem vakartērpiem baudu skatītāju acīm sagādāja zīmols EFL Fashion, savukārt visu klātesošo sirdis saviļņoja zīmols JellyBaby, kas, pa skatuvi defilējot mazām, šarmantām jaunkundzēm, prezentēja svinīgus bērnu apģērbus. Par lielisku atmosfēru šova laikā gādāja vakara vadītājs - improvizators Juris Kozlovskis.  

PRECOS kāzu kleitu un vakartērpu modes šovu un kāzu izstādi ATTA CENTRE telpās rīkoja kāzu medijs PRECOS, kas pieredzi līdzīgu pasākumu organizēšanā ir guvis, rīkojot Baltijas valstīs lielāko kāzu izstādi RIGA WEDDING EXPO. Modes šova veiksmīgu un profesionālu norisi nodrošināja pasākuma režisors Felikss Lipskis un modeļu menedžere Olga Grabļevska. Par pasākuma vietas noformējumu gādāja dekoratore Marija Ovčaruka un Art Event.

Raksta titulfoto: Aigars Altenbergs

Atskatu uz modes šovu un izstādi fotogrāfa Eināra Freimaņa kameras tvērumā skati šeit.
Atskatu uz modes šovu Nikolaja Bakasejeva izpildījumā skati šeit.