FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu kleitu un vakartērpu modes šovs un kāzu izstāde 2023

Autors:PRECOS

PIRKT BIĻETI

25. martā notiks lielākais kāzu nozares pavasara notikums Latvijā - PRECOS kāzu kleitu un vakartērpu modes šovs un kāzu izstāde modernajās ATTA CENTRE telpās.

Kāzu kleitu un vakartērpu modes šovs

Šova laikā kāzu kleitu dizaineri un kāzu saloni prezentēs jaunākās kāzu kleitu un vakartērpu kolekcijas. Šova sākums 18:30.

Šovā piedalīsies kāzu kleitu dizaineres Katya Shehurina (KATYA KATYA LONDON), Ieva Ruka (AMELII), Guna Nebare, Anna Gulbe, Agita ReinfeldeInga Smolkina (Lietuva).

Savus jaunumus prezentēs kāzu saloni Bride to be, Light Rooms Riga, Klerr, Magical Beauty, Victoria Bridal Boutique, White Gallery.
Vakartērpus prezentēs EFL Fashion.
Ar svinīgiem bērnu apģērbiem priecēs JellyBaby.

Kāzu pakalpojumu izstāde

No 13:00 notiks kāzu izstāde, kuras laikā būs iespējams iepazīties ar vairāk nekā 50 kāzu pakalpojumu sniedzējiem un iegūt plašu informāciju, noderīgus padomus, kā arī atrast piemērotus sadarbības partnerus savai kāzu dienai.

Apmeklē kāzu izstādi un ietaupi! Kāzu pakalpojumu sniedzēji šajā dienā piedāvās savus pakalpojumus par īpaši draudzīgām cenām, kā arī būs iespēja piedalīties konkursos un laimēt vērtīgas balvas.

Kāzu plānošanas semināri

Izstādes ietvaros norisināsies nozares profesionāļu vadīti kāzu plānošanas semināri, kuros bez papildus maksas varēsiet uzzināt jaunākās kāzu tendences, kā arī uzklausīt vērtīgus un praktiskus padomus.

14:30 Visu par īsto uzvalku kāzu dienai uzzināsiet no džentlmeņu pasaules guru, kas rada un piedāvā klasiska stila apģērbu vīriešiem - uzņēmuma BG Suits.

15:15 Aktualitātes kāzu papīrlietu dizainā varēsiet izzināt kopā ar grafisko dizaineri/maketētāju Annu Kandi.

16:00 Padomus par veiksmīgu kāzu dienas norisi un svinību vietas izvēli sniegs kāzu plānotāja Madara Gavare.

16:45 Par jaunumiem kāzu kūku pasaulē vēstīs konditorejas “Kūkas Gardas” īpašniece un šefkonditore, grāmatas “Kūku karaliene” autore Amanda Ozoliņa.

17:30 Ieteikumus par kāzu dienas iemūžināšanu emocionālās fotogrāfijās varēsiet uzklausīt no Latvijas 2022.gada labākās kāzu fotogrāfes balvas ieguvējas - fotogrāfes Intas Lankovskas.

 

PIRKT BIĻETI

Lūdzam pievērst uzmanību biļešu veidiem un notikumu norises laikiem!

Kāzu izstāde / semināri notiek no 13:00 - 18:30.

Kleitu modes šovs sākas 18:30.

Biļešu veidi un cenas:

1) Kāzu izstāde + semināri: 5,00 EUR.

2) Kāzu izstāde, semināri un vakara modes šovs: 20,00 EUR.

3) Kāzu izstāde, semināri un garantēta vieta pirmajā rindā vakara modes šovā: 35,00 EUR.