FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu izstāde "Vasara - kāzu laiks!" Ates muzejā

Nenoliedzami, vasara ir kāzu laiks! Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā šovasar no 20.06. līdz 30.09.2020. būs aplūkojama izstāde “Vasara – kāzu laiks!”

Izstādē ieskatīsimies kāzu tradīcijās, no tā, kam bija jābūt pūrā līdz dažādiem padomiem jaunajām sievām. Protams, aplūkosim arī muzicēšanas tradīcijas Kalncempjos, jo vēl jau atmināmies tos laikus, kad vietējie entuziasti lustīgi spēlēja visos godos.

2020. gada 20. jūnijā pl. 14.00 aicinām uz izstādes “Vasara – kāzu laiks!” atklāšanu. Izstāde tapusi sadarbībā ar Kāzu muzeju un godu rīkotāju Vivitu Ķepsi. Pasākuma dienā godu rīkotāja labprāt dalīsies ar padomiem jaunajiem pāriem vai tiem pāriem, kuri apsver precēties nākotnē. Kāzu muzejam ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar portālu PRECOS, jaunajiem pāriem būs unikāla iespēja iegūt savā īpašumā PRECOS žurnālu par kāzu plānošanu un tendencēm.

Izstādes atklāšanas laikā Smiltenes folkloras kopa “Rudzupuķe” priecēs gan ar dziesmām, gan ar rotaļām, izmēģināsim kāzu aktivitātes, baudīsim “sirdsmaizītes”, goda buljonu ar knēdeļiem un, protams, kūku.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākums tiks organizēts, ievērojot visus noteiktos drošības nosacījumus.
Uz tikšanos Atē!

Papildu informācijai:
26563597, 25664436
atesmuzejs@aluksne.lv


Informāciju sagatavojusi: Janita Šolina, muzeja vadītāja