FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Iedvesmojoši kāzu plānošanas semināri RIGA WEDDING EXPO

Autors:Precos.lv
Nāc uz RIGA WEDDING EXPO 2020 Ķīpsalas izstāžu centrā 25.janvārī un uzzini ļoti vērtīgu informāciju kāzu nozares ekspertu sagatavotajos semināros par būtiskām kāzu plānošanas niansēm.

Kāzu noformējuma tendences 2020. gadam (13:00)

BAIBA PRINDULE-RENCE

Vides stiliste, kāzu un pasākumu dekoratore, grāmatas “Svinam” autore Baiba Prindule-Rence aicina iepazīties ar aktuālākajām un jaunākajām kāzu noformējuma tendencēm, atklājot unikālas koncepcijas gan saturiskā, gan izpildījuma ziņā. 

Seminārā uzzināsiet, kam pievērst uzmanību, izvēloties un veidojot kāzu noformējumu un kā kāzas veidot par radošu projektu. Uzzināsiet ne tikai par vides noformēšanu un dekorācijām, bet, protams, arī par šī gada tendencēm ziedu izvēlē.

Pamatprincipi kāzu budžeta plānošanā (11:30) un kāzu dienas plāns kā kāzu scenārija pamats (13:30)

DACE MIEZĪTE

Kāzu Aģentūras “Mīlestība” vadītāja ar teju 18 gadu profesionālo pieredzi kāzu rīkošanā Dace Miezīte aicina iepazīties ar būtiskākajiem kāzu organizēšanas pamatprincipiem, uzsākot kāzu plānošanu. Seminārā “Pamatprincipi kāzu budžeta plānošanā” uzzināsiet, ar ko sākt savu kāzu budžeta plānošanu un kā neapjukt plašajās kāzu izvēlēs.

Seminārs “Kāzu dienas plāns kā kāzu scenārija pamats” sniegs ieskatu kāzu dienas plāna veidošanā, skaidrojot šī konkrētā plāna nozīmīgumu, lai pēcāk uz šī pamata pāris varētu ērti būvēt savu kāzu dienas scenāriju.

Līgavas rīts. Praktiski skaistumkopšanas meistares padomi (15:00)

LĪVA HAUSMANE

Pieredzējusī vizāžiste, smukuma darbnīcas "Amorete" radītāja Līva Hausmane aicina līgavas uz sarunu par tik skaisto un ilgi gaidīto Līgavas rītu. Seminārā uzzināsiet, cik daudz laika vajadzētu atvēlēt pucēšanās pasākumiem kāzu rītā, lai šis brīdis paliktu atmiņā kā mierpilna un skaista kāzu dienas daļa. Līva stāstīs par to, kas parasti ietilpst līgavas rīta procedūrās, vai labāk ģērbties pirms vai pēc pucēšanās, sniegs padomus, cik ilgu laiku pirms kāzām meklēt savu vizāžistu un pastāstīs par izmēģinājuma frizūrām un grimu. 

Līgavas rīta rituāliem un pucēšanās laikam parasti tiek izvēlētas savas vai vecāku mājas, kāda īpaša vieta vai salons. Līva iepazīstinās līgavas ar savu profesionālo redzējumu par to, kāda vieta būtu vispiemērotākā, minot plusus un mīnusus katrai no tām.

Veiksmes formula izcilām kāzu fotogrāfijām un video (15:30)

MĀRCIS BALTSKARS / KARĪNA RUBENE

Tikšanās laikā ar vienu no godalgotākajiem Latvijas kāzu fotogrāfiem Mārci Baltskaru un pieredzes bagāto kāzu filmu veidotāju Karīnu Rubeni uzzināsiet, kā tikt pie patiešām skaistām un oriģinālām kāzu fotogrāfijām. Mārcis un Karīna stāstīs par tik dažādajiem knifiņiem un niansēm, ko būtiski ņemt vērā jau gatavošanās laikā, lai kāzu dienas fotogrāfijas un kāzu filma izdotos tieši tādas, kā tās ir iedomātas.

Dzirdēsiet par tādām niansēm kā gaisma, vide, dekorācijas, līgavas grims un citām, kas ir vienlīdz būtiski faktori kā fotogrāfijā, tā video.

No bildinājuma līdz laulības apliecībai (11:00)

INESE BUMBIERE-KAŽE

Rīgas pilsētas Ziemeļu dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Inese Bumbiere-Kaže sniegs praktisku un aktuālu informāciju par vairākiem ar laulības noslēgšanu saistītiem jautājumiem. Semināra laikā uzzināsiet, ar ko jāsāk laulību ceremonijas plānošana no juridiskās puses, kad iesniegt laulību pieteikumu, kas jāņem vērā, ja izvēle kritusi par labu laulāties baznīcā vai ārpus dzimtsarakstu nodaļas telpām. Tāpat Inese pastāstīs par uzvārda maiņu pēc laulības noslēgšanas un to, kā jārīkojas, ja tūlīt pēc kāzām gaidāms kāzu ceļojums.

Ļoti iespējams, tiekoties ar Inesi, tiks lauzts arī senais un joprojām visai izplatītais stereotips par dzimtsarakstu nodaļu kā vietu ar garām runām un vēsu attieksmi.


Biļetes uz pasākumu iegādājies šeit.

Biļešu cena iepriekšpārdošanā 8 EUR, izstādes dienā pie ieejas - 10 EUR.