FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Laimē romantisku izjādi ar zirgiem un fotosesiju

Nacionālais dāvanu eksperts Latvijā Lieliska dāvana aicina piedalīties konkursā, kur iespējams laimēt romantisku izjādi ar zirgiem un brīnišķīgu fotosesiju!

KONKURSS IR NOSLĒDZIES! Uzvarētājs: Sandis Kotāns

Konkursa balva sniegs iespēju baudīt neaizmirstamu vasaras noslēgumu zirgu sētā "Dārziņi".

Neatkarīgi no vecuma, Jūs varat izbaudīt izjādi zirga mugurā pa meža takām, kurās iespējams satikt arī meža dzīvniekus, kā arī iemūžināt šos skaistos mirkļus fotogrāfijās.

Jums tiks sniegta iespēja apmeklēt mini ZOO “Dārziņi”, kas būs neaizmirstams piedzīvojums ikvienam dabas un dzīvnieku mīļotājam. Apskatīt un pabarot tādus dzīvniekus kā jenotus, nūtrijas, murkšķu, trusīšus, ponijus, zirgus, aitas, kazas un alpakas.

Lai piedalītos konkursā, dodies uz PRECOS Facebook lapu, komentāru sadaļā zem šī konkursa ieraksta atzīmē personu, ar kuru vēlies bildēs iemūžināt emocijas, un gaidi uzvarētāja paziņošanu 20. augustā.

Ja esi dāvanas meklējumos jaunajam pārim, vedējiem vai vēlies iepriecināt savu otro pusīti – ieskaties Lieliska dāvana – vairāk nekā 1200 oriģinālas dāvanu idejas vienuviet!