FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Trīs nodarbību cikls "Sapņu kāzas pašu spēkiem"

image

Mēdz teikt, ka reizēm gatavošanās kādam skaistam notikumam sagādā tikpat daudz prieka kā paši svētki. Mēs piedāvājam aizraujošajā un izaicinājumiem pilnajā kāzu plānošanas procesā doties kopā ar kāzu rīkošanas profesionāļiem un izdzīvot šo īpašo laiku, apmeklējot iedvesmojošu un arī praktisku nodarbību ciklu grāmatžurnāla „I’mperfekt” Viesistabā.

Trīs nodarbību cikla “Sapņu kāzas pašu spēkiem” nodarbību autores un pieredzējušas speciālistes – kāzu organizētāja un Oga Events radošā vadītāja Arta Pastora un dekoratore un Dekomeistars vadītāja Iveta Kokmane palīdzēs izdomāt, kā vislabāk saplānot svētku norisi. Nodarbībās gūsiet ieskatu kāzu dienas organizatoriskajās niansēs, jaunas idejas tieši saviem svētkiem, apgūsiet arī kāzu dienas scenārija sastādīšanu, resursu plānošanu un dekorēšanas mākslu.

Nodarbības noderēs gan jaunajiem pāriem, gan arī viņu vecākiem, vedējiem un katram, kuram interesē, kā sarīkot lieliskas kāzas.
Visi dalībnieki savā īpašumā iegūs speciāli šim nodarbību ciklam veidotu mini plānotāju.
Būs arī pārsteigums no kāzu plānošanas žurnāla un portāla PRECOS.

Nodarbību plāns:

23. aprīlis. “Kāzu plānošanas pamati”. Artas Pastoras vadītajā nodarbībā pasapņosim par kāzu koncepciju, sapratīsim, ar ko jāsāk organizēšana, kā tikt galā ar juridiskajām formalitātem. Noskaidrosim, kā veidot kāzu dienas plānu, pārspriedīsim dažādus nestandarta kāzu scenārijus. Uzzināsim, kā (un kur) meklēt labākās svinību vietas, kā atrast piemērotus ēdināšanas un citu svarīgu pakalpojuma sniedzējus. Un, protams, vakara noslēgumā Arta ar prieku atbildēs uz dalībnieku jautājumiem.

24. aprīlis. “Kāzu budžets un kā tajā iekļauties?”. Šajā nodarbībā runāsim par kāzu budžetu – kuras ir galvenās izdevumu  pozīcijas, kas ietekmē un neitekmē to apjomu. Izskatīsim arī kādu konkrētu kāzu budžetu, lai labāk saprastu, kā var samazināt izmaksas, nezaudējot kopējo kvalitāti. Arta dalīsies pieredzē un atbildēs uz dalībnieku jautājumiem.

26. aprīlis. “Kāzu fotostūra iekārtošana un dekoru darbnīca”. Dekoratores un svētku atmosfēras radītājas Ivetas Kokmanes praktiskajā nodarbībā būs iespēja iepazīties ar dekorēšanas mākslu. Iveta sniegs padomus kādas svarīgas kāzu svinību vietas – fotostūra stilīgai iekārtošanai. Iveta izskaidros, kā veidot kompozīciju, parādīs iedvesmojošus piemērus, pastāstīs, kur sarūpēt materiālus un dekorācijas, un – ar kādām izmaksām jārēķinās. Nodarbības laikā dalībnieki izgatavos dekoratīvus ziedus un, lai praktizētos, kopīgiem spēkiem iekārtos fotostūri I’mperfekt Viesistabā.


Foto: Billijs Locs

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
 • Ventspils, sadarbībā ar Kāzu muzeju un Muzejs Mīlestībai, gaidīs ikvienu 13. aprīlī Ventspils Livonijas ordeņa pilī uz nu jau ikgadējām Kāzu štellēm. Pasākumā varēsiet satikt pasākumu organizatorus, dekoratorus, foto/video meistarus, dīdžejus, muzikantus, kūku cepējus, būs dažādas meistarklases un citas radošās darbnīcas, kā arī kleitu un juvelierizstrādājumu izstāde. Gaidāma arī vizināšanās zirga pajūgā, kā arī semināri... un pārsteigumi!

 • 5. marta vakarā svinīgā ceremonijā, klāt esot Latvijas kāzu industrijas pārstāvjiem, tika noskaidroti 2018. gada labākie kāzu fotogrāfi Latvijā un titula “Gada labākais kāzu fotogrāfs” ieguvējs, par kuru kļuva Rolfs Vendiņš.

 • Lieliska iespēja pāriem, kuri paši plāno savas kāzas, uzzināt ieteikumus kāzu dienas plānam un scenārijam!

 • Norises vieta: Padejosim?
  Laiks: 16. janvāris – 3. februāris
   
   
 • Satikšanās vieta paliek nemainīga jau 7. gadu, tādēļ izstāde WedExpo Day4You 2019 laipni vērs viesnīcas Radisson Blu Daugava durvis 2019.gada 20. janvārī.

 • Jau sesto gadu notiks kāzu pakalpojumu izstāde un semināri, kurā vienā dienā pāriem būs iespēja satikt vairākus kāzu nozares pakalpojumu sniedzējus, sākot ar kāzu kleitām, beidzot ar vakara vadītājiem.