FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu izstāde WedExpo Day4You 2019

image

Satikšanās vieta paliek nemainīga jau 7. gadu, tādēļ izstāde WedExpo Day4You 2019 laipni vērs viesnīcas Radisson Blu Daugava durvis 2019.gada 20. janvārī.

Izstādes organizators: pasākumu organizēšanas aģentūra Day4you.lv
Notikuma vieta: Rīga, Kuģu iela 24 – viesnīca Radisson Blu Daugava
Izstādes darba laiks: 12:00 – 18:00 

Ieeja izstādē bez maksas 

Gadu no gada mēs priecējam mūsu apmeklētājus ne tikai ar patīkamu atmosfēru un laipnu uzņemšanu, bet arī ar kāzu nozares jaunumiem no labākiem kāzu un pasākumu nozares speciālistiem. Tikai vienu dienu, 20. janvārī, jaunlaulātie varēs pavadīt laiku romantiskā noskaņojumā un uzzināt aktuālo informāciju no vadošiem kāzu nozares pārstāvjiem: kā pārvērst kāzas ideālos svētkos, kā izvēlēties kvalitatīvākos pakalpojumus no plašā piedāvājuma, kā organizēt kāzas ar minimālu laika ieguldījumu - šis viss ir tikai daļa no izstādes programmas. 

Galvenais izstādes mērķis paliek nemainīgs - parādīt apmeklētājiem pēc iespējas vairāk dažādības kā apmeklētāju krāšņajos stendos, kur varēs saņemt interesantākos piedāvājumus tieši sev, tā arī uz skatuves šova programmas ietvaros. Izmantojiet iespēju un noteikti iegriežaties pie mums kopā ar savu mīļoto cilvēku, draugiem vai ģimeni. Visus apmeklētājus gaida neaizmirstamas 2019. gada kolekciju kāzu kleitu modes skates un īpaša kolekcija no latviešu zīmola Coo Culte! Skaistuma stacija, kur līgavas absolūti bezmaksas saposīs kāzām, frizūras un make-up no skaistuma profesionāļiem. Un vēl daudz dažādu pārsteigumu un dāvanu! Nepalaidiet garām! 

Sekojiet līdzi visiem izstādes jaunumiem mūsu Facebook lapā

Lai piedalītos izstādē, sazinieties ar mums info@day4you.lv vai zvaniet 27844000 (vēl atlikušas vien dažas vietas).

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI