FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Kāzu izstāde "Tavas kāzas" un semināri

image

Jau sesto gadu notiks kāzu pakalpojumu izstāde un semināri, kurā vienā dienā pāriem būs iespēja satikt vairākus kāzu nozares pakalpojumu sniedzējus, sākot ar kāzu kleitām, beidzot ar vakara vadītājiem.

11:00-12:30 „Kāzu budžeta izstrāde” 
12:30-15:00  Izstāde „TAVAS KĀZAS”
15:00-17:00 „Kāzu scenārijs un dienas plāns”

Izstāde „Tavas Kāzas” un semināri par kāzu budžetu un scenāriju ir paredzēti:

 • pāriem, kuri plāno precēties;
 • vedējiem;
 • kā arī kāzu pakalpojumu nozarē strādājošiem (viesu namu vadītāji, floristi, vakara vadītāji u.c.). 


Semināros tiks padziļināti apskatītas kāzu organizēšanā būtiskākās tēmas: kāzu budžets un pakalpojumu izvēlekāzu scenārijs un dienas plāns.

Galvenais mērķis:

 • nodot raksturīgākās kļūdas kāzu organizēšanā, kuras sākotnēji var “izgāzt” kāzas;
 • nodot principus (instrumentus), ar kuru palīdzību Jūs varēsiet ieekonomēt uz kāzu organizēšanu līdz pat 20%; 
 • nodot piemērus/ modeļus, uz kā bāzes veidot pasākumu jeb kā atbrīvoties no liekām galvassāpēm, improvizējot, mēģinot izdomāt visu no jauna!


Lekcijas vadīs SIA "Kāzu Aģentūra" direktore Dace Miezīte un noslēgumā būs viesis Valters Krauze.

Pasūti biļetes "BiļešuParadīzē". *Biļešu skaits ir ierobežots. 

 • Divas lekcijas un izstāde 8 Eur/pers.
 • Biznesa augstskolas Turība studentiem un lojalitātes karšu īpašniekiem 50% atlaide.


Vieta: Biznesa augstskola Turība
Datums: 27.oktobris

Atsauksmes no iepriekšējo gadu lekcijām:
„Jau pirms diviem gadiem mans līgavainis mani bildināja, bet kāzas mums nācās pārcelt veselu gadu uz priekšu. Esmu gājusi uz dažādām izstādēm, bet ļoti grūti ir saprast un izdarīt pareizo izvēli, jo pakalpojumi ir daudz un dažādi. Bet esmu ļoti priecīga, ka nolēmu apmeklēt šīs lekcijas, jo tagad zinu, kam jāpievērš uzmanība, un tik daudz un dažādas nianses. Ja iepriekš man radīja bažas un satraukumu viss šis process, tad tagad, lai gan darba daudz, tomēr tagad uz to skatos savādāk. Liels paldies par iedrošināšanu.”

„Vienkārši super!!!  Apmeklēju lekcijas, kaut arī pati neprecos un nevienam neesmu vedējmāte, taču tas ko te dzirdēju, redzēju bija kaut kas fantastisks. Ļoti interesanti pavadīts laiks, viesi superīgi, var just, ka sava aroda pratēji, bet lektore Dace... :) Nav brīnums, ka par Kāzu Aģentūru šajā sfērā dzirdamas vislabākās atsauksmes. Esmu sajūsmā! Paldies, paldies, paldies!”

Pieteikt dalību izstādē, rakstot vai zvanot:
Sandra Ādamsone: +371 27531155, sandra@milestiba.lv

Ieskats iepriekšējās izstādēs šeit: 2017. gads, 2015. gads, 2014. gads.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
 • Satikšanās vieta paliek nemainīga jau 7. gadu, tādēļ izstāde WedExpo Day4You 2019 laipni vērs viesnīcas Radisson Blu Daugava durvis 2019.gada 20. janvārī.

 • Gatavojaties kāzām un vēlaties kaut varētu pirms atbildīgā notikuma piedzīvot ģenerālmēģinājumu? Esam jūs sadzirdējuši! Piedāvājam jums lielisku iespēju šajā rosīgajā pirmskāzu laikā piedzīvot dienu bez raizēm un stresa, bet ar pucēšanos un fotogrāfēšanos profesionālas komandas gādīgajās rokās!

 • Maijā un jūnijā Kāzu Aģentūrā pāriem, kuri plāno kāzas ir paredzētas bezmaksas atvērto durvju dienas ar “30 minūšu diskusijām”, kā arī pāriem, kuri paši plāno savas kāzas – maksas lekcijas par budžeta izstrādi un radošā darbnīca ar dienas plāna un scenārija veidošanu.

 • Kāzu Aģentūra no Latvijas iegūst balvu kā gada BOUTIQUE WEDDING SPECIALIST OF THE YEAR konkursā LTG European Awards 2018.

 • Kāzu Aģentūrā mierīgā noskaņā, baudot šampanieti, būs iespēja satikt kāzu jomas speciālistus – sākot ar kāzu fotogrāfu, videooperatoru, dekoratoru, ielūgumu, galda karšu, viesu grāmatu mākslinieci, kāzu tērpu dizaineri, kāzu dejas pasniedzēju, medus mēneša ceļojumu speciālistu, laulību gredzenu konsultantu un kāzu koordinatoru, lai uzzinātu sev aktuālos jautājums par kāzām.

 • Ja 2018. gada 25. februārī savā kalendārā vēl neesat ieplājuši kādu pasākumu, iesakām to izdarīt drīzāk! Šajā dienā no plkst. 11.00 līdz 17.00 viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga Slokas ielā 1, Rīgā notiks SEPTĪTĀ specializētā kāzu tematikas izstāde Wedding Day EXPO Latvija 2018.